Szpachlowanie i inne głupie rzeczy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wsztkich na forum. Jestem tutaj całkiem nowy. Od niedawna posiadam łade samare sedan piękną jak ta lala. Długi czas gardziłem teg typu samochodami a tu trach i się zakochałem. Ironia losu. Bez przeciągania.

Mam w przednich drzwiach rosnącą z miesiąca na miesiąc dziure spowodowaną rdzą. Da się to jakoś ręcznie załatać?W jaki sposób się to robi?Jeżeli potrzebna fachowa pomoc to może znacie dobre miejsce w wawie i ile coś takiego może kosztować?

Jeżeli ktoś uważa pytania za naiwne to sie nie obraże. Do tej pory interesował mnie samochód jedynie jeżeli jedździł ale łada to zmieniła. Dzieki bogu za radzieckich mechaników od duszy...A tak na marginesie czy może wieksza ilość ludzi tutaj przeszła podobną duchową przemianę?

Pozdrawiam
PETER
  
 
Cytat:
2005-01-06 22:54:33, pbalas pisze:
Witam wsztkich na forum. Jestem tutaj całkiem nowy. Od niedawna posiadam łade samare sedan piękną jak ta lala. Długi czas gardziłem teg typu samochodami a tu trach i się zakochałem. Ironia losu. Bez przeciągania. Mam w przednich drzwiach rosnącą z miesiąca na miesiąc dziure spowodowaną rdzą. Da się to jakoś ręcznie załatać?W jaki sposób się to robi?Jeżeli potrzebna fachowa pomoc to może znacie dobre miejsce w wawie i ile coś takiego może kosztować? Jeżeli ktoś uważa pytania za naiwne to sie nie obraże. Do tej pory interesował mnie samochód jedynie jeżeli jedździł ale łada to zmieniła. Dzieki bogu za radzieckich mechaników od duszy...A tak na marginesie czy może wieksza ilość ludzi tutaj przeszła podobną duchową przemianę? Pozdrawiam PETER


Cześć,
No więc tak - jeśli chodzi o meritum Twojego zapytania, to proponuje na początek rzucić okiem na ten temat o rdzy, a potem korzystać z wyszukiwarki.
Resztę wypowiedzi bym skierował do tego tematu

_________________
Pozdrawiam, Michał
  
 
o ile jest rdza a nie ma jeszcze mysiej dziury to łap za papier ścierny i farbę(patrz temat o rdzy).jak jest dziura to bez maty szklanej i epidianu e-53 niewiele zrobisz