Pomóżcie koledze Adrianowi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwrócił sie do mnie kolega z zapytaniem gdzie w 1,4 z 96r jest numer silnika...a ja nie wiem bo ja mam duzo starszy a nie mam zwyczaju mówic czegoś czego nie wiem.Czy ktoś z Was któ ma taki silnik moze mu pomóc??
  
 
1.4 przez caly okres sie nie zmienilo, wiec masz w tym samym miejscu raczej. A powinno byc na takim kwadraciku przy alternatorze, jezeli dobrze pamietam. A w ogole chyba na stronie gdzies jest napisane.
  
 
Cytat:
2005-01-26 22:35:40, toradek pisze:
1.4 przez caly okres sie nie zmienilo, wiec masz w tym samym miejscu raczej. A powinno byc na takim kwadraciku przy alternatorze, jezeli dobrze pamietam. A w ogole chyba na stronie gdzies jest napisane.



Dzieki Toradek w imieniu Adriana...zaraz napewno sam Ci podziekuje również bo jest o krok od zalogowania się na forum
  
 
dziękuję wam ... a dziś to były moje pierwsze kroki na forum ...
  
 
Juz pogadalismy A moze ktos lepiej pamieta ode mnie, gdzie w 1.4 sa numery?
  
 
Ksiażka coś wspomina ze na bloku nad obudową sprzęgła ale nie kojarzę...natomiast to co Pisze Toradek wydaje mi sie wielce prawdopodobne
  
 
W Escorcikach są właśnie problemy z tymi numerkami :/

Korozja itp... u mnie ledwo dało się początek odczytam po żmudnych poszukiwaniach i niestety trzeba było nakleić nowe :/
Takie przepisy :/
Ja miałem na bloku silnika na dole... papier ścierny nie pomógł niestety :/
  
 
Nowe Nakleić ? Mi wbili do dowodu "BEZ NUMERU" i po kłopocie...
  
 
Ja w starym dowodzie miałem wpisany numer, ale teraz w nowym nie ma na to miejsca