Fotoradary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Subject: Fw: Uwaga na kubły na smieci..







Wykaz niespodzianek we Wrocławiu :



Wrocław

Fotoradary przenośne / fotoradiowozy (1 szt. policja i 2 szt. straż miejska):

- ul. Armii Krajowej, przy Hali Kupców PERŁA, lub po przeciwnej stronie, ogr. (40)
- ul. Brucknera, w uliczce przed stacją Shella
- ul. Dembowskiego, koło szkoły i przedszkola, ogr. (40)
- ul. Drukarska, ogr. (30)
- ul. Grabiszynska, tuż przed wiaduktami kolejowymi, obok stadionu na Oporowskiej - jeden przy stacji gazu, a drugi za przystankiem tramwajowym, ogr. (40)
- ul. Hubska, między ul. Glinianą a Św. Jerzego (okolice marketu LIDL), ogr. (40), lub przy posterunku drogówki naprzeciwko RUCH S.A. (zdj.)
- ul. Jedności Narodowej, jadąc z mostu Warszawskiego, koło szkoły, ogr. (40)
- ul. Kiełczowska, przy Lotniczych Zakładach Naukowych, ogr. (40)
- ul. Kochanowskiego, za mostem, w dwóch kierunkach ruchu
- skrzyż. Kozanowskiej z Pilczycką
- ul. Lotnicza, zatoczka autobusowa na wysokości glinianek (wylot na Leśnicę), ogr. (40)
- ul. Nowowiejska, przy szkole, ogr. (40) (zdj.)
- ul. Piękna, ogr. (30)
- ul. Redycka, ogr. (40)
- ul. Sobieskiego, wylotówka na Warszawę, przed zjazdem na Zakrzów, na samym końcu ekranu dźwiękochłonnego
- ul. Solskiego, koło szkoły, ogr. (40)
- ul. Ślężna, zaraz za Jaworową, na wysokości Shella
- ul. Śliczna
- ul. Świeradowska
- Al. Wiśniowa, między ul. Sudecką a Ślężną
- ul. Wróblewskiego, pomiędzy akademikami na ul. Wittiga a Halą Ludową
  
 
....eeeeeetam
Mi sie czesto zdarza jezdzic w tych miejscach nieco szybciej (znaczy kurna normalnie, bo niech nikt mi nie mowi, ze zwalnia do 40 np. na Lotniczej kolo glinianek na 2 pasmowce) i nic nigdy nie przyszlo. Ale moze niedlugo przyjdzie
R.
  
 
Ostatnio w telewizji pokazywali fotoradary i pokazali Skodę Octavię kombi, ciemno czerwoną na wrocławskich blachach. Aparat jest za tylną szybą. Stawiają ją zaparkowaną przy drodze i pstrykają zdjęcia. Tak że można się zdziwić bo działa jak fotoradar stacjonarny.
  
 
Cytat:
Ostatnio w telewizji pokazywali fotoradary i pokazali Skodę Octavię kombi, ciemno czerwoną na wrocławskich blachach. Aparat jest za tylną szybą. Stawiają ją zaparkowaną przy drodze i pstrykają zdjęcia. Tak że można się zdziwić bo działa jak fotoradar stacjonarny.


Racja. Tyle, ze tym autem jezdzi straz miejska i to oni robia te zdj, a wg najnowszych przepisow nie maja uprawnien do tego. prawdopodobnie wszystkim sfotografowanym sie upiecze.
  
 
Trafiłem na tą skodę w piątek,na ul.długiej,jadąc od popowickiej stała na za zakrętem na poboczu .Pzdr i chyba będzie foto
  
 
ja jakies 1,5 roku temu w polkowicach mi blysnal aparat przy 110km/h i nic do tej pory nie doszlo


jak zwykle burdel maja w archiwum na szczescie

  
 
sreberko jest jeszcze kilkadziesiąt ulic z ograniczeniami predkości we Wrocku...dlaczego ich nie wymieniłeś??fotoradar stoi tylko w tym miejscu gdzie jest duże zagrożenie bezpieczeństwa oraz ( gdzie nam się podobai gdzie mamy kaprys )
savvy to że błysneło to nie znaczy że została Twoja bestia upamiętniona dla potomnychnajcześciej w 90%przypadków nie robi się zdjęć w dzień z lampą błyskową i nie robi się ich także w nocy
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-12-05 21:52:05, marek281 pisze:
sreberko jest jeszcze kilkadziesiąt ulic z ograniczeniami predkości we Wrocku...dlaczego ich nie wymieniłeś



Marek281 to swoj chlop i dobrze pisze, nie popadajmy w skrajnosc kurna! Napewno jak ja jezdze to nie mysle tylko o tym czy stac moze radar ale glownie o bezpieczenstwie i staram sie racjonalnie oceniac sytuacje....
R.
  
