Warszawa 1957 Wielki powrót - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i ja również poprosze

ragrad@poczta.onet.pl
  
 
Dobra wyslalem do GDA niech umiesci w publikacjach i będzie gicior
  
 
U mnie sie już na mailu zameldowało. Dzienx, zaczynam czytać...
  
 
Po pierwsze dzieki Robi za tekst, a po drugie to mam pytanie: do jakich "nowoczesnych" samochodow jest porównywana Warszawa w tym artykule?
  
 
Cytat:
2004-11-07 14:23:51, AK-21 pisze:
Po pierwsze dzieki Robi za tekst, a po drugie to mam pytanie: do jakich "nowoczesnych" samochodow jest porównywana Warszawa w tym artykule?



pewno chodzi o Moskwicza 403, Skode Octavie, Wołge, Wartbura .. etc..
  
 
Cytat:
2004-11-06 18:27:24, Kolber pisze:
Spoko... będzie co czytać.... a ponadto od zeszłego tygodnia kupujac motor można auto wygrać....... nie ma to jak konkurenxcja z AŚ



Ta konkuencja mi się bardzo podoba. Komplet Motor + AŚ kosztuje prawie tyle co sam Motor jeszcze w lipcu.
  
 
BRAWO ROBI super trza kupić i poczytać
  
 
Już ponieziałek, więc zapraszam do kiosków.l
  
 
"Warszawa da sie lubic"- gratuluje autka
  
 
ja dziekuje za texcik bo jeśt świetny
  
 
Fajny artykuł. Powalająca ilość danych technicznych. Nie wiem tylko co mam rozumieć ze zdania cyt.:" nieefektywne sterczący tylny numer rejestracyjny" - a jak wyglada efektywnie sterczący?
  
 
kupilem w kiosku - w szkole ;] babka dziwnie patrzyla jak zajrzalem do srodka w poszukiwaniu artykulu o historii ;]
przeczytalem na matmie i fizyce
  
 
Cytat:
2004-11-08 18:37:31, Grzech pisze:
Fajny artykuł. Powalająca ilość danych technicznych. Nie wiem tylko co mam rozumieć ze zdania cyt.:" nieefektywne sterczący tylny numer rejestracyjny" - a jak wyglada efektywnie sterczący?


efektywnie to juz powinien nie sterczeć tylko przylegać, tak miala juz większość samochodów w 57 roku.
  
 
Cytat:
2004-11-08 21:54:57, Robi200 pisze:
efektywnie to juz powinien nie sterczeć tylko przylegać, tak miala juz większość samochodów w 57 roku.


Hehe, pomyśleć że wszystkie te wytykane niedoskonałości teraz tak się podobają...
  
 
Musze dzisiaj kupic.
Wczoraj widziałem sliczną niebieską sedankę, tak się zagapiłem,ze o mało nie zaparkowałem na dupie matiza
Tutaj jest fajna stronka o niej są skany testów, prospektów itd.
  
 
Kupione przeczytane i super .
Piękna Wawka.
  
 
Cytat:
Tutaj jest fajna stronka o niej są skany testów, prospektów itd.


dzięki znam dobrze stronę Piotrasa, jak i samego Piotrasa

[ wiadomość edytowana przez: robi200 dnia 2004-11-09 15:14:18 ]
  
 
Cytat:
2004-11-08 21:54:57, Robi200 pisze:
efektywnie to juz powinien nie sterczeć tylko przylegać, tak miala juz większość samochodów w 57 roku.


Hihi nie chciałem się wcale czepiać. Po prostu zdanie brzmiało dość idiotycznie - bo co to znaczy "nieefektywnie sterczący tylny numer rejestracyjny"? Kupiłem sobi Motor i widzę ze to efekt literówki. W gazecie jest : "nieefektownie sterczący" i z tym to ja się zgadzam.
  
 
duża część uroku Babci to właśnie ta stercząca tablica
  
 
Niezle jej się oberwało, az się dziwię ze przeszło to przez cenzurę wtedy