Bilstein do 126p - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poszperaj troche a nie jebs na gotowe. jeszcze na maila najlepiej z obrazkami....bo niemamy co robic tylko wciaz to samo powtarzac;/
  
 
COS NIECOS MASZ TUTAJ
  
 
montaż amorków z bravy nie ma jednak sensu są za miękkie, można by spróboać z b6 do bravy ale ich cena i tak bedzie wyzsza niz dedykowanych do malca a nie ma pewnośic ze będą twarde. b6 do zwykłych samochodów nie są az tak twarde jakby sie mogło wydawać
  
 
za miekkie? kolega jezdzi na moich z Fiata Bravo/Bravy diesla tylnych przerobionych i sa twarde bez porownania do serii.
Z tym ze sa to Alko gazowo-olejowe, po 100 za sztuke w sklepie.

[ wiadomość edytowana przez: wojtas7 dnia 2005-10-06 09:01:03 ]
  
 
wie ktoś gdzi mozna teraz nabyć nowe bilki???
  
 
zerkopol - dzwonilem 3 tyg temu i koles mi powiedzial, ze sprzedaja.
  
 
DZIEKI.A masz moze num. tel.do ZERKPOLU???
  
 
ZERKOPOL Sp. z o.o.

ul. Uczniowska 34
03-112 Warszawa
tel./fax:
(022) 811 53 54
(022) 614 38 89


A tu dzial z amorkami (nie wiem pod ktory nr telefonu powinienes zadzwonic, ale jakby co to Cie przelacza...):

Amortyzatory gazowo-olejowe
03-112 Warszawa
ul. Uczniowska 34

czynne od 8.00 do 18.00
tel./fax: (022) 614 39 90
tel. kom.: 0 603 85 85 01
E-mail: bilstein@zerkopol.pl
Kierownik: Tadeusz Bieńczyk
  
 
hehe ah te bilki. dzis mechanik co robil zbieżnosc klął ze mu malca bez amortyzacji każa robic;p
  
 
Błąd!! Amortyzacja zajebista. Ów mechanik rzec winien, że musi tfarde autko robic;]
  
 
dokladnie tak;d mowi : zobaczysz zmienic te niskie profile i ta zawieche bo ci tak jaja wytrzesie ze pozniej bedziesz zalowac;d
  
 
odkopuje dziada. pytanie mam takowe

czy mozna kupic nowe gumy, nakretki tulejki itp do bilkow? ciagle mi sie popuszcza 1 sruba i nieumie znalezc drugioej z takim samym gwintem. przy okajzi wymienilbym wszytsko na nowe bo te gumy juz wymeczone sa.
  
 
Ja jade do Zerkopolu we wtorek / środe , jak chcesz moge spytać
  
 
Spytaj, prosze, bo ja tyz w potrzebie.
z gory dzieki
  
 
oczwysiscie. jesli moglbym poprosic?
  
 
Oki dziś byłem .
A więc tak mają już gumki , sami robią od niedawna wiec nie ma problemu z nimi, co do ceny sam jeszcze nie przekalkulował ile komplet gumek i nakrętek, ja zostawiłem swoje amortyzatory do zmiany nastawów i jak będzie do mnie dzwonić to i o cenie za gumki ma powiedzieć. Poza tym mówił że stosowali przez jakiś czas z Mercedesa 124 (ja np mam obecnie takie na tych które oddałem).
  
 
no ja bym wolal oryginaly wraz z nakretkami.
  
 
Cytat:
2006-03-27 17:16:14, Art126 pisze:
Oki dziś byłem . A więc tak mają już gumki , sami robią od niedawna wiec nie ma problemu z nimi, co do ceny sam jeszcze nie przekalkulował ile komplet gumek i nakrętek, ja zostawiłem swoje amortyzatory do zmiany nastawów i jak będzie do mnie dzwonić to i o cenie za gumki ma powiedzieć. Poza tym mówił że stosowali przez jakiś czas z Mercedesa 124 (ja np mam obecnie takie na tych które oddałem).


Dzieki
  
 
a zna ktoś cene nówki billi na przód?? niechce mi sie dzwonić do nich
  
 
300 zł bodajże, ew. 350