Kartonowe modele Poloneza, 125 i innych - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pamietam, ze jak bylem maly to dostalem Poloneza do sklejenia z kartonu. Cos tam probowalem skleic ale skonczylo sie na maskarze tego co udalo mi suie zrobic Ah te mlodziencze wybryki
  
 
Cytat:
2003-09-11 09:41:45, Wyrwizab pisze:

Przed wydrukiem warto w jakims prostym nawet edytorze podciagnac kontrast oraz nasycenie kolorow, model wtedy wyglada o wiele lepiej.



Można też dodać naklejke klubową na tylnej szybie borewicza
  
 
Cytat:
2003-09-11 12:58:14, keen pisze:
Można też dodać naklejke klubową na tylnej szybie borewicza


Niezly pomysl. Ja juz przerobilem pliki na cz-b (kolor w drukarce skonczyl mi sie w zamierzchlych juz czasach), wydrukowalem, podkleilem na karton, obciazylem ksiazkami i schnie
  
 
ja skleilem jakis czas temu fiata 125p tego z napisami CIBIE z niebieskimi pasami na bokach ale kurde rozkleil sie bo jakis badziewny klej dalem
  
 
No, panowie, jak tam zaawansowani jestescie? Wiedzialem ze jak sie wezme za Poldka to A-10 bedzie musial poczekac
A model poki co prezentuje sie tak :


A z boku tak :



Zas przygotowane juz podloga oraz fotele (jeszcze bez zaglowkow):



Ciekawostka w srodku na laczeniach wzmocnilem nieco konstrukcje wikolem:



Model naturalnie bedzie pomalowany, choc na razie nie mam zupelnie na to pomyslu ani materialow...
  
 
A ja mam pytanie - czy dobrze sciagnely Wam sie warszawa pickup i syrena? bo u mnie przy rozpakowaniu nie ma co prawda zadnych bledow ale niestety w obu jest tylko po 1 pliku - w dodatku to tylko rysunek zlozeniowy
  
 
Cytat:
2003-09-11 22:06:30, Plush pisze:
A ja mam pytanie - czy dobrze sciagnely Wam sie warszawa pickup i syrena? bo u mnie przy rozpakowaniu nie ma co prawda zadnych bledow ale niestety w obu jest tylko po 1 pliku - w dodatku to tylko rysunek zlozeniowy



No niestety, jest tylko tyle Szkoda bo Warszawke bym z checia skleil.
  
 
Ja kurcze potrzebuje "budki" do RCka Podkupili mi ten model z allegro wiec musze jakos z tego zrobic. Moze metoda traconego styropianu

pozdr

p.s. Wyrwi niezle Ci idzie ladne sztuki
  
 
Siedzę i przerabiam model borewicza na Coupe i akwarium, Zostanie tylko CARO i CARO+, zastanawiam sie tylko nad kolorystyką??? JAk ktoś ma jakieś pomysły!! Tylko bez metalików!!
Jak przerobię mogę gdzieś to wrzucić. TYLKO GDZIE??
  
 
Cytat:
2003-09-12 08:49:15, anmimo pisze:
Siedzę i przerabiam model borewicza na Coupe i akwarium, Zostanie tylko CARO i CARO+, zastanawiam sie tylko nad kolorystyką??? JAk ktoś ma jakieś pomysły!! Tylko bez metalików!!
Jak przerobię mogę gdzieś to wrzucić. TYLKO GDZIE??


Sam sie zastanawiam jak potem pomalowac mojego...Nie mam pomyslu narazie ale cos wymysle.
  
 
anmimo:
Jezeli chodzi o Coupe to sugeruje zupelnie przypadkiem orzechowy, czyli pomaranczowy (L-84)
Ewentualnie oliwkowy lub szary (L-54).

Pozdrawiam
Adamus
  
 
adamus - aluzję zrozumiałem!!!

A inne???
  
 
adamus - ja sobie dobrze przypominam to na początku lat 80-tych, bardzo popularnym lakierem Poloneza był tzw groszkowy zielony.
  
 
Praca wre, wnetrze juz gotowe:


  
 
Świetne modele - kiedyś też kleiłem takie rzeczy - no cóż nie było wtedy żelaźniaków MATCHBOXA to trzeba było sobie radzić z papieru

Wyrwi czekam na efekt finalny
  
 
Ej, no co jest z reszta? Tylko ja kleje ?
  
 
Cytat:
2003-09-14 11:11:49, Wyrwizab pisze:
Ej, no co jest z reszta? Tylko ja kleje ?




Ja czekam na efekt finalny i wtedy może się zdecyduję...

  
 
Ja dzisiaj znalazłem dwa PLASTIKOWE MODELE Poloneza i Fiata 125p. Są w opłakanym stanie. Mam zamiar przerobiena tego poloneza na miniaturkę mojego... i zrobię to szybciej lub dłużej. Fiacika mogę komuś odstąpić... ale komuś kto tego nie wyrzuci do kosza tylko odremontuje.
  
 
Cytat:
2003-09-14 11:11:49, Wyrwizab pisze:
Ej, no co jest z reszta? Tylko ja kleje ?



Ja jeszcze nie kupiłem tuszu kolorowego do drukary a chcę żeby był kolorowy poldefix.
Mr Waga czeka aż ja kupię tusz więc też nie skleja
  
 
Cytat:
2003-09-14 18:28:18, Mokry pisze:
Mr Waga czeka aż ja kupię tusz więc też nie skleja



Ano ano !

Mokry napisałem niżej.... na ul. prom.. w koszu leżały plastikowy poldefix i kancior... no i zabawiłem się w śmieciarza !