Co ma wspólnego I-szy podkarpacki zlocik z wiekiem Kiniusi? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-11-02 10:50:37, -JACO- pisze:
Już nie śpię, ale niewiele mi brakuje ,żeby znowu zasnąć (w pracy). Ja mam nadzieję ,że Kiniusia sama się przyzna ile ma zniżki w Vision Express

Na Zlocie mówiła, że wyzna temu który postawi więcej browarków
Więc Panowie Licytację czas zacząć

PS.
Oczywiście nam udało się ją na tyle zbałamucić, że wkońcu się przyznała do tych swoich wiosenek.
No ma się przecież ten urok osobisty
  
 
NIe tak szybko, nie tak szybko się przyzna
CZas na licytację
Cytat:
2004-11-02 10:50:37, -JACO- pisze:
Już nie śpię, ale niewiele mi brakuje ,żeby znowu zasnąć (w pracy). Ja mam nadzieję ,że Kiniusia sama się przyzna ile ma zniżki w Vision Express

  
 
Czy ci, którzy wiedzą mogą brać udział
  
 
Cytat:
2004-11-02 11:13:25, Kiniusia pisze:
NIe tak szybko, nie tak szybko się przyzna


A nawet jak się już przyzna, to i tak się pewnie "minie z prawdą" (jak każda kobieta)
A w końcu (jak to kobieta) ma do tego prawo
  
 
Eeeeeeeee,,,,tam,,,nie mam się co wstydzić jako nawet Kobieta, bo to cyfra jest a duchem czyję się zdecydowanie młodziej -P
Cytat:
2004-11-02 22:22:35, Andrzei pisze:
A nawet jak się już przyzna, to i tak się pewnie "minie z prawdą" (jak każda kobieta) A w końcu (jak to kobieta) ma do tego prawo

  
 
Hm...osoby ktore znaja odpowiedz, to chyba nie moga licytowac To by bylo chyba nie fair (dlatego siedze cicho)
  
 
Racja Mihty, racja, wtajemniczeni ciiiiiiiiiiiichutko
  
 
Jjjjasne!
  
 
A ja się czuje jak bezdomny pies... żadnego klubu Passata, Golfiarze dresiarze nie dla mnie... i co ja mam ze soba zrobić... ;-(

Aż jakos tak dziwnie patrzec na Esperaczka i zdać sobie sprawe że nie mój Ci on..

Wiesiek napisz lepiej na czym polegał test komputerowy i co był w stanie pokazać. Czy podał Ci np. typ błedu check engin? albo wykrył brak katalizatora... albo obniżone wzawieszenie niezgodne z normami daewoo że o dziwnie mocnym silniku nie wspomnę
  
 

Właśnie przypomniałem sobie, że Wiesiowi wyszedł błąd
0700.
Ciekawe co to znaczy?
Może za duuuuuża moc?


PS.
Dobrze, że to nie błąd 007.
  
 
A tam od razu jak bezdomny pies, nasz Tyś NASZ !!!!
Cytat:
2004-11-03 13:30:46, MaciekGT pisze:
A ja się czuje jak bezdomny pies... żadnego klubu Passata, Golfiarze dresiarze nie dla mnie... i co ja mam ze soba zrobić... ;-( Aż jakos tak dziwnie patrzec na Esperaczka i zdać sobie sprawe że nie mój Ci on.. Wiesiek napisz lepiej na czym polegał test komputerowy i co był w stanie pokazać. Czy podał Ci np. typ błedu check engin? albo wykrył brak katalizatora... albo obniżone wzawieszenie niezgodne z normami daewoo że o dziwnie mocnym silniku nie wspomnę

  
 
Cytat:
2004-11-03 14:00:59, Kiniusia pisze:
A tam od razu jak bezdomny pies, nasz Tyś NASZ !!!!



Hmmm... to co szykuje sie jakiś gruppensex?..
Ale przytulic sie dam tylko kobiecie!!!!!!
  
 
No wiesz Kobiet w naszym klubie jak na lekarstwo jest
Cytat:
2004-11-03 15:00:28, MaciekGT pisze:
Hmmm... to co szykuje sie jakiś gruppensex?.. Ale przytulic sie dam tylko kobiecie!!!!!!

  
 
Błędy wyświetlane są jako czterocyfrowe. Niestety nie mam żadnych informacji co one znaczą. Co ciekawe wszystkie samochody miały jakiś błąd i co więcej każdy był inny !!
  
 
Uściślić należy, że każdy silnik był inny, bo marka się zgadzała
  
 
Cytat:
2004-11-05 14:23:09, Kiniusia pisze:
Uściślić należy, że każdy silnik był inny, bo marka się zgadzała


  
 
Cytat:
Uściślić należy, że każdy silnik był inny, bo marka się zgadzała


To prawda, ale ja nadal nie wiem co te błędy oznaczają
Swoją drogą czy to normalne, że nasze wozy "rzucają" jakimiś kodami błędów? Czyżby nie było tam sprawnego Esperaka?
  
 
Eeee.. tam - że program podał błąd nie oznacza to od razu niesprawności. Nawet sprawne auto pokazuje błąd położenia wału korbowego dopóki nie odpalimy silnika.
Komputer auta zapamiętuje niektóre "zgłaszane" usterki aż do resetu czy usunięcia ich przez program diagnostyczny, więc nie mając opisu do tych numerków nie można nic powiedzieć.

--
Wiesiek