WITAM !! Jestem nowy, kilka slow o mnie i mojej Bestyjce. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich jako nowy tutaj. Od niedawna posiadacz Omci MV6 3.0. Jestem z niej bardzo zadowolony. Do pełni szczęścia brakowało mi takiego forum, gdzie mam nadzieje rozwiązuje się problemy dotyczące tego autka. Jeszcze raz WITAM i życze bezawaryjności waszych Omeg. Ja jestem z mojej bardzo zadowolony.
Pozdrawiam Paweł
  
 
To jeszcze raz ja. Juz się przedstawiałem jednak zapomniałem przedstawić swojej bestyjki

A więc jest to Omega A 2.0i CD DIAMANT wyprodukawana w 1990 roku. Została sprowadzona w lipcu tego roku z Niemiec, jestem jej drugim właścicielem.

Pozdrawiam
  
 
siemanko dla wszystkich nowych OMEGOMANIAKÓW........
  
 
Witam jestem nowym właścicielem Opla Omegi B 2.0 8v limuzyna Jak na razie odpukać nic się nie dzieje !!!!!Jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu napewno jak wszyscy właściciele tych aut.
Pozdrawiam wszystkich właściceli auta nad autami OPLA OMEGI :-
  
 
pozdrawiam
  
 
witam w naszym gronie
  
 
Ja rownież witam wszystkich i życzę wydawania kasy tylko na paliwo i przeglądy
  
 
HI
  
 
Witam wszystkich Omegowo zakreconych!

Co prawda od jakiegoś czasu już tu jestem ale dopiero teraz chciałem wszystkim powiedzieć WITAM @LL!!

Co o mnie:
najpierw - Opel
później - Opel
nastepnie - Opel
aż w końcu od pół roku - Omega B wersja CD, 2.5 V6 '94 + sekwencyjny wtrysk gazu.


Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: Arecki75 dnia 2005-02-02 22:00:09 ]
  
 
Witam nowych maniaków Omci
  
 
Witam Właśnie przed paroma godzinami jestem posiadaczem Omesi 2.0 GL z 1991r. Zawsze tylko Opel mi pasował. Na początku stare zbajerowane ŻELAZKO z 1982r, potem Łezka z 1991r , Astra 1994 a teraz moja Bestia.Pozdro wszystkich sympatyków
  
 
Witam witam i szerokiej drogi i taniego paliwa
  
 
Witam Wszystkich sympatyków i posiadaczy omesi!!Mysle ze na nastepnym zlocie sie pojawie i poznam was wszystkich!!

Pozdro all!!!!
  
 
czesc. Omege A kupilem w ubiegla srode (o godz 1.30 nad ranem) w Düsseldorf. Potrzebowalem jakies kombi do firmy i jako ze jestem fanem Opla moj wybor padl wlasnie na Omege. Nie szukalem jakiejs fury na podryw...warunki jakie miala spelniac to dobry stan techniczny a wyglad...coz byl mi wzglednie obojetny. Wszystko da sie przeciez zrobic (prawie) samemu .
a roboty jest przy niej calkiem sporo...glownie dlatego ze jej poprzedni wlasciciel to jakis sado-maso-audio-experymentator.

Omega jest z roku 91, carawan, silnik c20ne, przejechane ma 224 tkm, kolor niebieski.

jedyne z czego jestem zadowolony to silnik.chodzi rowno i cicho...nawet lepiej niz w mojej bylej Calibrze (teraz mam inna z x20xev)
Wybor padl celowo na c20ne gdyz niedaleko mnie mieszka moj znajomy ktory "szlachtuje" calibry z takimi samymi motorami. tak wiec tanie czesci w zasiegu reki.
pare fotek....
"zabudowa bagaznika" ktora wazaz wywalilem na smietnik
moim oczom ukazal sie taki oto widok. dal o sobie tez znac smrodek pieska ktory tam sie kiedys pilnie drapal. zamiast seryjnych lusterek ktos zamontowal jakies M3 przez ktore g... widac. jako ciekawostke podam ze te "migacze" swieca sie caly czas wraz z zapaleniem swiatel.
mam nowy tlumik remusa...chyba jedyna dobra rzecz w tym aucie . A oto "profesjonalnie" podlaczony sprzet audio .
konsola srodkowa to istny wybryk pijanego szolarza... niebieska deska z powycinanymi otworami na dvd i cos tam jeszcze. prosze zwrocic uwage na bezsilnosc bylego posiadacza ktory nie potrafiac ustawic zegarka na BC zainstalowal "digital klok".
"inferno interny" . tutaj kiedys pewnie byl wzmacniacz albo jakies inne ustrojstwo . Kable z odzysku. tak wiec jest przede mna troche roboty. dzisiaj wypralem siedzenia i mate bagaznika bo potrafie zniesc wiele ale zyc w tym odorze byloby mi ciezko

teraz kilka slow o mnie. mam 29 lat, na codzien smigam calibra, pracuje.... a tak wygladam.
pozdrowienia z Frankfurtu, Siggi
  
 
Cytat:
2005-01-23 22:55:50, Siggi pisze:
a wyglad...coz byl mi wzglednie obojetny.


Ufff.....
No wie kolega?
Takie rzeczy na forum LOB pisać?
Feee.....
Ale tradycyjnie.....

Powitać, powitać

Pzdr

Paweł
  
 
Cytat:
2005-01-23 23:19:00, kuba pisze:
Ufff..... No wie kolega? Takie rzeczy na forum LOB pisać? Feee..... Ale tradycyjnie..... Powitać, powitać Pzdr Paweł


wiesz...chodzilo mi o to ze nie ma tego zlego z czego nie mozna czegos porzadnego zrobic.
  
 
Witamy!
Ale to musiał być osiołek ten poprzedni właściciel, płyta wiórowa na desce rozdzielczej !!! W dodatku "błekitna" he he, był chyba z NRD . Powodzenia w porządkowaniu, pozdrowienia z Torunia.
  
 
Witam Siggi, ciśnie mi się tylko jedno na usta, nie wiem jak reszta stanu technicznego samochodu i za jakie pieniądze go kupiłeś, ale nawet żeby silnik wyśpiewywał do mnie arie operowe nie kupił bym od tego gościa samochodu...No ale cóż, życzę powodzenia i cierpliwości.
  
 
Witam a ten poprzedni wlasciciel to musialbyc jakis cyborg i to patentowany bo osiolek to za malo powiedziane tak zniszczyc omesie nie do pomyslenia tak on pewnie byl z NRD
  
 
Witam
również z wielką przyjemnością dołącze do Was do klubu
mieszkam i pracuje w Łodzi mam 36 lat i na imie mam Grzegorz moje auta po kolei to:
1. 126 p
2. wartburg kombi
3. opel rekord 2,3 D kombi 80"
4.opel rekord 2.0 E kombi 83"
5. no i wreszcie opel Omega C20NE kombi 93 rok
Chętnie skorzystam z Waszych porad bo "tego" w żadnej książce nie przeczytam a i sam chętnie podziele się swoimi doświadczeniami
Pozdrawiam wszystkich Was serdecznie-do usłyszenia