Blacharka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niezłe ceny

Madziu twoja jest lepsza, bierz nie ma co myśleć
  
 
Jaskal a ten facet chciał jej dać parę stów (bo widział, że stare auto) i żeby na policję nie zgłaszała. Jak ona to zobaczyła to się roześmiała i powiedziała, że ona byle jakiej podróby nie będzie kupować tylko oryginał bo o Toykę dba i chce aby był taki jak poprzedni czyli oryginalny japoński no i tak to się skończyło u Wernera Nieźle, no nie ;D
  
 
No właśnie, jeżdżą złomami za 1.000 zł, to i innych tak wyceniają

Mnie kiedyś babeczka ze Straży Miejskiej, która porysowała służbowym autem moją Toykę, też oferowała kilkadziesiąt złotych (tyle miała), żebym nie dzwonił na Policję Naprawa kosztowała ostatecznie ponad 1.800 zł.
  
 
mi pzu wyceniło kiedyś 132 na 600 zł....
  
 
No i otrzymałam kalkulację cen z ASO Katowice.
Chciałam tylko sprawdzić ile u niech kosztują części a miły Pan obliczył wszystko łącznie z lakierowaniem i składaniem tego do kupy. A więc tak:
Błotnik PL 668,48 zł
Błotnik PP 668,48 zł
Drzwi PL 1.108,26 zł
Drzwi PP 1.086,69 zł
Drzwi TL 883,89 zł
Drzwi TP 883,89 zł
Próg drzwi L 443,87 zł
Próg drzwi P 445,69 zł
Ściana LT 873,00 zł
Ściana PT 815,00 zł
+
Robocizna 5.557,00 zł
Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia 200 zł
Lakierowanie 2.660,44 zł
No w sumie wycenili na : 20.096,13 zł
4 strony faxu przyszły - doczytać sie w tym wszystkim nie umiem ale ogólna wycena wszystkiego to jak już pisałam pona 20.000 PLN - dziękuję, szukam na własną rękę Ale fajnie, że się odezwali - to + im za to ))

  
 
Ceny są powalające. Jak zawsze w ASO zresztą.
Madzia ! Za te pieniądze to byś sobie kupiła młodszą corolkę, albo i carinę w całkiem przyzwoitym stanie.
A tak na serio. Mogliby wreszcie w tych ASO zacząć myśleć i części do starszych modeli sprzedawać z jakąś minimalną marżą. Ludzie by mieli porządne częsci, a oni wyczyścili by sobie magazyny.
Pozdrawiam

PS
Madzia, a pytałaś tam: 0694 692-439, 014 697-57-30 (do 17-tej), 0501 635-985 (to wszystko ta sama firma)
  
 
Cytat:
2004-12-02 10:53:23, BabciaEwa pisze:
Ceny są powalające. Jak zawsze w ASO zresztą. Madzia ! Za te pieniądze to byś sobie kupiła młodszą corolkę, albo i carinę w całkiem przyzwoitym stanie. A tak na serio. Mogliby wreszcie w tych ASO zacząć myśleć i części do starszych modeli sprzedawać z jakąś minimalną marżą. Ludzie by mieli porządne częsci, a oni wyczyścili by sobie magazyny. Pozdrawiam PS Madzia, a pytałaś tam: 0694 692-439, 014 697-57-30 (do 17-tej), 0501 635-985 (to wszystko ta sama firma)



Babciu Ewo wiem, ze bym kupiła ale to tylko ich kalkulacja a moje porówanie - wychodzi na to że Madziar nie będzie u nich nic robiła Ja chciałabym sie zmieścić w 4 tys ale nie wiem czy mi się uda??
A te telefony (za które bardzo dziękuje) to na jakis szrut plac? i gdzie oni mają siedzibę?? Znalazłam tanie progi - 1 szt po 63 zł
  
 
To jest taki wielki szrot pod Tarnowem. Do swojej tam kupowałam. Spróbuj - może do Twojej też się coś trafi.
  
 
Ok - dzięki wielkie!!
  
 
Witam.

Super Madziu, że to tu wrzuciłaś... będę miał jakieś info dla siebie.
Co to jest "ściana". Bo ścianka tylna to wiem - to co za zderzakiem. A te Twoje ściany to te elementy, na których są światła tylne?

Jeśli masz możliwość to poszukaj lepszych progów. 63zł to wybitnie mało ...za mało moim zdaniem.

Właściwie to drzwi nie takie drogie. Z ASO to zawsze jest problem bo oni mają wysokie ceny za duperele, obojętnie co kupujesz to od razu 200zł I tak np drzwi kosztujące 1000zł są relatywnie tanie w stosunku do gumowych osłon półosi kosztujących 260zł (kawełek gumy ) ...
Może skrobniemy coś do Toyoty Japan, że mogliby zrobić jakieś ulgi na częsci do samochodów powyżej jakiegoś wieku - nawet niech sami ustalą jakiego.... Aby łatwiej było utrzymać wiekowe, mające już jakąś historię a może i nawet wartość kolekcjonerską Toyoty... Żeby dzieło genialnych inżynierów sprzed kilkudziesięciu lat nie odeszło w zapomnienie... Niechby zrobili to aby pokazać, że jedyne co może wyeliminować Toyotę z ruchu to wypadek... Toyota ponad wszystko.

No to się rozmarzyłem.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
Co to jest "ściana". Bo ścianka tylna to wiem - to co za zderzakiem. A te Twoje ściany to te elementy, na których są światła tylne?



Ja też nie wiem


Cytat:
Może skrobniemy coś do Toyoty Japan, że mogliby zrobić jakieś ulgi na częsci do samochodów powyżej jakiegoś wieku - nawet niech sami ustalą jakiego.... Aby łatwiej było utrzymać wiekowe, mające już jakąś historię a może i nawet wartość kolekcjonerską Toyoty... Żeby dzieło genialnych inżynierów sprzed kilkudziesięciu lat nie odeszło w zapomnienie... Niechby zrobili to aby pokazać, że jedyne co może wyeliminować Toyotę z ruchu to wypadek... Toyota ponad wszystko.



E tam Michu spoko - jako tako mam już wszystko poustawiane ale ...chociaż tak do porównania to można coś skrobnąć ale powiem Ci, że niczego rewelacyjnego się nie spodziewam z ich strony. No nie wiem - póki co cieszę się jak dzieciak tym błotnikiem - jaki on fajny

  
 
Madziu, a zaglądałaś tutaj? Autowak-Gliwice
  
 
Rety Golden dzięki!! Ale super strona i jaki duży wybór!!