Naklejka - LobTest - z innej beczki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bo tostery na ogół przypalają.

Ja jak się rejestrowałem to bynajmniej wiedziłem gdzie, po co i dlaczego chcę należeć.

Do pisania bzdur są bzdurne czaty, tam się pisze co się chce i do kogo się chce, a LOB to LOB.
  
 
Ale pewien problem pozostaje. Jestem jego przykładem. Otóż nie znam się na autach wcale, a wcale, nie umiem udzielać fachowych rad, nie umiem pomóc innym w ich problemach z autami. Jak zostanę odebrany w gronie klubowiczów? Czy mam szansę być przyjęty? Mamy się porozumiewać na forum, ale z moją wiedzą , to jedynie w dziale DUPERELKI. Klubowicze, kiedy czytają moje wypowiedzi, mogą stwierdzić, że moja aktywność na forum jest niewystarczająca. Pewnie, że pojadę na zlot, ale czy to wystarczy?
Pewne jest to, że :
1. Jestem chory na Omegę (przynajmniej moją) i mimo nikłych środków finansowych staram się o nią dbać najbardziej, jak umiem
2. Po czytaniu wszystkiego, co mnie tu intereseuje, moja wiedza o bestii, pogłębia się, a rady których niektórzy udzielają, przydały się jak diabli.
Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.
  
 
A wlasnie widzialem i slyszalem ze na zlotach mozna otrzymac nalepke klubowa, w zwiazku z tym pytanie jakiej metamorfozy to dotyczy? LOB net membera w LOB membera? Czy tez moze rowniez z LOB Testa do LOB Membera ? Jak dziala ten mechanizm marzen ?
  
 
6.Status LOB MEMBER przysługuje tym którzy byli co najmniej raz na LOB PARTY oraz mają za sobą okres oczekiwania na liście O ( 40 dni), jeśli w ciągu tych 40 dni przyjechali na LOB PARTY ich status zmieni się dopiero po zakończeniu okresu oczekiwania.

wyciąg z "regulaminu" dostępnego tutaj
  
 
Naklejke można otrzymać TYLKO po przekupieniu odpowiednich WŁADZ!!!

A tak na poważnie to przyjedziesz na zlot nabędziesz naklejke i wracasz do domu z żółtą klapą
  
 
Cytat:
Ale pewien problem pozostaje. Jestem jego przykładem. Otóż nie znam się na autach wcale, a wcale, nie umiem udzielać fachowych rad, nie umiem pomóc innym w ich problemach z autami. Jak zostanę odebrany w gronie klubowiczów? Czy mam szansę być przyjęty? Mamy się porozumiewać na forum, ale z moją wiedzą , to jedynie w dziale DUPERELKI. Klubowicze, kiedy czytają moje wypowiedzi, mogą stwierdzić, że moja aktywność na forum jest niewystarczająca. Pewnie, że pojadę na zlot, ale czy to wystarczy?
Pewne jest to, że :
1. Jestem chory na Omegę (przynajmniej moją) i mimo nikłych środków finansowych staram się o nią dbać najbardziej, jak umiem
2. Po czytaniu wszystkiego, co mnie tu intereseuje, moja wiedza o bestii, pogłębia się, a rady których niektórzy udzielają, przydały się jak diabli.
Proszę o odpowiedź.



Proszę, nich ktoś się wypowie.
  
 
Wywalisz tego kadetta z podpisu i będzie git.




A według Ciebie to tutaj same takie mądre od urodzenia są?
Jak zawsze - z czasem wiedza przychodzi, chyba że ktoś to egzemplarz taki, że nawet w drewnianym kościele cegłówka mu na łeb spadnie

Ale i tak IMO to nie jest najważniejsze. Bez obaw.
  
