Ucieka mi tyłek na dziurach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam essiego z 84 roku 1.3 benzyna 3d. Niedawno go nabyłem i mam mały problem , auto dziwnie się zachowuje, pokonujac nierówności na drodze ucieka mi tył auta w prawą stronę, jeszcze nie zaglądałem pod spód. Spotkalśie się z tym? Co to może być? Amory sa w miare dobre, do tego auto jest bardzo wrażliwe na lekkie ruchy kierownicą
  
 
sinenblocki w tylnych wahaczach
  
 
Czyli po polsku tuleje metalowo gumowe. Masz po dwie przy mocowaniu wahacza do nadwozia i po jednej przy piaście koła.
  
 
Wilku, a czy nie na odwrot? po jednej przy mocowaniu do podwozia i po dwie przy piescie
  
 
to dodam jeszcze ze sa niewymienialne... lepiej jechac na szrot i kupic wahacze z dobrymi gumami. mi za nowy powiedzieli 400zl
mozna probowac wstawic inne sinenblocki, ale to jest o d.... rozczasc.
  
 
Dzięki za imfo, jade dziś na kanał i bede oglądał. Z częsciami nie ma problemu. W Białymstoku stoją 4 sztuki a bywam tam często Pozdrawiam
  
 
Liked masz rację. Dawno juz zawias wymieniałem
  
 
Byłem na kanale i okazało się że wyrobione sa gumy na drążku który idzie od wachacza do podłogi
  
 
czyli tylne satbilizatory, tam tez sa sinenblocki
ale automatycznie jesli jest juz taki stan ze ci tylek ucieka, to naderwane juz masz tuleje w wahaczach. wiem bo tak mialem. wymiana samych gum w stabilizatorach, pomogla u mnie tylko polowiczne.
  
 
ale te za to można kupić osobno
  
 
co z tego, jesli tylek mu ucieka to te w wahaczach juz tez sa wyrabane
  
 
Cytat:
2004-10-25 06:09:52, liked pisze:
czyli tylne satbilizatory, tam tez sa sinenblocki



Raczej drążki reakcyjne
  
 
Cytat:
2004-10-24 11:22:53, liked pisze:
to dodam jeszcze ze sa niewymienialne... lepiej jechac na szrot i kupic wahacze z dobrymi gumami. mi za nowy powiedzieli 400zl mozna probowac wstawic inne sinenblocki, ale to jest o d.... rozczasc.



sa wymienialne ! sam osobiscie kupilem tuleje i wymienilem
koszt w Lodzi samych tulejk to 120 za komplet ( 6 sztuk , dwie duze i 4 mniejsze ) , roboty troche z tym jest ale faktycznie cena nowych wachaczy to okolo 400
  
 
Kto jak kto, ale Mad to prawdziwy silent block Killer.

BTW wellcome back
  
 
Cytat:
2004-10-25 21:03:49, WilK pisze:
Kto jak kto, ale Mad to prawdziwy silent block Killer. BTW wellcome back


nie lubie jak mi cos puka

Welcome