Allegro - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzieki davidos, widze ze moje wygaslo :/ a mysle ze warto zobaczyc
  
 
Dla stercia by się taki przydał

Sporo osobówek pewnie nie da rady takiej mocy hehe
  
 
Hehe..

Fajny , ja kiedys oglądałem LTka z 2000r jak szukałem dostawczaka ale jednak za duzą pojemnośc miał . Dokładnie 4900ccm w benzynie i około 400KM. Fajne to było auto ale spalanie rządu 30l/100km nie było zbyt zachęcające .

Teraz mam w sprinterze 150KM(polskie zródła tak podają) a 159KM (tak podaje instrukcja francuska) i narazie starcza . W Boxerze mam 119KM i tez starcza , słabszymi busami nie umiem juz jezdzic .

Lex został zchipowany w lipcu i jak byłem na hamowni to wyszło około 259KM , tylko ze zaczął mi od tego momentu spalać 1,5 litra wiecej paliwa na setke . Nie duzo bo fabrycznie miał 225KM ale zawsze coś wiecej .

Dlatego go sprzedaje . Bo co za duzo to nie zdrowo i do mocy tez to sie odnosi . Jest nawet opcja ze z kupujacym moge na hamownie pojechac .


A tak wracając do ogłoszenia to strasznie nie podobają mi sie te nowe sprintery i Carftery , takie jakies nijakie bez polotu .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-09-20 12:18:19 ]
  
 
Cytat:
2008-09-20 12:15:51, sterciu pisze:
Hehe.. Fajny , ja kiedys oglądałem LTka z 2000r jak szukałem dostawczaka ale jednak za duzą pojemnośc miał . Dokładnie 4900ccm w benzynie i około 400KM. Fajne to było auto ale spalanie rządu 30l/100km nie było zbyt zachęcające . Teraz mam w sprinterze 150KM(polskie zródła tak podają) a 159KM (tak podaje instrukcja francuska) i narazie starcza . W Boxerze mam 119KM i tez starcza , słabszymi busami nie umiem juz jezdzic . Lex został zchipowany w lipcu i jak byłem na hamowni to wyszło około 259KM , tylko ze zaczął mi od tego momentu spalać 1,5 litra wiecej paliwa na setke . Nie duzo bo fabrycznie miał 225KM ale zawsze coś wiecej . Dlatego go sprzedaje . Bo co za duzo to nie zdrowo i do mocy tez to sie odnosi . Jest nawet opcja ze z kupujacym moge na hamownie pojechac . A tak wracając do ogłoszenia to strasznie nie podobają mi sie te nowe sprintery i Carftery , takie jakies nijakie bez polotu . [ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-09-20 12:18:19 ]



Ja tam na busach się nie znam ale jako że teraz do Wawy często komunikacją publiczną się wożę to sobie z właścicielem małej firmy przewozowej rozmawiałem to na sprintery nawet nie narzekał ale na craftera którego jednego ma w swojej flocie to tak narzekał że myślałem że te 3h drogi będzie mi wymieniał co się mu w nim psuje/niepodoba hehe.


A co do mocy... Hmm ja za młody jestem żeby sobie na coś konkretnego pozwolić, ale może kiedyś...
  
 
sprintery to takie samo padło jak craftery. Juz wystarczy popatrzec na wczesnieją generacje sprinterów z "cdi`kami" . Myśmy zrobili 260 000km sprinterem 316cdi przez 2 lata. Przebieg ogólny auta był 360 000km i silnik wyzionął ducha. Zacząl sie sypac na potege. Poprostu mozna zadac pytanie gdzie sie podziały te busy które robiły 1 000 000km bez remontów ??. Takze te nowe są napewno nie lepsze od poprzednikow a jeszcze gorsze .

Kolega jak kupił nowego sprintera rok temu to ciągle po serwisach stał az wkońcu sprzedał go niedawno i kupił starszy model 313 ale jeszcze bez pompowtryskiwaczy. Jezdzi nim do dziś i jest zadowolony lepiej jak z tego nowego co miał.

Po tej 316Cdi co mieliśmy tez planowaliśmy zakup czegoś innego , byle nie z silnikiem cdi. Pech chciał ze sie napatoczył taki sam z malutkim przebiegiem to znów mamy 316Cdi ale juz delikatnie tym jezdze zeby nie padł za szybko .

Mercedes to juz tylko wspomnienie dobrych aut z lat 80 i 90. Te nowe to jednorazówki jak teraz wiekszosc aut. W dieslu remont silnika przy 360 000km to jednak troche zbyt za szybko.


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-09-20 20:50:48 ]
  
 
Ktos spragniony?

KLIK
 
 
http://www.gielda-krakow.pl/funcs.php?name=ogloszenia&id=125

Taki zgrzyt a klime ma