1,6 --> 2,0 RS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie?? Czy duzo roboty jakies utrudnienia ?? Jesli tak to prosze o porade Czy istnieja duze roznice miedzy silnikami 2,0 z roku 92 a 96 oraz w instalacji ???
Dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
  
 
Roboty duzo ... ale sie da. W klubie jest jedna osoba ktora to zrobila ale nie ma dostepu do netu w tej chwili a samochod wlasnie sprzedaje ...

PS - te halogenki sa fotomontowane ?
  
 
co do halogeniokow to sa prawdziwe i dobrze swieca
co do silnika nie wiem co robic bo obecnie mam 1.6efi powiekszony tzn rozwiercony ale juz sie konczy i trzeba by cos z tym zrobic pomyslalem o rs. moglbys mi podac nick tego usera ??
  
 
Cytat:
2004-11-06 02:10:00, splawik pisze:
co do halogeniokow to sa prawdziwe i dobrze swieca co do silnika nie wiem co robic bo obecnie mam 1.6efi powiekszony tzn rozwiercony ale juz sie konczy i trzeba by cos z tym zrobic pomyslalem o rs. moglbys mi podac nick tego usera ??



rtlus czy jakoś tak


a co do silniczka to chyba Rumcajs ma jeszcze RS2000 na turbo do sprzedania

p.s. a co do tych halogenów to nie uwierze że są prawdziwe dopóki nie zobaczę

[ wiadomość edytowana przez: mss dnia 2004-11-06 03:12:43 ]
  
 
Razem z silnikiem (oczywiście z całą instalacją elektryczną) trzeba wymienić też skrzynię biegów, półosie i sprzęgło, bo standardowe raczej nie wytrzymają tej mocy (i momentu).

W wątku o sprzedarzy kombi 170KM jest namiar na rtlus'a - to właśnie on wstawił do swojej kombicy silniczek od RS'a

  
 
Swiatła sa real kto chce moge mu przeslac zdjecia na mail
  
 
To moze wrzuc w posta, wtedy kazdy obejrzy
  
 
Światła są prawdziwe, widzialem na żywo i wyglądają całkiem fajnie, jak miałem RSa też chciałem takie założyć
  
 
Cytat:
1.6efi powiekszony tzn rozwiercony ale juz sie konczy



Co masz w tym silniku nadłubane?
  
 
Cytat:
2004-11-06 13:45:31, Tsport pisze:
Co masz w tym silniku nadłubane?


zwiekszony skok tlokow, powiekszone cylindry i walek
  
 
i jaka jest pojemność szacowana obecnie ??
  
 
  
 
Z Micabem sie zastanawialismy nad silnikiem z Mondeo
Jest tanszy,ma 136KM (2 litry oczywiscie) ,ale pewnie jest trwalszy-mniej wysilony i ewentualne naprawy zapewne sa tansze.

Fajne te swiatla ,ale ja myslalem nad zwyklymi,okraglymi dwoma dalekosieznymi pomiedzy reflektorami cos jak w MK IV byly montowane


[ wiadomość edytowana przez: seba dnia 2004-11-06 16:48:20 ]
  
 
Seba ... a skad wezmiesz polosie z przegubami ? Bo od mundziałki nie wchodzą ... a od Essiego 1.6 nie wytrzymają.
  
 
Zawsze chcialem miec czerwonego - sa ladniejsze


  
 
Nosek ,cos sie wymysli - to mozna zastosowac od RS'a lub XRki bo skrzynia jest ta sama ,a tak do konca pewny bym nie byl ,ze od naszych 1,6 nie wytrzyma ,bo to o 30 KM wiecej i ok 40Nm.
  
 
Cytat:
2004-11-06 17:05:07, Seba pisze:
Zawsze chcialem miec czerwonego - sa ladniejsze



Czarny tez jest ladny
  
 
Cytat:
2004-11-06 16:46:05, Seba pisze:
Z Micabem sie zastanawialismy nad silnikiem z Mondeo Jest tanszy,ma 136KM (2 litry oczywiscie) ,ale pewnie jest trwalszy-mniej wysilony i ewentualne naprawy zapewne sa tansze. Fajne te swiatla ,ale ja myslalem nad zwyklymi,okraglymi dwoma dalekosieznymi pomiedzy reflektorami cos jak w MK IV byly montowane [ wiadomość edytowana przez: seba dnia 2004-11-06 16:48:20 ]



Tez o tym myslalem ale za duzo komplikacji :|
  
 
Cytat:
2004-11-06 17:34:36, splawik pisze:
Czarny tez jest ladny



Ale nie tak jak czerwony ;ladne "plemniczki".
  
 
Apropo halogenikow. Na allegro jest wszystko . A przynajmniej bardzo podobne.

...::: Halogeniki :::...