FSO Syrena Sport - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Nie mam pytań
  
 
wygląda jak prawdziwe brawo
  
 
Cytat:
2006-09-27 12:57:05, m_arc_in pisze:
mały apdejt pracuje nad przodem auta.... [img=http://img88.imageshack.us/img88/4698/02ut1.th.jpg]


Niee no, k*rwa, powalające
  
 
Witam
Za zgoda kolegi Marcina (autora mogelu)
zamieszczam kolejne zdiecia z jego pracy.

Patrzec i podziwiac









Pozdrawiam
  
 
Ps:
kliknac prawym i wybrac pokaz obrazek
  
 
Tak będzie łatwiej:



Zmiażdżony jestem...
  
 
Cytat:
2006-05-28 15:34:57, Koot pisze:
Odświeżę swoją wypowiedź. Jeśli ktoś poszukuje planów Syrenki Sport - proszę pisać do mnie na priva - prześlę je na maila. Dodatkowa informacja: - to są dwa duże maile. Mają po 6,5MB mniej więcej.


Aby nie było wątpliwości ( parę osób nie było pewnych) - nadal można ode mnie otrzymać mailem te plany.
  
 
Czytając zeszłomiesięczny ClassicAuto , to jest tam w nim artykuł właśnie o odnalezionej Syrenie sport w idealnym ponoć stanie. W/g autora tekstu, jest to ponoć oryginalna, zaginiona przed laty syrenka....
  
 
To był kawał primaaprilisowy
  
 
Hehe...myślałem że więcej będzie takich odpowiedzi.... Ale szkoda,że nie ma w tym choć ziarenka prawdy....
  
 
@OLI - oto odpowiedź red naczelnego na pytanie czy to prawda:

06-04-2007
Juz nie ma sensu owijac w bawelne i czas wyjawic: to prima aprilis. Faktycznie, Syrena w Classicauto jest z tego zdjecia, gratuluje wnikliwosci! Cieszymy sie, ze narobila troche szumu, a co najwazniejsze kilka osob dalo sie nabrac, ba, nawet spotkalem sie z kilkoma cierpkimi komentarzami typu "ze swietosci nie powinno sie zartowac". Ogolnie prima aprilis uwazam za udany.
Z Powazaniem,
Wojciech Jurecki"
  
 
Cytat:
2007-05-12 21:52:15, Koot pisze:
Aby nie było wątpliwości ( parę osób nie było pewnych) - nadal można ode mnie otrzymać mailem te plany.



Bardzo bym prosił wysłać je na: hemigtx@interia.pl

Nie będzie mnie stać na reaktywacje tego cuda ale przynajmniej pozostawię to dla potomnych.

Z góry dziękuję
  
 
Cytat:
2007-05-15 08:29:12, GDA pisze:
@OLI - oto odpowiedź red naczelnego na pytanie czy to prawda: 06-04-2007 Juz nie ma sensu owijac w bawelne i czas wyjawic: to prima aprilis. Faktycznie, Syrena w Classicauto jest z tego zdjecia, gratuluje wnikliwosci! Cieszymy sie, ze narobila troche szumu, a co najwazniejsze kilka osob dalo sie nabrac, ba, nawet spotkalem sie z kilkoma cierpkimi komentarzami typu "ze swietosci nie powinno sie zartowac". Ogolnie prima aprilis uwazam za udany. Z Powazaniem, Wojciech Jurecki"



Tak, tak, Krzysiu, mam ten numer i czytałem ten artykuł jak i poprzedni, w którym zawarto "wspaniałą" nowinkę o tej Syrenie... ....
  
 
Wiatm! Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś podesłać plany Syrenki Sport? Z góry dzięki
Pozdro Łukasz (mail: youree (małpa) wp (kropka) pl)
  
 
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów .
Jest to mój pierwszy post, ale mam nadzieję, że jakiejś strasznej gafy z tego powodu nie popełnię .
Zależy mi na uzyskaniu wspominanych już planów syreny sport. Mój email to (nie śmiac się ): puszkin_mega_reproduktor@o2.pl . Z góry dziekuję osobie, która mi je wyśle.
Jezeli ktoś dysponuje zdjęciami, których nie ma w temacie, również byłbym bardzo wdzięczny za ich udostępnienie.
Pozdrawiam.
  
 
mi też wyślijcie emur@op.pl
  
 
Ja też proszę, wyślijcie mi plany syreny sport na maila. pawel450@o2.pl Z góry dziękuję Pozdrawiam
  
 
Witam

Postanowiłem dołączyć się do osób chcących wskrzesić Syrene Sport

Znalazłem plany modelarskie tu: plan1 i tu plan2 nie wiem czy to te same plany co posiada Koot

Po za tym na forum 3DMax jest gość który zrobił kapitalne rendery Syreny Sport zobaczcie sami Syrena renderingi napisałem nawet do niego z pytaniem czy mógł by udostępnić ten model, ale jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi.

Więc narazie zająłem się tymi planami modelarskimi. Znam AutoCADa i jestem w trakcie przerysowywania tych planów, później spróbuje to przeskalować tak aby można z tego sciągnąć wszystkie brakujące wymiary. Ponieważ plany te zawierają przekroje, to można pokusić się o wycięcie "wręg" z który posłuży do zrobienia modelu, a następnie formy do odlania laminatu. Myśle że jak się uporam z rysunkami to spróbuje to zrobić w skali 1:10, można by oczywiście 1:1 ale na to trzeba coś więcej niż dobre chęci!

Mając karoserie to mechanika już mały pryszcz, wiem bo jestem aktualnie w trakcie budowy repliki Porsche 356 strona o budowie mojej repliki

to tytułem wstępu
pozdrawiam wszystkich
Marcin

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-11-04 13:05:05 ]
[ powód edycji: aktualizacja linku ]
  
 
Tak to są te same plany, tylko jakby bardziej skompresowane, bo te moje egzemplarze mają po ok 4MB. Rozdzielczość jest ta sama.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-10-26 11:16:43 ]