Ile moge dac za 104????? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Cosmo a masz moze dokladny adres galwanizerii w ozorkowie
a ten kolo ktorego cgcesz mi adres podac to jest na rokicinskiej miedzy przejazdamiu kolejowymi??




Adresu jeszcze nie mam, jestem w trakcie ustalania


Nie, to nie ten gość o którym myślę, ale ten też ma sporo, tylko ceny różne...
  
 
chlopaki jak znajdziecie jakoms 104 wdobrym stanie to dajcie mi znac takom do 600 zl bo jak slysze ze takie okazje som to spac nie moge 104 to muj ulubiony modei i szukam i znalesc ni moge
  
 
We Włocławku jest do wzięcia "od ręki" - cena 1 kzł, kontak do kolegów z Syrena Klub Pomorze
  
 
Cytat:
2004-11-18 20:35:57, GDA pisze:
We Włocławku jest do wzięcia "od ręki" - cena 1 kzł, kontak do kolegów z Syrena Klub Pomorze



ale to jest 105-ka a kolega szuka model wcześniej
  
 
na allegro byla ostatnio podloga do 104/105 za 200 zl
  
 
mam 105 tak wypicowanom ze szok ale brak mi tej 104 bylka jedna z plobami na silniku igla ale zapuzno dostalem wyplate i poszla
  
 
a wjakim stanie jest ta we wloclawku
  
 
u mnie na osiedlu jeden dziadek ma 103 ale o sprzedazy niechce slyszec
  
 
Cytat:
2004-11-19 08:09:32, syreniasz pisze:
a wjakim stanie jest ta we wloclawku



buda do roboty
jutro jadę ją oglądać
  
 
Witam!
Jestem nowy na tym forum, ale kilka słów na temat Syrenki chyba będę umiał powiedzieć

Moją 104 z 69 roku kupiłem za 1000zł , jest zarejestrowana i kupiłem ją na dobrą sprawę od pierwszego właściciela. Auto ostatni przegląd przesło w 1998r, była w 100% kompletna i na chodzie. Przebieg na liczniku (prawdziwy wg własciciela-starego dziadka) 38kkm.

Obecnie mój kurołap stoi w garażu i jest w trakcie remontu, mam nadzieję na wiosnę nim wyjechać
  
 
Cytat:
2004-11-19 19:02:06, Jarek104 pisze:
Obecnie mój kurołap stoi w garażu i jest w trakcie remontu, mam nadzieję na wiosnę nim wyjechać


Witam serdecznie w naszych progach
może jakieś zdjecia z remontu ? krótki opis ? z przyjemnością umieszczę w publikacjach naszej strony
  
 
jak bys mugl zrup fotki jesli bys jej niewziol to ja bym sie niom zaopiekowal
  
 
witam kolejnego wlasiciela 104
  
 
pawel21lodz:Gratuluję nabytku .
Co do łódzkich Syren przy wyjezdzie z miasta od strony M1 stoją dwie 105 zadabne ,jedna na sprzedaż.
Jeszcze na Szparagowej na strzeżonym parkingu 105 biała
  
 
Dzięki za miłe powitanie ! Niedługo postaram się wrzucić fotki na mojego ftp'a i wtedy wrzucę link na forum

A co do 105 na sprzedaż, to w Bydgoszczy na ul Fordońskiej koło salonu Peugeota stoi samotnie na srodku placu Syrenka, a obok niej Warszawa kombi (!!)
Postaram się w tygodniu wybadać, ile koleś za nie chce, ale z tego co wiem to ok 3tys zl za syrenke i chyba ok 5-6 za wawe
  
 
Cytat:
2004-11-19 22:24:21, Yoshi81 pisze:
pawel21lodz:Gratuluję nabytku . Co do łódzkich Syren przy wyjezdzie z miasta od strony M1 stoją dwie 105 zadabne ,jedna na sprzedaż. Jeszcze na Szparagowej na strzeżonym parkingu 105 biała

a nie orjetujesz sie ile on chce za tom 105 sukam jednej na prezet
  
 
Nie bardzo.
Chcesz to w tygodniu pojadę i spytam.
Auto jest w stanie średnim,ale nie złym.
  
 
Cytat:
2004-11-19 22:24:21, Yoshi81 pisze:
Jeszcze na Szparagowej na strzeżonym parkingu 105 biała



Już go urabiałem. Nie popuści. Pasjonat jakiś, psia mać !


[ wiadomość edytowana przez: Wilu dnia 2004-11-20 21:48:50 ]
  
 
gadałeś z nim ?
kto jest właścicielem?
  
 
Właściciela widziałem raz z autobusu, natomiast zostawiłem namiar u parkingowego. Bez odzewu.