No i znowu białe tarcze :P - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to moze troszkę spokojniej

  
 
http://www.tuning.fr/compts/compteurs.php?compts_id=1130&scrw=1024
  
 
TEN SAM LINK CO NIŻEJ

MasterCheat za duze cyferki. mam jedna uwage - to Ty bedziesz mial te tarcze u siebie i to Ty bedziesz na nie patrzyl wiec to Tobie maja sie podobac. jesli uwazasz ze sa ok to kupuj odpowiedni papier i ognia z tym

pzdr

scoodie
  
 
No właśnie jest tyle możliwości że nie mogę się zdecydować na coś konkretnego. Taki już jestem niezdecydowany z natury
Pewnie dopiero jak jakieś założę, to będę wiedział czy to jest to , ale zarazie muszę zakupić papier.
Pozdro!!!!
  
 
Cytat:
... Pewnie dopiero jak jakieś założę, to będę wiedział czy to jest to , ale zarazie muszę zakupić papier...




Jak to papier trza kupic zeby sobie nan nim zrobic tarczki..? Bo tez chcialbym sobie druknac..
  
 
Cytat:
Jak to papier trza kupic zeby sobie nan nim zrobic tarczki..? Bo tez chcialbym sobie druknac..



A no tak gdzieś wyczytałem na forum, że najlepiej jakie na wizytówki, albo coś tędy, no bo przecież ten zwykły do drukarek jest za cienki. Zastanawiłe się też nad bristolem
No i jeszcze myszę jakąś folię niebieską kupić żeby sobie podświetlanie zrobić. No chyba że dorwę taki papier ktury będzie od spodu niebieski.
PODRZO!!!!
  
 
No to spamuje dalej
Wydrukowałem na próbę (czy wiekość pasuje), na zwykłym papierze do drukarek i wsadziadziłem do zegarów, no i wygląda to tak:


wydaj mi się że nie tak źle, przynajmnie wiem ze rozmiar pasuje

No i teraz zastanawiam się na czy to na gotowo wydrukawać, pisałem wcześniej o papierze od wizytówek, ale tak sobie myślę że jest troche za gruby no i żaróweczki od spodu się nie przebiją.
Na czym wy drukujecie, można do tego jakiś specjalny papier kupić??
No i czym pomalować wskazówki na czerwono, chyba jakimś markerem??
  
 
Na wstepie gratuluje projektu... Moim zdaniem super.
Ja wskazówki pomalowałem lakierem do paznokci... Kolor---Szatansko czerwony... Wygladaja niezle...Ale trza malowac na 2 warstwy bo zrobia sie "fale dunaju" a to wyglada nie fajnie...
Moze dlatego ze "MY" (faceci) nie jestesmy na za pan brat z lakierami do paznokci...
Pozdro!
  
 
Wskazówki można sprayem Motipa - czerwony sygnałowy. A projekt - de gustibus. Skądinąd też miałem własnego projektu, ze 4 kpl.

Najlepiej się drukuje na folii do plujek i na to jako ochronną, satynową przeźroczystą folię. Zweckform chyba to robi.
  
 
Dzięki Wilku, wiedziałem że na Ciebie można zawsze liczyć
  
 
No to jeszcze KLIK i wiadomo prawie, dlaczego opłaca się zostać Driverem
  
 
No ładne zegarki, juz kiedyś je widziałem . A co do tego że będą mechanizmy przebijeć przez folię to miałeś rację. Zmontowałem swoje zegarki i faktycznie tak jak pisałes przebija. Na bycie driverem niestety narazie nie mam kaski, ale może kiedyś
POZDRAWIAM!!!!
  
 
To tylko 50 zł rocznie. TYLKO...
  
 
jak mialem samare to tarcze wydrukowalem na papierze fotograficznym i zalaminowalem i wygladalo fajnie
a teraz tez bede drukowal chyba na fotograficznym ale nie zalaminuje, zobaczymy co wyjdzie
  
 
Cytat:
jak mialem samare to tarcze wydrukowalem na papierze fotograficznym i zalaminowalem i wygladalo fajnie
a teraz tez bede drukowal chyba na fotograficznym ale nie zalaminuje, zobaczymy co wyjdzie



No to podsunąłeś mi genialny pomysł. Wyskaluję sobie to odpowiedni w Photoshopie i zaniosę do wywołania do fotografa i będzie lux
  
 
A czy stare cyferblaty wyjąłeś czy na nie przykleiłeś te białe tarcze?
  
 
Stare wyjęte, leżą sobie w pudełeczki i czekają, aż mi się coś odwidzi. swoją drogą ciżżko było je odkleić, ale dałem radę