Top Gear - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Trochę z innej beczki. Pokazywali w TV Clarksona pod szpitalem. Zawsze jechał po samochodach z Niemiec, 'messerschmitty' itd. a teraz Mietkiem jeździ
  
 
on jezdzi mercem chyba juz 2 albo 3 rok
  
 
Oj, wy biedne ofiary telewizyjnej komercji. Chyba zżyliscie się z tymi kolesiami, jak z bohaterami telenowel.
  
 
Cytat:
2006-09-21 21:06:50, PAGAN pisze:
Oj, wy biedne ofiary telewizyjnej komercji. Chyba zżyliscie się z tymi kolesiami, jak z bohaterami telenowel.



Zżyć się nie zdążyłem, bo w kablówce zabrali nam TVNTurbo heh...
  
 
Jak u mnie....
  
 
Cytat:
2006-09-21 15:12:04, Koot pisze:
... To chyba nie problem jak się kręci program zabrać ze sobą antidotum na jad płaszczki?



Poczytaj dokładnie.Płaszczka przebiła mu ponad 20 cm kolcem serce zmarł od razu i zadne antidotum by mu nie pomogło po prostu głupi wypadek i tyle
  
 
Cytat:
2006-09-21 16:04:45, automatic pisze:
a dalej uogólniając to ktoś wcześniej jechał i 1000 km/h po prostej więc ameryki nie odkrywał (była kiedyś w usa próba szynowego bicia rekordu prędkości i przyśpieszenia z napędem rakietowym -biedak przypłacił to zapadnięciem soczewk wzrokowych w głąb oka !!!!????!!!! po prostu - coś żle się przygotowano - jednak zabrakło pełnego profesjonalizmu !!! bo pomiędzy odwagą a głupotą jest niewidoczna linia !!! (coś jak pomiędzy geniuszem a szaleńcem ) [ wiadomość edytowana przez: automatic dnia 2006-09-21 16:05:49 ]



z tego co pamiętam to krew mu zalała oczy, ale wszystko się unormowało potem, a dlatego się tak stało, że za szybko go wyhamowali, a hamowali go wodą, która pod ciśnieniem była rozpryskiwana z pojazdu w przeciwną stronę do kierunku jazdy
  
 
Cytat:
2006-09-21 10:55:12, momik pisze:
(...) po grzmota zapieprzał 480km/h? powiedz mi po co?


Qrde, dobry - w Poldku bym już czwórke musiał zapinać, dohc na długim moście powinien spoko na trójce dociągnąć
  
 

Cytat:


2006-09-21 10:55:12, momik pisze:
(...) po grzmota zapieprzał 480km/h? powiedz mi po co?


Rekord pobic chciał czy cuś ...
  
 
panowie nie przekonamy sie o wspólnych racjach jedni mają swoje zdanie inni swoje , nie ma sensu dalej ciągnąc dywagacji nad czyjąś głupotą, kupiłem wczoraj samochód, ja proponuje otworzyć pifko i w spokoju delektowac sie jego smaaaaakieeeeeem
  
 
Cytat:
2006-09-22 07:46:59, momik pisze:
... kupiłem wczoraj samochód, ....


Jaki .
  
 
Cytat:
2006-09-22 08:40:19, CAmaRO pisze:
Jaki .


come to nuda
  
 
Cytat:
2006-09-21 16:20:35, OLO pisze:
Nie wiedziałem zę tak malo różnię sie od szaleńca.

no ! ale jesteś na szczęście po właściwej stronie granicy
  
 
Cytat:
2006-09-21 22:07:28, Grizli pisze:
Poczytaj dokładnie.Płaszczka przebiła mu ponad 20 cm kolcem serce zmarł od razu i zadne antidotum by mu nie pomogło po prostu głupi wypadek i tyle


Sorki - jak zwykle jestem nieuważny. No to pancerzyk jakiś włożyć, jak się ktoś takimi potworkami zajmuje brrr... Chociaż rzeczywiście głupia sytuacja...


Cytat:
2006-09-22 08:59:55, automatic pisze:
no ! ale jesteś na szczęście po właściwej stronie granicy


Celna uwaga.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2006-09-22 09:07:49 ]
  
 
Cytat:
2006-09-22 08:59:55, automatic pisze:
no ! ale jesteś na szczęście po właściwej stronie granicy


"Wiedziałem że mogę liczyć na pańską inteligIencję:

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2006-09-22 09:59:08, OLO pisze:
"Wiedziałem że mogę liczyć na pańską inteligIencję:

NOOOO ! nie darmo ma się IQ 65
  
 
Przybijmy sobie "piątki" - mam takie samo.
  
 
a swoją drogą jak się etat w BBC na chwilę zwolnił, to ja chętnie wskoczę

a tak na poważnie to niech chłopak wraca do zdrowia
  
 
Program 'Top Gear' zawieszony
  
 
Mam takie pytanko - Hammond to nie jest z zawodu kierowcą tylko prezenterem? (Nie jestem zorientowany w temacie).