FSO Syrena Sport - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-26 13:39:56, and6412 pisze:
Cześć (jestem nowy ) Mam wielką prośbe, bardzo chciałbym zapoznać się z tymi planami Syrenki Sport, o których była mowa. Mógłby mi je ktoś podesłać na maila (and6412@o2.pl), albo powiedzieć jak dostać sie na ten FTP o którym mówicie Z gory dzieki.


Zaraz je wyślę.
  
 
i ja poprosze o plany
  
 
Już. Czy jest jeszcze ktoś zainteresowany? (Info - trzeba mieć sporą skrzynkę bo to dwa pliki po prawie 5M.)
  
 
ja poprosze -> cendra2@wp.pl[addsig]
  
 
i ja nikusss@o2.pl
  
 
i ja poprosze lenenek1@poczta.onet.pl
  
 
prose pana i ja ja też chce piotrospan@o2.pl
  
 
Ale sobie narobiłem! Już wszyscy macie.
  
 
Moze to was zainteresuje


  
 
dzieki za rysunki
Dawids co to jest, co to za grafika czy z jakiejs gry, wiem ze to Syrena sport ale skad ta grafika
  
 
Tutaj jeszcze jedna fotka z tej serii:

Niestety nie wiem kto ja wykonal, jednym slowem "wyszperane z sieci"
  
 
Bardzo bym prosil o plany bartekp1@poczta.onet.pl z gory dzieki PozdrA.
  
 
a ta fota od dawids to chyba z gry midtown madnes tam chyba mozna jako dodatkowe autko tym posmigac gre pociagnalem juz z netu ale syrenki jeszcze nie odnalazlem jak mi sie uda to dam znac
  
 
Na okładce jednego z numerów "Motoru" z lat 60. jest pokazane, jak na torze doświadczalnym jedzie pięc czerwonych Syren Sport
  
 
5 !!! myslalem ze jedna byla
moze skana tego motoru ktos ma

[ wiadomość edytowana przez: cendra dnia 2005-03-29 12:01:02 ]
  
 
Ja, że 2
Może Syrena Sport jednak nie zginęła bezpowrotnie
  
 
Cytat:
2005-03-28 23:28:34, MARKHEIM pisze:
Na okładce jednego z numerów "Motoru" z lat 60. jest pokazane, jak na torze doświadczalnym jedzie pięc czerwonych Syren Sport


MARKHEIM co Ty robisz ???!!! Najpierw rzucasz kawał świerzego miesa do klatki z tygrysami które od dawna nic nie jadły a potem uciekasz???
Może powiesz coś tym tygrysom żądnym wiedzy czy masz ten Motor? jeśłi nie czy znasz jego numer ? cholera mów coś proszę!!!
  
 

Pamiętam jak w połowie lat 90-tych jakis Komendant Główny Policji w wywiadzie dla telewizji pytany co robi w wolnym czasie odpowiedział że ma prototypowy model Syreny i jeżdzi nią na grzyby.
  
 
Witam,

No mi też przydałyby się te plany, proszę o wysyłkę:

ilange@mg.gov.pl

Dzięki

Mocarz
  
 
Widzę że niezłe zamieszanie w tym temacie. Otóż mam ten numer "Motoru". A co do zdjęcia, to jest to fotomontaż. Zeskanuję to zdjęcie i postaram się go tutaj umieścić.


[ wiadomość edytowana przez: MARKHEIM dnia 2005-03-29 20:45:45 ]