WITAM !! Jestem nowy, kilka slow o mnie i mojej Bestyjce. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siggi, serce mnie boli jak widzę co ten koleś powyrabiał z tą omegą. Może to był jakiś szczeniak, któremu rodzice dali zbędne auto do zabawy? A może ono po prostu przechodziło test wytrzymałości na przygłupiego właściciela?

Pozdrawiam i życzę powodzenia w cywilizowaniu autka.

  
 
No to ja też się przywitam. Mieszkam w Białymstoku, mam na imię Marcin. Pracuję na Politechnice Białostockiej, uczę studentów budownictwa (a przynajmniej usiłuję... ech...). Omegę mam od 2 tygodni, i już jestem zachwycony. Poprzednio jeździłem Nissanem Micrą 1.2 z 1990 roku (a jeszcze wcześniej Wartburgiem 2-suwem), więc szok wielkościowo-jakościowo-mocowy jest olbrzymi, ale jak najbardziej pozytywny.

Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy gdzieś na zlocie. Na razie byłoby ciężko, bo mam 6-miesięczną dzidzię w domu, a to absorbuje. Kto przeżył ten wie.

Pozdrawiam wszystkich.
  
 
Cytat:
2005-01-23 22:55:50, Siggi pisze:
...glownie dlatego ze jej poprzedni wlasciciel to jakis sado-maso-audio-experymentator. Omega jest z roku 91, carawan, silnik c20ne, przejechane ma 224 tkm, kolor niebieski. jedyne z czego jestem zadowolony to silnik.chodzi rowno i cicho...nawet lepiej niz w mojej bylej Calibrze (teraz mam inna z x20xev) Wybor padl celowo na c20ne gdyz niedaleko mnie mieszka moj znajomy ktory "szlachtuje" calibry z takimi samymi motorami. tak wiec tanie czesci w zasiegu reki. pare fotek.... "zabudowa bagaznika" ktora wazaz wywalilem na smietnik moim oczom ukazal sie taki oto widok. dal o sobie tez znac smrodek pieska ktory tam sie kiedys pilnie drapal. zamiast seryjnych lusterek ktos zamontowal jakies M3 przez ktore g... widac. jako ciekawostke podam ze te "migacze" swieca sie caly czas wraz z zapaleniem swiatel. mam nowy tlumik remusa...chyba jedyna dobra rzecz w tym aucie . A oto "profesjonalnie" podlaczony sprzet audio . konsola srodkowa to istny wybryk pijanego szolarza... niebieska deska z powycinanymi otworami na dvd i cos tam jeszcze. prosze zwrocic uwage na bezsilnosc bylego posiadacza ktory nie potrafiac ustawic zegarka na BC zainstalowal "digital klok". "inferno interny" . tutaj kiedys pewnie byl wzmacniacz albo jakies inne ustrojstwo . Kable z odzysku. tak wiec jest przede mna troche roboty. dzisiaj wypralem siedzenia i mate bagaznika bo potrafie zniesc wiele ale zyc w tym odorze byloby mi ciezko


Ooo w morde Zycze jak najszybszego doprowadzenia Omy do kultury,i również WITAM
  
 
Cześć

Szerokiej i przyczepnej drogi !!!

Pozdro
Darek

Ps:
Może niewidomy lub dalton jeździł z tym błękitem w kabinie ?!
Ten kolorek oczy i psyche może rozregulować.
  
 
Witam wszystkich użytkowników forum..

Jest to mój pierwszy post więc tradycyjnie się przywitałem

Najpóźniej we Wtorek powinienem mieć już swoją bestyjkę, przywiezioną z zachodu.. Rocznik 96 wersja MV6.. Jak tylko dostanę ją w swoje łąpki opiszę Wam wrażenia.. Mam nadzieję żę przejedzie jescze wiele tysięcy kilometrów..

Mam nadzieję zę w razie pytań będę mógł na Was liczyć.

