Kartonowe modele Poloneza, 125 i innych - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tu powstaje model pimp my ride 125p pickupa. Fajnie autorowi wychodzi.

[ wiadomość edytowana przez: KinioPP dnia 2007-08-22 10:10:36 ]
  
 
Bardzo ciekawa stronka http://www.zmiennicy.com/. Nawet można posłuchać dobrej muzyki z radia safarii i posklejać Taxi 1313.
  
 
To i ja dorzuce swoje 5 groszy (tylko troszke nie na temat, może bardziej jako ciekawostkę)

Sklej własne BMW - skleiłem 635, nawet fajnie wyglądała.

Statki kosmiczne z gwiezdnych wojen - co prawda chwilowo nie działają, ale udało mi się pobrać 3skrzydłowy transporter (taki najbardziej znany chyba z "Powrót Jedi") - jeśli ktoś jest zainteresowany wyślę na priva

PS Pamiętam że na stronie TVTrwam był do sklejenia... wóz transmisyjny tvtrwam. Niestety tam ciągle coś zmieniają i nie zdążyłem zgrać...
  
 
Tak w ramach długich nudnych wieczorów zimowych

Image Hosted by ImageShack.us
  
 
moj polonez
  
 
W nowościach na marzec Modelik zapowiada Warszawę. W ofercie jest też trochę innych polskich samochodów.
www.modelik.pl
Może i kształt niewłaściwy, ale przynajmniej coraz więcej modeli wydawanych.

[ wiadomość edytowana przez: KinioPP dnia 2008-02-25 21:24:35 ]
  
 
Witam.
jestem nowy użytkownikiem i przeczytałem ten cały temat.
Pomyślałem że przydadzą wam się skany małego modelarza:

Fiat 126p.pdf Wystarczy otworzyć to programem i dać wydrukuj.
link

Poldek o którym głównie się tu mówi Też mały modelarz.
(Tutaj są same obrazki) Trzeba pokąbinować z wielkością
link
Duży fiacik z volvo:
link
I poczciwy Żuczek
link
Polonez PolTruck Straż Pożarna z Modelika:
link

Myślę że te skany wam się przydadzą a szczególnie poloneza bo to o nim ten temat





[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-07-12 19:33:08 ]
[ powód edycji: linki ]
  
 
same siatki latwe do zlozenia

Mikrus

[/URL]Żuk
Zuki

125p min.sanitarki, pickupy, record, monte carlo, jamnik
Fiaty
Fiaty
Znowu fiaty
Jeszcze raz fiaty

masa maluchów
[/[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dc60a3125c024758]





[url=www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e60918da5610b46d]

[ wiadomość edytowana przez: vezok0 dnia 2009-07-22 08:43:44 ]
  
 
Co prawda nie jest to FSO, ale warte uwagi "odwzorowanie" detali.
Modele w skali 1:18 są bardzo realistyczne, ale moją uwagę zwracają modele "przybrudzone" lub stylizowane na "nadgryzione zębem czasu". Jednak detale na przedniej desce mnie po prostu rozwaliły: Pognieciona puszka po coli, przypalone kiepy, papierowe torebki po fast foodzie... nawet brak literki D na tylnej klapie

Dodge Monaco
  
 
Też mam wielką pasje do fiata i modeli kartonowych.
ściągam różne modele do sklejania ale to wszystko sie kupy nie trzyma.Postanowiłem sam zrobić siatke i wszystko zrobiś po swojemu.Już od dwóch miesięcy sklejam swój "prototyp" i nawet mi to wychodzi. Za kila tygodni pokażę jek mi to wyszło krok po kroku na youtube mam nadzieje że sie bedzie podobało.
  
 
Witam, mam pytanie. Czy jest może model kartonowy Lanci Stratos wraz z silnikiem? Jeśli wiecie gdzie można taki model ściągnąć prosiłbym o szybką odpowiedź.

Przymierzam się do budowy Stratopoloneza, na razie zbieram materiały. Brakuje mi właśnie silnika.
  
 
Dziś w kiosku przyuważyłem, że pojawił się Polonez w barwach MO z serii "kultowych". Ale zdjęć nie zapodam, bo on jakiś taki.... chiński, i nie wiem czy kupować...