WITAM !! Jestem nowy, kilka slow o mnie i mojej Bestyjce. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam i ja w naszym gronie -
  
 
diro dzięki że mnie uświadomiłeś. chyba inaczej bym nie wiedział o co chodzi.

ja też WITAM wszystkich nowych klubowiczów.
  
 
Cytat:
diro dzięki że mnie uświadomiłeś. chyba inaczej bym nie wiedział o co chodzi.


nie ma za co
  
 
wszystkich "Nowych" i "Starych" Witam i Ja - Elvizz. Dawno mnie tu niewidzieli, ale mam nadzieję, że się poprawię. Pozdrawiam z Lublina.
  
 
dziś mieliśmy nawet sie poznać osobiście pozdrawiam
  
 
Widzę, że nie tylko ja się ostatnio zakochałem...

Witam ... no i GRATULUJE
  
 
chyba musze dopisać że spotkaliśmy sie na warszawskim spocie

pozdrawiam
  
 
Siemka :]
  
 






wrocek wita
  
 
Witam serdecznie
  
 
Witam wszystkich klubowiczów i nie tylko . Jestem z wami od 2 dni. Ze względu na swój wiek (prawie 17 lat) nie posiadam jeszcze samochodu, ale na moje usprawiedliwienie mogę dodać że w mojej rodzinie styczność z OPLEM sięga Recorda D po nim następowały oczywiście kolejne generacje modelu aż po oczywiście Omesie . Obecnie na moim podwórku stoją trzy Bestie (czwarta stoi na podwórku brata). Gama silnikowa jest następująca: 18NVR rok 87, C20NE rok 88, 23YDT rok 87 i 23DTR combi z roku 93 (nowy nabytek ). Mam załatwione z ojcem że jeżeli zdam prawo jazdy (to już za rok) to odziedziczę jedną z Bestii. I to by było na tyle. Pozdrowienia for all pepole
  
 
Czesc
Wreszcie udało Mi się zalogować przystąpiłem do Was z Opel Omega 1,8 i combi wersia Diamond z 1990 r czytam wasze forum od pewnego czasu, bardzo mi się to podoba sprowadziłem swoje auto z Włoch i mam go miesiąc ale bardzo miła furka.W zeszłym tygodniu ją zagazowałem i do dzis spoko niezły odjazd!!!!!!!!!!!
  
 
Witam i życzę bezawaryjnej jazdy Bestyjką
  
 
witam

  
 
Witam wszystkich klubowiczow

Podziekowania dla urg za przypisanie mnie do LOB
  
 
Witamy wszystkich klubowiczow i uzytkownikow Opla Omegi i innych Opli

Od 17-12-2004 jestem z moja kobita w posiadaniu najbardziej wypasionego auta na
ziemi - Opla Omegi MV6 !! z 3 litrowym silnikiem :O



Poprzednio jezdzilismy Vectra A C20NE. Bylismy z niej bardzo zadowoleni do tego stopnia,
ze kupilismy jej wieksza siostre Omege z 99'roku

Chcialbym bardzo podziekowac za rady jakie udzielili mi:
dARTi, DrA, Lucek1982, Prowo i Vinio.
Wasze teksty opisujace MV6'stki byly fantastyczne.

Pozdrawiamy
Ania i Tomek
  
 
Witam!
Jako dziesięcioletni użytkownik Omegi A wreszcie dołączyłem do Waszego grona.. Jest mi bardzo miło że otrzymałem miano LOB NET MEMBER..
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na LOB paty i lokalnych spotach!
  
 
Witam wszystkich,

Od pewnego czasu przymierzałem się do zakupu auta, dzisiaj zakupiłem Omegę B GL 2.0 16V Caravan z oryginalnym holenderskim gazem na wtrysku (KOLTEC) i tym samym dołączyłem do grona - z tego co czytałem - szczęśliwych posiadaczy.
Jest to moje pierwsze autko i mam nadzieję, że ja również będę z niego zadowolony.
Bardzo fajnie, że jest takie forum na którym można dzielić się doświadczeniami oraz LOB Z tego co widzę znajdę odpowiedzi na większość dręczących mnie pytań.
Szkoda, że tak późno się zainteresowałem i znalazłem LOB, mogłem już się z wami spotkać w trakcie ostatniego spotu na Bemowie, mam 5 minut piechotką do lotniska, na którym było spotkanie.

Pozdrawiam,
ufo
  
 
Witam jestem nowy niedawno kupiłem sobie Opla Omegę 1991 2.0 LPG, sedana w kolorze ciemny bordowy metalic! To mój pierwszy Opel i mam nadzieje że mimo wieku i przebiegu (240kkm)nie zawiedzie mnie. Narazie stoi u blacharza bo miała przetarty bok, ale mam nadzieję że jeszcze coś z niej będzie i będe mógł się spokojnie pokazać na jakimś spotkanku klubowym.

!! Pozdrawiam wszystkich użytkowników i sympatyków LOB
  
 
Witam wszystkich przybyłych w ostanim czasie