KIEDY ZABRAKNIE PALIWA....? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Eeeeeeeeee jak ci zaczyna pokazywać czerwone pole na wskaźniku paliwa to masz jesze w baku około 8 litrów paliwa ! czyli każdy musi sobie miej więcej przeliczyc ile pali jego essi i jak daleko wtedy zajedzie
  
 
Ja w bagazniku zawsze mam kanisterek i 5 litrów na awaryjne sytuacje

DKanisterek mnie kosztowal 12 zl, a jest bardzo dobra opcja gdy na trasie CPNów brak
  
 
o i znowu coś ciekawego.a moze ktoś mi powie co jest z moim a może nie tylko u mnie tak jest jadę sobie moim essim wskazówka dochodzi do czeronego pola (nie mylic z obrotami) wchodzi na czerwone i jednym momencie leci na łeb na szyje na dół i ile tam może byc jeszcze bynki normalnie tanowac by trzeba ale jadąć na lpg człowiek nie wie czy coś tam jest czy nie ma juz nic ,a o zatarcie pompy nie trudno.pozdrawiam
  
 
Mi w momencie zaswiecenia sie kontrolki rezerwy pozostaje do przejechania jakies 100 km tzn.100 km juz przejechalem ale nie probowalem jeszcze do suchego jechac.

Pozdrawiam

p.s. o dziwo ja posiadam kontrolke rezerwy.

[ wiadomość edytowana przez: Presso dnia 2004-11-08 11:42:49 ]
  
 
Tak kontrolka chyba to była tylko w niektórych wersjach wyposażenia.Ja mam XR3i MKIV i CLX-a MKVI i w obu nie ma kontrolki...
  
 
u mnie jak kreska "leży" poniżej rezerwy zostaje 8-9 litrów.
  
 
Ja tez mam podobny problem. W moim Essim (1,8D) na postoju wskazowka wskazuje ciut ponad rezerwe lecz gdy tylko odpale silnik od razu spada na zero. Strasznie mnie to denerwuje bo za kazdym razem gdy tankuje to musze sobieliczyc kilometry ktore moge przejechac na tym paliwku.
Nawet teraz gdy mam sucho, to na postoju wskazuje cala rezerwe...
Czy jest mozliwosc zainstalowania jakies wirygodnego wskaznika paliwa, najlepiej z lampka kontrolna?

Ten sam problem mialem w Fiescinie....