Pozdrawiam
Gridley
  
 
Witam szanownych forumowiczow.
Pisze do Was z odleglego Birmingham w Wielkiej Brytanii. Jak zapewne wiecie nie ma tu Opli (a jezeli nawet to wystepuja bardzo zadko pod w/wym. nazwa) natomiast spotkac mozna na kazdym rogu Vauhxhall'a kazdej masci... stara Vecia to Cavalier, Kadett to Astra... misz masz po calosci nie wspominajac o kierownicy nie z tej strony co trzeba ale to juz inna para kaloszy. Znalazlem sie tutaj nie przez przypadek - zreszta jak pewnie wiekszosc z Was - a mianowicie ujezdzilem sobie male co nieco czyt. Omega 2.5 V6 Auto w wersji (chyba ) CD. W niedalekiej przyszlosci zapewne zamecze Was niezliczona iloscia pytan dot. mojego bolidu, jego parametrow itp. ale w tej chwili chcialbym sie grzecznie przywitac
  
 
witamy czyli jeździsz jako pasażer z kierownicą?
  
 
Witam i pozdrawiam
  
 
Ja również witam serdecznie kolegę mihoo i przy okazji podpinam Cię pod wątek powitalny

Miłego ujeżdżania Bestii !!
  
 
Tak jak kultura i tradycja tego wymaga chciałbym się przywitać ze wszystkimi uczestnikami forum!
  
 
Ja równierz chciałbym wszystkich powitać,kupiłem swoją omesieC20NE sedanik wersjaCD od znajomego niemca w czerwcu,który pieścił ją żetelnie jest poprostu ideał,stała cały czas w garażu i ma nakręcone tylko 45000km.!!!!!!! i to nie jest przekręt niestety nie mam jeszcze zdieć ale" Arti 77" z Łasku oglądał więc może potwierdzić był pod wrażeniem.Ja oczywiście dbam należycie o moje cacko i mam nadzieje że się niedługo spotkamy gdzieś na zlocikut to pogawędzimy sobie o naszych laleczkach.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.
  
 
Fajnie że Omegowiczów coraz więcej. Sama dopiero próbuję zasłużyć na czlonkostwo w Klubie, ale myśle że moge was powitac na tym forum, przynajmniej w swoim imieniu
  
 
powitać!!! wszystkich nowych zapaleńców omegomaniaków.
siggi - to co zrobił poprzedni właściciel to coś strasznego ,lepiej niech gostek zacznie rzeżbić w gównie.
pozd.
  
 
Witam wszystkich właścicieli Bestii.
Przystąpiłem do klubu 4 dni temu,i wszystkich serdecnie witam.
Posiadam OMESIE A 89r. 2.0 sedan od 4 lat więc postanowiłem przystąpić do Los Omegas Bestiales,z czego się bardzo ciesze.
Obecnie moja OMESIA jest w warsztacie blacharsko lakierniczym poddawana niewielkim naprawom i modyfikacją,fotki umiszcze jak już wyjedzie na droge.
Krutko o mnie:nazywam się Paweł Dudek mam 32 lata mieszkam w Starachowicach woj. Świetokrzyskie.
I to by było narazie na tyle.
Pozdro dla wszystkich klubowiczów i sympatyków.
  
 
Nic tylko powitac....
  
 
wszystkich kolejnych posiadaczy omesi , niech wam dobrze służą i nie przysparzają problemow
  
 
Wtam wszystkich posiadaczy Omegi . moja bestja ma silnik 1,8 na gaźniku z roku 1987
  
 
Cytat:
2005-02-09 09:20:33, elektryk pisze:
Wtam wszystkich posiadaczy Omegi . moja bestja ma silnik 1,8 na gaźniku z roku 1987



Ooo to rzadkość tutaj, chętnie bym się spotkał i pooglądał ten gaźnik

Witaj w klubie.
  
 
Witam i pozdrawiam kolejnego Omesiarza
  
 
Witam i pozdrawiam