Tajemnicze znikanie postów...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Dziś około 2.30 w nocy 4 posty napisane w mniej więcej 5-10 minutowym przedziale czasowym zniknęły w tajemniczych i niewyjaśnionych okolicznościach... Nieznane są okoliczności zaginięcia postów... ani aktualne miejsce ich pobytu. Ewentualni świadkowie tego zdarzenia proszeni są o złożenie zeznań...
Zaginięcie stwierdzono około godz 11.00 - nie wiadomo kiedy tak naprawdę posty padły ofiarą nieznanego sprawcy lub grupy sprawców...

Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie?

Pozdrawiam!
Zaniepokojony ojciec Postów.
  
 
Macu gdzie zginely ??

pozdr
  
 
na forum HTG
  
 
Mi tez juz sie tak zdazylo kilka dni temu Napisalem kilka postow na roznych forach wieczorem.. wstaje rano i ich nie bylo
  
 
Jest jak mówią - posty znikają . Przynajmniej te pisane póóóóźną nocą (albo wczeeeesnym rankiem jak kto woli ). Chyba w nocy coś się dzieje z forumem... Ja tam już mam swoich podejrzanych, ale poczekam czy zarzucą jakieś alibi .
  
 
Oj coś jest nie w porządku! Rzeczywiście posty znikają!!
Jeszcze 2-3 dni temu miałem ok. 1430 postów teraz mam, 1399
(było 3.67 dziennie, jest 3.47 postów dziennie)

Z resztą wystarczy spojrzeć na mój profil.
Mam sumarycznie 1690 postów na MotoNews, w tym 1399 (było tak jak pisałem ok. 1430 czy nawet wiecej) na forum LKP i 209 na forum FSOAK.
1399+209=1608 postów
1690-1608=82 posty, które GDZIEŚ ZNIKNĘŁY??
A na innych forach na pewno nie napisałem 82 postów.
Poza tym:
1399+82 = 1481 (powiedzmy, że kilkanaście postów napisałem na tym forum)

1481/403 (dni w klubie) to daje ok. 3,67 postów dziennie.

Także wtedy by się zgadzało.

ZNIKNĘŁO ok. 70-76 moich postów!!! NIC Z TEGO NIE ROZUMIEM!!

Pozdrawiam
Krycho
Lada Klub Polska
  
 
Suma postów z for klubowych nie może sie równać ilości wszystkich Twoich postów ponieważ trzeba jeszcze wziąść pod uwagę posty napisane na innych forach, a poza tym nie bardzo qmam jak to jest z tymi "postami nie istniejącymi już w bazie danych forum" .
Aczkolwiek pewną "znikalność", jak już pisałem, też zauważyłem ostatnio...
  
 
Abba fatima, bylo i nima
  
 
tak sobie policzyłem to mnie gdzieś zniknęły 82 posty

  
 
A tam gdzies Modery lub Admin kasuja starocie i wam znika

Spoko wodza moim zdaniem tak ma byc

pozdr
  
 
Thaniel skoro tak ma byc.. ok ale czemu posty mi zniknely a liczba tych wykasowanych nie zmienila sie?
 
 
Niestety rzeczywiście są problemy ostatnio z postami na forum, wszystkie długie tematy otwierając na ostatnich stronach otwierają o "dziesiątkę" dalej a co za tym idzie pustą tabele

a w niektórych tematach "wcięło" pierwszy post
  
 
thaniel - mi podobnie jak Storm jeden nocy zniknelo okolo 80 postow - no i sam sobie ich jako mod nie wykasowalem bo bym pamietal - vers tez nie bo niby po co.....a liczba skasowanych postow sie nie zmienila....wiec cos jest nei tak
  
 
U mnie to samo co u GDA!!
  
 
no ja tez tak mam - i to obojetnie z jakiego kompa wchodze na gg - czyli jak mniemam wszyscy tak maja....

da sie to jakos naprawic ? zwlaszcza te ostatnie nr stron ?
  
 
Cytat:
2004-11-17 08:20:07, GDA pisze:
(...) wszystkie długie tematy otwierając na ostatnich stronach otwierają o "dziesiątkę" dalej a co za tym idzie pustą tabele a w niektórych tematach "wcięło" pierwszy post


Dobrze że NUDY za często nie odwiedzam bo bym sie załamał chyba, ale np. DOWCIP już jest mniej dowcipny przez to .
  
 
Daemon! Pomocy!!
  
 
uff,myślałem,że to tylko u mnie coś nie tak
mam ten sam problem co opisał GDA
  
 
Trzeba poczekac ... wiadomo ze przy zmianach moga byc pewne problemy wiec nei ma sie co martwic moim zdaniem

Jakby co mozna sie wymienic adresami i wysylac posty poczta polska

pozdr
  
 
Temat stał się nieaktualny

wszystkie zaginione posty powróciły na swoje miejsce, otwieranie dłuuugich wątków następuję już prawidłowo

poprostu przeszliśmy krótką fazę MATRIX