 
Czym się przejmujesz.
Myślisz że jesteśmy bandą maniako-mechaników gadających wciąż o śrubkach?
Przecież sama forma klubu wymusza obecność specyficznego grona ludzi - muszą być na tyle inteligentniejsi od małpy żeby mieć orientację w necie. I jak mi się wydaje jest tu sporo ludzi o profesjach informatyczno zbliżonych.
Poza tym, przecież nie samą Omegą człowiek żyje.
Możesz gadać o wszystkim i o niczym.
Jeżeli się nie znasz na Omedze możesz przecież gadać tylko o tym jak ona piękna, przestrona i na,naj
I jest przecież jeszcze tyyyyle innych tematów.
Liczy się człowiek, jego charakter i obycie w towarzystwie, a nie wiedza na temat wymiany szkalnek i korbowodu czy skrzyżowania dyfra z tłumikiem.
Burak, który rozebrał i złożył Omege 20razy we własnej łazience, a kurwi i strzyka śliną jest tu raczej nie mile widziany.
Z litości pomijam lanserów ubierających Omę w świecidełka,neonki i jarzeniówy
  
 
Fachowa wiedza, którą parę osob to dysponuje jest bardzo ważna, ale tak naprawdę najważniejsze są inne rzeczy, przynajmniej dla mnie
1- świadomość, że bedąc w trasie, czy to wawa czy Polska mogę liczyć na pomoc
2- wymiana doświadczeń, w końcu nie ma dwóch identycznych usterek niby, ale często czyjeś doświadczenia są nieocenioną pomocą w pokonaniu trudności
3- na koniec najważniejsze, jestem członkiem pewnej społeczności, która mimo różnic w osobowosciach umie się świetnie porozumiewać i doskonale z sobą spędzać czas
A podróbom nalepek stanowcze NIE
Pozdr
  
 
Cytat:
2005-09-09 13:45:34, JanuszGnitecki pisze:
A podróbom nalepek stanowcze NIE Pozdr


Janusz! Jaaanusz! - rychło w czas - starz...ekhmm

Do nowych TESTÓW

Przeczytajcie początkek tego wątku i zobaczcie jakie głupoty człowiekowi przychodzą jak odkryje fascynację Omegą i LOB'em.

Ze wstydu to bym już dawno petycję do Najwyższej Trójcy napisał o skasowanie wszystkiego. Ale niech wisi.
KU PRZESTRODZE

ps. Nie martwcie się - z tego się wyrasta z czasem.
  
 
Cytat:
ps. Nie martwcie się - z tego się wyrasta z czasem.



a Sołtys jest przykładem
  
 
No to mnie uspokoiliście, dzięki za słowa duchowego wsparcia (he he he). A tak zupełnie poważnie, to głupio tak wejść z wątpliwą wiedzą o swoim aucie i dołączyć do tych co coś potrafią. Mam nadzieję jednak, że dam sobię radę i z waszą pomocą zacznę łykać te tematy, choć szczerze mówiąc nie sądzę, żeby ciągnęło mnie do samodzielnych robót. To zostawiam fachowcom.

Prowo
Kadeta nie wyrzucę, bo to pierwsze auto, na które sam zapracowałem i sam kupiłem. Miałem też nim wypadek i ono mnie uratowało . Mam do niego sentyment i dlatego go nie sprzedałem (za co moja żona mnie przeklina cały czas). I nawet jeśli kadet jest Ci solą w oku, to zostanie, ale dla Ciebie specjalnie obejmę go nawiasami .

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
ale dla Ciebie specjalnie obejmę go nawiasami



podwójnymu he he
  
 
Niech będzie i tak
  
 
Cytat:
podwójnymu



u=i
  
 
Arturro7, istnieje taka magiczna opcja "Edycja"

Spróbuj jej kiedyś użyć

  
 
No panowie ,klubowej naklejki od tak się nie dostaje , trzeba
1. Znac regulamin na pamięć
2. Dwie skrzynki piwa
3. Umyć omegi weteranow

co uprawnia do zakupu naklejki za jedyne 89,99 + vat
pozdrawiam
LOB TEST
DanDan
  
 
Oj chłopie, cienko z Tobą.... alicia zwraca uwagę
Aż się boję pomyśleć, co Cię czeka od alici na zlocie
  
 
Cytat:
2005-09-09 23:22:59, DanDan pisze:
No panowie ,klubowej naklejki od tak się nie dostaje , trzeba 1. Znac regulamin na pamięć 2. Dwie skrzynki piwa 3. Umyć omegi weteranow co uprawnia do zakupu naklejki za jedyne 89,99 + vat pozdrawiam LOB TEST DanDan



DanDan w Twojej Omedze nie ma czego myć
  
 
Cytat:
2005-09-09 23:08:29, Arturro7 pisze:
u=i



głupoty piszesz

U = I * R