 
Cytat:
2005-12-05 21:52:05, marek281 pisze:
sreberko jest jeszcze kilkadziesiąt ulic z ograniczeniami predkości we Wrocku...dlaczego ich nie wymieniłeś??fotoradar stoi tylko w tym miejscu gdzie jest duże zagrożenie bezpieczeństwa oraz ( gdzie nam się podobai gdzie mamy kaprys ) savvy to że błysneło to nie znaczy że została Twoja bestia upamiętniona dla potomnychnajcześciej w 90%przypadków nie robi się zdjęć w dzień z lampą błyskową i nie robi się ich także w nocy pozdrawiam


W porzadku panie kolego ja ztej samej strony barykady. Wiem o co biega jedyny problem, ze do tego tematu brakuje zdjęć, których nijak wstawić nie mogłem. Konkretnie chodzi o przerobione kubły na śmieci, które stoją sobie przy drodze i pstrykaja do woli. Nie wiem, czy to wymysł naszych przełożonych czy to Straż Miejska ale juz te cudeńka widziałem na własne oczy. Pozdrawiam z KPP Oleśnica.
  
 



a rzeczona Octavia (wklejalem juz w innym watku):
  
 
pikne kubełki
R.
  
 
hehheheheheteż dostałem tego meila z podpisem ....uśmiechnij sięjutro przejde sie do moich kolegów ze straży miejskiej i się dowiem co to za "roboty" mają... skoro wiekszość Polski robi na "zuradach"jak już bede miał konkrety...wyłuszcze sprawe na forum....ciekawe czy to prawda z tymi kubłami czy tylko rozweselający spam
  
 
melduj marek melduj!!!!!!!!!
pij ta fanta być bambucha
wtajemniczeni wiedzą o co chodzi
  
 
Witam

To ja się zapytam, czy te „urządzenia” zamontowane na zewnątrz pojazdu maja homologację, a jeśli nie to na jakiej podstawie, jakiego przepisu jegomoście „strasznicy” zamontowali to ustrojstwo do samochodu. Choćby zwykły hak musi mieć atest i przejść pomyślnie badania dopuszczające go do użytkowania. Nie wspomnę o różnych gadżetach tuningowych za które można czasowo stracić Dow. Rej. W policji to wiadomo, wszystko jest wg ustawy itd., itp., ale co do „straszników” to mam niejakie wątpliwości. Może i tą kwestię wyjaśni nam Marek.
  
 
na ta Octavke wydali prawie 500 tyś zł, więc musi być zgodne z prawem
(dane za Gazetą Wyborczą)
Ale jest "światełko w tunelu"

Odnośnie kubłów to one chyba niekoniecznie krajowe...
  
 
wracam do wątku jak obiecałem sprawdziłemhehehhehe....z tymi kubełkami.....wolno nalezy jeżdzić panowie i panie i stosowac się do ograniczeń prędkości.nio i tylko tyle powiem a sreberko to widział tak jak przypuszczałem tego samego meila co ja





===chciałbym umrzeć jak mój dziadek we śnie , a nie krzycząc jak jego pasażerowie====
  
 
Witam

Jak zwykle, nikt mnie tu nie zauważa, nie czyta moich postów, totalnie mnie Wszyscy olewają i ignorują Też z pewnością nikt mnie tu nie lubi Toż ja niechybnie popadnę w jakąś totalną deprechę

Tak poważnie to miałem nadzieję Marek, że pomimo postu Zork-a i linka o tej Oktawii przybliżysz mi i innym jako fachowiec w tej branży jak się ma mocowanie takich shit-ów do auta względem homologacji?
  
 
maysternie ignoruje Cię!!ale Ci nie odpowiem...bo nie wiem jedno jest pewne w radiowozach policyjnych wszystkie urządzenie montowane na zasadzie videokamer mają homologacje i są dopuszczane przez urząd miar i wag do użytkowania.nie montuje takich urządzeń pan heniu w garażu tylko jedna firma w polsce...jesli chodzi o strazaków nie wiem jak już wcześniej wspomniałem...moge podejrzewac że jest podobnie...
  
 
We wtorek ta piepszona oktasia stała za gliniankami a kawałek dalej misiaczki w radiowozie czyli coś nie tak z pozwoleniem tych w czarnych mundurkach a na cb nadawali że we wrocku tych kubełków jest 12
Niech lepiej jakiś ciec stoi przy kuble bo jak bedzie bez obstawy to będzie bum w kubełek
  
 
Musza pilnowac, bo przeciez do kubla kazdy moze sobie zajrzec i wyciagnac z niego wszystko co mu sie przyda. Ja na Twoim miejscu nie robilbym bum, tylko bym normalnie sie zatrzymal z puszka Coca-coli pomaszerowal niby wyrzucic, otworzyl klape, udal zdziwionego, wyciagnal urzadzonko i spokojnie bez stresu zaniosl do samochodu. Ciekawe co by zrobili... , a moze jeszcze by je tak upuscic ze 2 razy po drodze do omesi...