Zlocik na Śląsku czas zakończyć sezon.! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak myślę Mihty, że Twój Brat jest już traktowany jak Swój , przecież na zlotach bywał
Cytat:
2004-10-26 23:19:10, Mihty pisze:
To jak proszę Państwa ?? Moze przyjechać "czarna owca" w postaci NIE-ESPERA ?? Brachol już się zaczął ze swa panną ustawiać na 7-go listopada PS. Skladamy Najlepsze Zyczenia Urodzinowe Wszystkim Ktorzy mają swoje swieto 6 listopada ! [ wiadomość edytowana przez: Mihty dnia 2004-10-26 23:22:16 ]

  
 
Aha, Panowie ze Ślunska, prosimy o małą pomoc i niezbędę wskazówki jak dojechać do lotniska Muchowiec.
  
 
Co prawda mapa zlotu już była nieraz, ale co tam, zapodam jeszcze raz, poniewaz mam ją na swoim serwerze.

  
 
Nareszcie środki finansowe na szybkę Nie obiecuję,ale jak zdążę wymienić to na zlot przyjeżdżam-tak 80% A z tego co widzę szykuje się fajny zlocik
  
 
Ty się tutaj Koleżanko nie wyłamuj tylko się MASZ STAWIĆ !!!!!!!!!
A szybkę wprawia się szybciorem
Liczymy na Ciebie Basis
Cytat:
2004-10-27 22:12:07, basis pisze:
Nareszcie środki finansowe na szybkę Nie obiecuję,ale jak zdążę wymienić to na zlot przyjeżdżam-tak 80% A z tego co widzę szykuje się fajny zlocik

  
 
Cytat:
A szybkę wprawia się szybciorem


Mówili ok. 3-4 godzin, a trzeba mieć jeszze dzień wolnego na to Praca jest jak jest,ale mam nadzieję jednak, że nic nie stanie na przeszkodzie i się spotkamy
  
 
No liczę na to spotkanie, bo mam nadzieję poznać sympatyczną esperynkową Koleżankę
Cytat:
2004-10-27 22:41:05, basis pisze:
Mówili ok. 3-4 godzin, a trzeba mieć jeszze dzień wolnego na to Praca jest jak jest,ale mam nadzieję jednak, że nic nie stanie na przeszkodzie i się spotkamy

  
 
no to do 7 listopada Zobaczymy się już w 90% (jeszcze kilka postów i napiszę w 100% )
  
 
Powinnaś już dawno napisać 100%
Do zobaczyska
Cytat:
2004-10-27 22:48:33, basis pisze:
no to do 7 listopada Zobaczymy się już w 90% (jeszcze kilka postów i napiszę w 100% )

  
 
Kobiety - liczymy na Was

Ps.
Kinga, nie czytasz już wszystkich tematów
W zapomnianym przez Ciebie wątku pt. "Zlot Międzynarodnoj" czekamy na Twoje foty, a przy okazji może też w końcu ujawnisz jakieś foto z Tenczynka, co nie
  
 
No no ...widze, ze kroi sie nam calkiem ladna Ekipa na zlot
Oby tak dalej!

A co do Twych pytań Heniu, to ...rzeczywiscie ... Kinia wisi nam fotki ze Zlotu Miedzynarodowego A z Tenczynka zostaly wrzucone na serwer. Jakies 2 - 3 tyg. po Tenczynku spotkalem sie z Kinga na BP pod Makro i odbieralem fotki do skanowania. Zeskanowalem i umiescilem na moim www. Chyba wstawialem link do tych fotek ? Jest nie, to przepraszam za OT ... TUTAJ proszę wybrać galerię 2, ajesli nie podziała, to od razu link do tej podstrony .
  
 
Az wam zazdroszcze... znowu duzy zlot.. am nie nie bedzie no chyba ze sie swiat zawali i nie bedzie szkoły.. w co nie wierze... mało tego co zjazd w niedziele mam kolosa z informatyki i nie moge go opuscic...
  
 
Ojej... rozumiem ze "olanie" zajęć nie wchodzi w grę ??

Kolos z infy ? Co ciekawego robicie na infie i z czego piszecie kolosy ?
  
 
To już chylę czoło przed Kiniusią
Może przegapiłem info o Tenczynku - teraz fajnie się wspomina
Ale zdjęcia z Tyńca to byśmy też obejrzeli

PS.
Czarek, będziemy trzymali kciuki za Twoją informatykę
  
 
Cytat:
2004-10-28 20:39:41, Mihty pisze:
... Co ciekawego robicie na infie i z czego piszecie kolosy ?



Mihty ja pisze z róznych rzeczy.. głównie exel albo word pierwszy kolos mam zaliczony.. z przeliczen bin hex dec bla bla bla bla bla
  
 
A... czyli teraz trzaskacie Office`a ... hm... rozumiem.
A co do przeliczania tych wszystkich systemów ...hexadecymalny, binarny, dziesiętny, dwójkowy itp .... ech... stare dobre czasy
  
 
Heniu bardzo ajm sory a brak fotek ze Zlotu Międzynarodowego. Poprawię się obiecuję, fotki mam tylko nie mam gdzie zeskanować. Chyba znów będe sie uśmiechała do Miht'ego. Mihty patrz jak się piekusianie uśmiecham do Cię .
Cytat:
2004-10-28 17:55:10, HenBas pisze:
Kobiety - liczymy na Was Ps. Kinga, nie czytasz już wszystkich tematów W zapomnianym przez Ciebie wątku pt. "Zlot Międzynarodnoj" czekamy na Twoje foty, a przy okazji może też w końcu ujawnisz jakieś foto z Tenczynka, co nie

  
 
Gdy wpadne do Ciebie na "Canon`ową" kawkę , to od razu mogę wziąć fotki do skanowania
  
 
Wow, wow, wowwwwwwwwwwwww, ale super!!!!
Czuj się już zaproszonym
Cytat:
2004-10-28 22:32:39, Mihty pisze:
Gdy wpadne do Ciebie na "Canon`ową" kawkę , to od razu mogę wziąć fotki do skanowania

  
 
Oki czuję się