Fiat 131 bebny i drazek kierownicy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Posiadam fiata 131 supermirafiori 1.6 DOHC rok 1981 i poszukuje bebnow hamulcowych i drazka kierownicy /tego miedzy wspomaganiem a kierownica/.Wiem ze bebny mozna przetoczyc i jezdzic dalej.Czy jest jakis zamiennik tego drazka??? Z gory dziekuje za pomoc.

[ wiadomość edytowana przez: Maciejus dnia 2004-10-22 15:02:06 ]
  
 
www.hamulce.net tam znajdziesz nowiutkie bebny, ale ostrzegam, ze wydatek to niebagatelny. Zadzwon tez do szefa Leszek Wójcik moze cos ci opuści 601 229 480
  
 
bebny mam, jak nie znajdziesz nigdzie w okolicy (w co watpie- takie samo mialo 132 i argenta) to mozna cos pomyslec. A z drazkiem bedzie maly problem, jesli masz wspomaganie- przy przekladni jest tzw drobny wieloklin. Pozostaje kupic drazek kierowniczy od jakiegos fiata ze wspomaganiem ( np tempry), przeciac miedzy przegubami, wstawic tam odpowiedniej dlugosci i srednicy kawalek rurki po czym obspawac spawem ciaglym. Wiem ze to rzezba, ale o kupieniu orginalu z niewywalonym dolnym przegubem raczej zapomnij....ale jesli jakims cudem znalazlbys cos takiego, to daj znac
  
 
Jakos dalem sobie rade.Drazek ladnie zespawany a bebny dalo sie przetoczyc i sa jak nowe/jedyny minus szybsze zuzycie szczek/,za przetoczenie zaplacilem 30zl.Dzieki za pomoc
  
 
Cytat:
2004-10-27 01:55:53, Maciejus pisze:
Jakos dalem sobie rade.Drazek ladnie zespawany a bebny dalo sie przetoczyc i sa jak nowe/jedyny minus szybsze zuzycie szczek/,za przetoczenie zaplacilem 30zl.Dzieki za pomoc



od czego kupiles drazek i ile wynioslo Cie to wyunioslo? mi za uzywany od regaty ze wspomaganiem zawolali 60zl