Toyota - przegląd - audio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po przeglądzie na 15 tys mego autka mam takie wrażenie jak by zcieło mi wysokie tony w moim audio.
To Toyotka Yaris Luna. 4 głośniki CD z radyjkiem.
Czy jest możliwość wymienienia czegoś tak żebym tego nie zauważył. Wyświelacz jest dalej raczej ten sam. Jak mogę sprawdzić co powinno tam być założone fabrycznie i do kogo w razie co się odwołać.



[ wiadomość edytowana przez: Jackal dnia 2004-12-06 10:54:39 ]
  
 
No to z innej beczki . Kto wie jakie modele radyjek montowane są w naszych yariskach. Czym się różnią i czy można je zmienić na zasadzie wyjąć, włożyć, pasuje.
  
 
Nie sądzę żebyś mógł wyjąć jedno radio i włożyć drugie. Chyba że w Yarku są identyczne wersje, jedna na kasetę, a druga na CD.

Pytałeś w serwisie?
  
 
Qrde właśnie się do nich wybieram. Nie dość, że mam ścięte wysokie i niskie to jeszcze stacje odbierają gorzej. Tego jestem pewny bo mieszkam w takiej dziurze koło granicy, że odbierają tu dobrze tylko radia z dobrym wzmacniaczem antenowym. Do przeglądu było ok. Teraz szumi. Jak jadę do Gdańska to kiedyś RADIO TREFL łapałem już w Elblągu, teraz z 20 km dalej.
Pogadam chyba z samym szefem w salonie po do normalnie śmiedzi niezłym skandalem. Jak nie dzwonie do szefostwa TOYOTY.
A co !!
  
 
niestety nie znam tego radyjka ale po przegladzie mogla sie zresetowac... Mozesz sprobowac wlaczyc Local Station i Loudness. Local S. odpowiada za wzmocnienie sygnalu radiowego chyba a Loudness za podbicie tonow wysokich i niskich. Jak Local S. nie pomoze to moze ci wypadla antena?? Powodzenia.
  
 
Local Stations - jeżeli macie taką opcję w Yarku, bo u mnie w Corolli nie ma - odpowiada za wyszukiwanie stacji tylko o bardzo mocnym sygnale. W mieście powinno wyłapać wszystkie stacje, w końcu o to chodzi, a na trasie podczas przeszukiwania zakresu, nie marnuje się czasu na jakieś słabe oddalone szumiące stacje.