Polonez - inne wersje, krótkie serie, prototypy, przeróbki - Strona 85

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i to ma być polonez nawet nie podobny
  
 
Cytat:
2007-03-31 01:18:48, Koot pisze:
Polonez z Chin owszem istnieje - ale nie wiem czy ostateczny design znajdzie u Was uznanie.



Pierwszy kwietnia to dopiero jutro


  
 
To wcale nie jest dowcip - to jest skan z katalogu samochodów. A co do podobieństwa, to drzwi, maska, przetłoczenia, klamki i listwy są jak w Polonezie.
  
 
Cytat:
2007-03-30 23:14:15, kodzio pisze:
A słyszeliście coś o Pullonez??? Ponoć produkowany w chinach w cenie od 8-14 tyś zł. najdrorzsza werszja posiada silnik 2,0 klimatyzację i 4 poduszki powietrzne. Lampy bixenony... Co wy na to??


Dawno nie widziałem tak kiepskiego żartu primaaprilisowego, jak ten materiał z nażelowanym mikiciukiem i autem Jara z PTK w roli głównej. Zastanawiam się jak słaby kontakt z rzeczywistością trzeba mieć, żeby w to uwierzyć... ale niestety, obawiam się, że musimy przygotować się na najazd dzieci neostrady i ogrom postów takich jak ten powyżej.

Co do DongFangHonga, to takie auto rzeczywiście istnieje (istniało?), nadwozie nosi wyraźne cechy polonezopodobności.
Kiedyś eksportowaliśmy do nich polonezy, to sobie skopiowali dostosowując do swoich potrzeb.
  
 
a słyszeliście o polonezie 1.8 nubira motor , kiedyś szukajać w necie informacji o polonezach trafiłem na wątek o takim ( na tym forum , pisze to tutaj bo uważam że odswiezanie tamtego jest bezsensu ) co o tym myślicie?
  
 
Cytat:
2007-03-31 20:15:52, Dawid91 pisze:
a słyszeliście o polonezie 1.8 nubira motor , kiedyś szukajać w necie informacji o polonezach trafiłem na wątek o takim ( na tym forum , pisze to tutaj bo uważam że odswiezanie tamtego jest bezsensu ) co o tym myślicie?



Już za parę minut wszystko będzie możliwe...
  
 
Cytat:
2007-03-31 20:15:52, Dawid91 pisze:
a słyszeliście o polonezie 1.8 nubira motor , kiedyś szukajać w necie informacji o polonezach trafiłem na wątek o takim ( na tym forum , pisze to tutaj bo uważam że odswiezanie tamtego jest bezsensu ) co o tym myślicie?


faktycznie był taki i nawet pewien pan na tym forum sie takim chwalił - i to wcale nie jest zart. Rocznik to był bodaj 1998 caro plus.
  
 
Właśnie patrzyłem na necie i jest zaskoczony tym co jeszcze robili w FSO ale gdybym miał taki silniczek to bylbym szczęśliwy ale ja planuje za rok wpakować do polonez silnik od Omegi 2.0 16v
  
 
poszukuje zdjec wnetrza Pn 3dr/coupe oraz nietypowych kolorów tapicerek z lat 79-83 (granatowa, pomaranczowa, bezowa, welurowa...)
jezeli ktos dysponuje zdjeciami wnetrza 3osiowego lub POLSKIEGO 3dr z Norblina to tez
generalnie to kazde ciekawe fotki poloneza 77-86 beda mile widziane
  
 
Odświeżam ten stary wątek bo jest ku temu niezła wydaje mi się okazja:
  
 
Fajny - skad ta fotka?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Z klubowego forum - podobno to ma być samoróbka, ale wygląda idealnie jak prototyp z rysunku.
  
 
Skan z Horyzontów Techniki, numer 8/79:

  
 
http://www.youtube.com/watch?v=hPxvqoSD21U
  
 
Witam.

Koledzy czy możecie mi dokładnie odpowiedzieć na pytanie, czym różni się Polonez w wersji Popular, od Poloneza w wersji "C", przejrzałem internet, między innymi to forum i ciągle napotykam sprzeczne fakty.

Dzięki i pozdrawiam.