Ile pali twoja becia? - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-10-19 14:15:10, TIGER81 pisze:
To i może ja coś od siebie dodam bo już dawno nic nie pisałem. Brokat - chciałbym zobaczyć te twoje 10,2l/100km, chyba ze o trasie mowa bo jak niektórzy wiedzą znam model E39 od podszewki i uważam ze w mieście jest to niemożliwe. Ten temat nie nazywa się "zachęc innych do kupna BMW" Czytałem już wiele wypowiedzi tego typu gdzie uzytkownicy przechwalają się jakie to ich samochody są ekonomiczne i za każdym razem mi się śmiać chce tym bardziej jak ktoś kupuje E39 z silnikiem M52b20 z myślą ze jest ekonomiczne a potem na siłe próbuje udowodnić to innym. Jak już Mibhell napisał, spróbuj dotrzymać mu tempa, a gwarantuje Ci ze z poniżej 14l nie zejdziesz.



Moze masz racje ale mi takie spalanie pokazuje komputer

i mam pytanie bo przeszukalem cale forum i nie znalazlem rozwiazania na parujace reflektory a znasz auto od podszewki - sam tak piszesz wiec podaj mi prosze jakis pomysl jak sie z tym uporac
  
 
Cytat:
2007-10-21 20:32:39, PG pisze:
tez wlasnie na taka choruje



750 piekne auto

To mam prośbę jak nie jest to sztuka dla Ciebie kupić nowe BMW to idz i kup sobie jakas 7xx a nie choruj na nia

A i gratuluje Pieknego Odrestaurowania kantów są zajebiste
  
 
Cytat:
2007-10-22 09:00:08, brokat_ pisze:
750 piekne auto To mam prośbę jak nie jest to sztuka dla Ciebie kupić nowe BMW to idz i kup sobie jakas 7xx a nie choruj na nia A i gratuluje Pieknego Odrestaurowania kantów są zajebiste


ano widzisz nowej bmki nigdy nie kupie bo raz ze nigdy nie kupie nowego auta bo nie jestem pier... zeby zaraz po wyjechaniu z salonu stracic iles tam %....
dwa ze trza miec odpowiednia ilosc kasy ... (zarobic legalnie tyle kasy to moze byc sztuka narazie jestem biedny student wiec o tym nie mysle )ale kupic auto to dla mnie nie sztuka...

a trzy jak kupie 750 w e38 to nic do szczescia nie bede potrzebowal:]

a i dzieki za mile slowa dotyczace kantow
  
 
Cytat:
2007-10-22 08:53:13, brokat_ pisze:
Moze masz racje ale mi takie spalanie pokazuje komputer i mam pytanie bo przeszukalem cale forum i nie znalazlem rozwiazania na parujace reflektory a znasz auto od podszewki - sam tak piszesz wiec podaj mi prosze jakis pomysl jak sie z tym uporac



Wymontuj je, otworz, wyczysc i wysusz, sprawdź uszczelki na szkłach i udrożnij kanalik znajdujący się koło zarówki kierunkowskaza. Zamontuj je spowrotem. Po załaczeniu mogą jeszcze troche parować aż do czasu gdy temp z żarówki nie wysuszy wszystkiego do końca. Potem problem parowania znika.
  
 
Cytat:
2007-10-22 22:34:35, PG pisze:
ano widzisz nowej bmki nigdy nie kupie bo raz ze nigdy nie kupie nowego auta bo nie jestem pier... zeby zaraz po wyjechaniu z salonu stracic iles tam %.... dwa ze trza miec odpowiednia ilosc kasy ... (zarobic legalnie tyle kasy to moze byc sztuka narazie jestem biedny student wiec o tym nie mysle )ale kupic auto to dla mnie nie sztuka... a trzy jak kupie 750 w e38 to nic do szczescia nie bede potrzebowal:] a i dzieki za mile slowa dotyczace kantow



1. Nowe auto masz racje trzeba byc nawiedzonym
2. E38 piekne auto ale dla mnie teraz na pewno byloby sztuka wydac ok 40 tys za 7 - moze za 2 lata daj Boziu
3. Kanty ktore to roczniki te auta sa super pamietam jak moj tato mial z 74 r - prosta deska, pionowe lampy, ta cieniutka kierownic cud autko i tak mało ich został
  
 
Cytat:
2007-10-23 15:00:50, brokat_ pisze:
1. Nowe auto masz racje trzeba byc nawiedzonym 2. E38 piekne auto ale dla mnie teraz na pewno byloby sztuka wydac ok 40 tys za 7 - moze za 2 lata daj Boziu 3. Kanty ktore to roczniki te auta sa super pamietam jak moj tato mial z 74 r - prosta deska, pionowe lampy, ta cieniutka kierownic cud autko i tak mało ich został



heh no tak sztuka jest zarobic tyle kasy to racja ale kupic auto to nie sztuka.. zwlaszcza w dzisiejszych czasach ale mniejsza juz o to

kanty czaerwony 69r a niebieski 72r w tym pierwszym 1.6 DOHC a w drugim jest 2.0 DOHC
takie male zabawki:] kiedys jezdzilem nimi na codzien a teraz stoja w garazu pod przescieradlem na emeryturze:]:]

  
 
Ja nie narzekam na spalanie mojej Beci tankuję 44l gazu i robię na nich 390-430 km, zaleznie od stylu jazdy benzynki pali od 8-10l.
  
