Ulotki reklamowe LKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wybierzcie jakiś fajny wzór,to się go wydrukuje offsetem i zafoliuje,żeby się nie brudziły za wycieraczką i nie rozmiękały w razie deszczu.
  
 
Ja mam wzor ulotki, ktory kiedys przygotowalem - moze nie jest jakis superprofesjonalny, ale w razie potrzeby moge udostepnic - prosze tylko napisac na priv.
  
 
wielkie dzieki za ulotki reklamowe LKP.
POZDRO BY KAMIL
  
 
witam
prosze o wzor ulotki klubowej na adres bos177@wp.pl
pozdrawiam/kaktus1
  
 
Witam, a ja zrobilem cos takiego:

jak sie wam podoba?
  
 
Ja bym zamiast jeżeli dał "Jeśli"
  
 
A ja bym dopisał coś bardziej wyzywającego np., jeśli uważasz ze masz najszybsza i najładniejsza Ladę to dołącz do nas a my tu zweryfikujemy.
  
 
Hmmm skoro tak to ja bym jeszcze jakas fajna fotke dodal... a la dziewczyna z kalendarza u 90% mechanikow
  
 
Cytat:
2005-05-13 21:52:57, misiekns pisze:
Hmmm skoro tak to ja bym jeszcze jakas fajna fotke dodal... a la dziewczyna z kalendarza u 90% mechanikow



Najlepiej na masce LADnego autka, ktos gdzies taka fote tu na forum mial
  
 
Taka fote mial Q100
  
 
Witam
Na prośbę Arsena, (nie mogę co prawda przenieśc postu), wklejam:

Cytat:
2006-05-29 22:39:53, arsen pisze:
a wogóle to panowie moze by tak takie


KALENDARZYKI
Cytat:
na wsadzanie za wycieraczke smignac?? obczajcie cene itd


Cytat:

Cytat:

Mój qmpel ma małą drukarnię i u niego to było robione. Wygląda to tak, że idzie wydruk na grubszym papierze ofsetem, potem jest laminowany i już. Nie jest to pierwsza liga jakościowa, bo drukarnia jest mała, więc nie może sobie pozwolić na super sprzęt, ale też facet nie zdzieraz klienta. Jedyna wada to czas oczekiwania, bo w celu ograniczenia kosztów łączy się kilku klientów i dopuki nie będzie ich odpowiednia ilość nie można drukować. Minimalna ilość to 500 sztuk, cena nie pamiętam, chyba 120zł brutto.



--------------------------------------------------------------------------------




panowie i co wy na to ??
  
 
Dzieki Mirek

JA NAPRAWDE PROSIŁBYM O ROZWAŻENIE TEJ OPCJI PRZEZ PARTIE RZĄDZĄCĄ I SKARBNIKA.

bo trzebaby było sie z gosciem ustawic
  
 
ZAPEWNE wszelkie formy reklamy dadzą w końcu swój efekt

Pozdrawiam twórców tego pomysłu.
  
 
Cytat:
2005-05-13 18:33:05, Pablox pisze:
Witam, a ja zrobilem cos takiego: jak sie wam podoba?



podoba się, ale... adres forum klubowego brzmi: www.lkp.motonews.pl
  
 
góral ty sie nie baw w tu recenzenta, tylko dajcie radni wreszcie jakas odpowiedz
  
 
no projekt kalendarzyka ulotki zaczoł sie robic w krótce efekty
napewno bedzie top okrojona wersja informacji ale to co najwazniejsze sie znajdzie na niej jesli macie jakies pomysły co do kolorów lub koncepcji to piszcie wszystko sie wezmie pod uwage
kalendarzyk bedzie miał wymiar 8,5x5,5cm
  
 
a oto moja propozycja kalendarzyka:
przodek:

a to tyłek:

no i co wy na to?????????????????????????????????????????????
  
 
moze sie czepiam, ale nie lepiej lkp.motonews.pl?
  
 
no ale adres forum to: http://motonews.pl/forum
wiec jak mozna napisac lkp.motonews.pl
  
 
hmmm forum motonews.... ale bezposrednio do nas to lkp.motonews.pl.... nie upieram sie ale nie rozumiem czemu/po co walic na moto jak to kalendarzyk LKP