Classicauto / Automobilista - nowy numer. - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w empiku nie kupicie classic auto
dostałem je dopiero w inmedio
  
 
Ja pierwszy numer kupiłem właśnie w empiku...
  
 
Cytat:
2006-03-01 00:28:03, Jojo pisze:
w empiku nie kupicie classic auto dostałem je dopiero w inmedio



Owszem, kupilem w empiku na Marszalkowska.
  
 
ja tez w empiku kupilem tyle ze na nowym swiecie
  
 
Trzeci numer Classicauto już od 29 kwietnia w sprzedaży a w nim: STRATOPOLONEZ - Historia polskiej B-grupy




  
 
Cytat:
2006-04-21 12:28:18, GDA pisze:
Trzeci numer Classicauto już od 29 kwietnia w sprzedaży a w nim: STRATOPOLONEZ - Historia polskiej B-grupy


GDA mógłbyś zeskanować ten artykuł o stratopolonezie i wrzucić na forum ?? Poczytał bym chętnie a dla 1 artykułu niekupowałbym całej gazety.
  
 
Cytat:
2006-04-21 14:13:47, elltry pisze:
GDA mógłbyś zeskanować ten artykuł o stratopolonezie i wrzucić na forum ?? Poczytał bym chętnie a dla 1 artykułu niekupowałbym całej gazety.


Tia a myślisz z czego w głownej mierze utrzymywana jest ta gazeta? ze sprzedaży także napewno nie "będę jej robił po górkę"
to jest jedyne 9 zł - odmów sobie 3 piw, 2 paczek fajek lub cokolwiek na co wydajesz takie pieniądze i zakup sobie ten numer
  
 
Ehh może i masz racje. Będzie to z pożytkiem i dla wydawnictwa i dla mojego zdrowia
  
 
classicauto to czasopismo jako jedyne jest pod specjalnym nadzorem, takze wszelkie skany i inne duperele beda z forum usuwane.
  
 
Cytat:
2006-04-21 14:29:14, PAGAN pisze:
classicauto to czasopismo jako jedyne jest pod specjalnym nadzorem, takze wszelkie skany i inne duperele beda z forum usuwane.


w sumie mozna powiedziec że obieliśmy nad classicauto patronat medialny
  
 
2,5 litra benzyny. A na 2,5 litra to i tak nigdzie nie zajedziesz. Ja nie kupuje CA bo nie jezdze i nie ankuje i nie mam sobie czego odmawac, hehe
  
 
Ja kupuje bo warto jedyna gazeta na która nie żal mi 9zł
  
 
Cytat:
2006-04-22 15:55:33, Pemek pisze:
Ja kupuje bo warto jedyna gazeta na która nie żal mi 9zł


Ja kupuje jeszcze Nostalgia i Bilsport Classic.
  
 
do KajTan:
ten drugi tytuł brzmi obcawo, ale możesz rozwinąć wątek Nostalgia- co to? o czym to?
  
 
Od soboty 29 kwietnia w sprzedaży trzeci numer magazynu Classic Auto (maj-czerwiec), a w nim m.in.:

* Zaproszenie na Track Day czyli dzień na torze, 7-8 lipca, tor Miedziana Góra k/Kielc.
* Konkurs: weź udzial w zabawie, wymyśl polski odpowiednik slowa youngtimer i graj o nagrodę glówną, Audi TT quattro!
* Monte Carlo Historique: fotoreportaż z występu polskich zalóg
* Imprezy: III Rajd BGC szlakiem gen. Nikity Palmowa
* Temat numeru: Saab 99. Pierwszy calkowicie nowy Saab od 1948 roku okazał sie być samochodem wyjątkowo solidnym i trwałym. I dziś na autostradzie nie zostaje w tyle za wspólczesnymi samochodami, dając wiele satysfakcji z jazdy. Historia, konstrukcja, ewolucja, jak kupować. W drugim artykule: Saab 99 w rajdach, wersja Turbo zdobyła sławę pierwszej na świecie rajdówki z turbodoładowaniem, która wygrała rajd do Mistrzostw Świata.
* Wywiad: mistrz kierownicy Pawel Przybylski i jego zabytkowy Mercedes 280 SL "Pagoda".
* Cadillac 1959: klasyka amerykańskich krążowników szos i synonim dekady. Historia modelu, analiza stylistyki, przewodnik po wersjach rocznika `59.
* Nurburgring: 30,3 kilometra maksymalnej dlugości, 300 metrów przewyższenia i 79 lat w slużbie sportów samochodowych: historia „Zielonego piekła”, czyli toru Nurburgring.
* Stratopolonez: historia spektakularnego prototypu z OBRSO: jak i po co powstal, konstrukcja, ewolucja, kariera sportowa. Nowe fakty i niepublikowane zdjęcia.
* BMW serii 5 E12: zalożenia według których skonstruowano BMW serii 5, pozostają nowoczesne do dziś. Historia modelu, wrażenia z jazdy, porównujemy najsłabszą wersję 518 z ponad 180-konnym 528i.
* Fiat 127p: rewolucja w Turynie! Po raz pierwszy w malym modelu Fiata silnik umieszczono z przodu, w 1971 roku zaprezentowano przełomowego Fiata 127. Historia i opis pierwszej serii tego udanego samochodu, oraz prawda o montowanym w FSO Fiacie 127p.
* Odbudowa MGA: ...wielkimi krokami zbliża się do końca. Problemy związane z uruchomieniem i docieraniem silnika, instalacja elektryczna.
* Technika: gorący temat, czyli hamulce w zabytkach i youngtimerach. Jedziesz na tor? Jeśli chcesz jezdzić szybko, konieczne będą ich modyfikacje.

Zapraszamy do lektury!
dodatkowe informacje na stronie www.classicauto.pl

Z szoferskim pozdrowieniem,
Redakcja
  
 
Nie wiem czy ktoś zauważył dosyć ciekawe zdjęcie ma stronie 38 - na pierwszym planie Bublewicz czy Stratopolonezie a w tle Polonez 3d Milicyjny
a tak na marginesie to cześć i pozdrawiam bo czytam Wasze forum od lat kilku ale jakoś jeszcze nic tu nie pisałem
  
 
dziwne kolpaki ma.
  
 
oo kurna no faktycznie... ta oni takie tez mieli a tak ogólnie to numer jak zawsze ciekawy tylko czemu on jest co 2 miesiace a nie co miesiac... A i samum nie bój sie ja tez tak miałem jak TY ze tylko czytałem tez sie niedawno przemogłem..
  
 
no i ja zakupielm maiterial prasowy, czytalem juz kilak razy wszystkie zdjecia mam u siebie milicyjny 3d fajny jest
  
 
piekna bestia z tego Stratopoldzia.fajny artykulik i zdjecia...

...szczegolnie FSO SPORT z lotu ptaka... rajdowki,serwisówki,dawcy narządow setki opon no i ON gwiazda artykułu.piękny widok szkoda że już takiego niema-dzialu sportu...