 
Bmw E46 328 1999r przebieg 86.000 mil min spalanie w/g kompa na trasie 6.5 l / 100km ( turlalem 100 km/h ) srednie 9.24l/100km
  
 
witam ja mam e-39 2.8 24v spalanko elegancki ok 12l przy srednim spalaniu
  
 
Witam!
Ja mam E-32 3.0 V8. W trasie pali mi od 9 do 10 litrów, a w mieście od 12 do 15 litrów na 100/km. Zależy od pory roku, warunków na drodze i tłoku w miastach. Jeżdżę na benzynie 95. Nie wiem jakie byloby spalanie gazu, bo nie mam aparatury LPG w swoim aucie.
Pozdrawiam.
  
 
No cóż! Pewnie znów nie zadowolę malkontentów i nie ucieszę entuzjastów marki. Jechałem w tym roku z BG (Nessebar) do RP Lubaczów (ok. 1400 km.) Średnie spalanie to 7,3 l/km. Zaznaczam, że ok. 350 km trasy to autostrady (średnia prędkość ok. 150 km/h i ok 350 km to góry średnia prędkość ok 50 km/h - zjazdy i podjazdy). Naprawdę nie wiem czy ten wątek ma rację bytu. Sam przed zakupem auta czytałem wszędzie ile spali moja wybranka ale rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Nie twierdzę, że umiem jeździć szybko i ekonomicznie ale jeśli 2 Omegi (różne paliwa i pojemności) na tej samej trasie (niezbyt długiej) i przy tych samych prędkościach żrą o jeden bak więcej to chyba bemcia trzyma się w ekonomii nieźle. W okresie formowania się tego forum napisałem bodajże 2 albo 3 posty na temat spalania. Wszystkie oparte były wyłącznie na moich doświadczeniach i niestety wszystkie poddane zostały krytyce. Cóż... nie jestem sprzedawcą ani importerem. Jeśli coś piszę to tylko dlatego, że chcę komuś pomóc. To co napisałem to nie są fragmenty spotów reklamowych nowych serii tylko opinia jak sądzę niezależnego użytkownika. Te samochody spalają dokładnie tyle ile trzeba żeby zapewnić użytkownikowi właściwy komfort i przyjemność z jazdy i nie narazić jego kieszeni na działanie czarnej dziury. Potwierdzam, że E34 520i może spalić od ok. 7,0 l do plus nieskończoności w zależności od możliwości finansowych i fantazji kierowcy. Sądzę, że w przypadku pozostałych modeli zmienną będzie tylko dolna granica spalania (sorry ale nie mówię teraz o modelach poniżej 2,0 - którymi nigdy nie jeździłem). Pozdrawiam Was wszystkich i życzę jak najmniejszych przepałów.
  
 
E 34 525i 24V, przebieg 250tyś.km : na trasie w Polsce 9l/100.Mam zwykle prędkość średnią ok. 80, co oznacza 140-150 gdzie się da. Sposób jazdy spokojny, nie palę opon. w terenie zabudowanym ok. 60/godz.
W mieście (W-wa, czyli DUŻO korków) ok.14l/100
  
 
Moj nowy nabytek (e34 520i 24v, sekwencja) pali w miescie 16 litrow gazu/100km. Jazda spokojna, miedzy 2 a 4k rpm, miasto ale glownie poza godzinami szczytu.

Co sadzicie o tym spalaniu? Jest do zaakceptowania, czy sprobowac przeregulowac instalacje?
  
 
Witam mam BMW E 46 320d SEDAN moc 150 koni 2002 rok przebieg 148,000 spalanie miasto 5,8lit trasa 4,8 POZDRAWIAM fanów Marki BMW
  
 
mam 316i 1991rok e36 i mi pali gazu od 7-do9 w trasie, w mieście 8-10l, przy czym nie należę do osób jeżdżących w żółwim tempie!pozdrawiam!aha!mam pytanie, występuje taka usterka
po umyciu samochodu po przejechaniu około 2-3km obrotomierz mi wariuje oraz samochód gaśnie!po około 10minutach wszystko wraca do normy!zarówno na benzynie jak i na gazie!posiadam instalację Bingo M
  
 
Witam kolegów
prosze o informacje ile pali w miescie 525d i 530 d przy normalnej jezdzie. Pytam bo przymierzam sie do kupna diesla 2001 rok. Mam jeszcze na uwadze 520d ale to chyba za słaby silnik jak na taka masę. Proszę o radę który z nich byłby najlepszym wyborem?. No i na co głównie zwrócic uwage kupujac diesla? Zawsze jezdziłem benzynka więc nie mam pojecia.
Z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
  
 
Wie ktoś może ile pali E36 M3 3.2 (321 koni) cabrio na trasie i w mieście?

Pozdrawiam.
  
 
12 gazu w miescie na trasie 10l !chyba całkiem niezle?!
  
 
Cytat:
2008-08-21 08:49:19, stary78 pisze:
12 gazu w miescie na trasie 10l !chyba całkiem niezle?!


Jakie auto?...
  
 
Cytat:

2008-05-23 09:35:56, marciano1973 pisze:
Witam kolegów prosze o informacje ile pali w miescie 525d i 530 d przy normalnej jezdzie. Pytam bo przymierzam sie do kupna diesla 2001 rok. Mam jeszcze na uwadze 520d ale to chyba za słaby silnik jak na taka masę. Proszę o radę który z nich byłby najlepszym wyborem?. No i na co głównie zwrócic uwage kupujac diesla? Zawsze jezdziłem benzynka więc nie mam pojecia. Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam


tylko przypadkiem nie kupuj 525 bo sobie narobisz kłopotu padają pompy seryjnie .Ja mam 530D i pali średnio 10-11 w mieście i 8 na trasie (automat) manual 2l mniej co ciekawe na klimie niewidać różnicy


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-10-04 19:23:00 ]
[ powód edycji: poprawiłem cytat ]