Przymiarka... - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To jest dokladka od Espaca... wiec rodzynek a nie jakas wiesniacka Laguna:>:> Mag ale pierwszy z Bi ksenonem za dwa tygodnie///
  
 
lepiej współgrają z lusterkami od oryginalnych
  
 
dla mnie bomba...ale co z kirunkowskazami???
jak się nie podobją to chętnie je wezmę za symboliczna opłatą tylko przemaluję w kolor nadwozia...
Czekam na ofertę...
  
 
Hetman ale o czym Ty mowisz teraz?? Jak bym lampki sprzedawal to cena 650zl ale narazie nie sprzedaje
  
 
wiem że nie sa tanie....
ale fajnie to napisałeś...nudziłem się, ...pogrzebałem w szafie..
ale powiedz mi jak przy tych światełkach wyglądają kierunkowskazy (w reflektorach)
  
 
Cytat:
2004-11-07 19:04:20, Bakster pisze:
To jest dokladka od Espaca... wiec rodzynek a nie jakas wiesniacka Laguna:>:> Mag ale pierwszy z Bi ksenonem za dwa tygodnie///



przecież i tak te hokeje wyglądają tak samo, więc co to za różnica
  
 
Yareq a zaklad ze sa inne gdyby nie byly to po .... bym szukal wszedzie od espaca....

Hetmann naprawde na polsce je znalazlem Kierunki w zderzaku od focusa/,,,
  
 
... nio nio ..... ładniutko to się będzie musiało prezentować ...... czakam na wynik końcowy .....
  
 
fajnie...błyskawiczny kontakt, konkretna rozmowa..polecam tego allegrowicza....
itd Baks
  
 
Artur wybacz ale mialem duzo spraw na glowie i nie pamietam wtedy o takich rzeczach
  
 
Cytat:
2004-11-07 23:13:36, Bakster pisze:
Artur wybacz ale mialem duzo spraw na glowie i nie pamietam wtedy o takich rzeczach



dobrze wiesz Baks że nie o to mi chodzi.....chodzi o coś co miałeś zrobić a tego nie zrobiłeś...
  
 
to nie wiem
  
 
A mi sie okragle bardzie podobaja i juz
  
 
Cytat:
2004-11-07 23:24:47, Bakster pisze:
to nie wiem



więc Ci przypomnę drogi kolego...lampki miały być dla mnie bo twierdziłeś że nie będziesz ich zakładał. Umówiliśmy się że je biorę i na tym się skończyło nasze umawianie. Ani be ani me z Twojej strony, a teraz widze że masz już je na samochodzie.Jeśli nie chciałeś ich opchnąć to trzeba mnie nie było narażać na koszty telefonów i smsów do Ciebie.Cieszę się tylko że nie wysłałem pieniędzy.
Wszystko..mam nadzieję, ze na tym się skończą nasze wspólne interesy
  
 
Artur tak dla wiadomosci to w sumie juz lampek nie mam na aucie A mowilem Ci ze sie jeszcze zastanowie jak dzwoniles o 13 kiedy dopiero wstalem wiec sie zastanowilem. a nie odezwalem sie bo Ci pialem ze nie mialem w ten dzien czasu i zapomnialem lampki zalozylem na przymiar i leza.
  
 
To jak z nimi w końcu?? zostawisz czy sprzedajesz bo już nie wiem.....Baks..potrafisz zamącić jak pragnę zdrowia
  
 
No co ty Artur, lampy od ESKORTa będziesz kupował ?? inny model masz chłopie