WODA POD NOGAMI PASAŻERA...!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem...pod wycieraczką pasażera mam wode.Czym to tłumaczyć,zaznacze że mam MkIV....
  
 
Zanczy sie pod dywanikiem Czyli pod nogami ???

Jezeli tak ja tez tak miałem znaczy woda zbierała sie w korytku. Przyczyna była przeżarta blach w okolicach aku i tamtędy lało się do kabiny Mój to mkV a jak w mkIV to nie wiem
  
 
... najlepiej polewaj woda przód samochodu i obserwuj ktorędy ta woda wpływa .....
  
 
a może zaczął ci po prostu dach cieknąć chodziaż ze djonek wygląta że jest nienaganny
  
 
Albo podstawa po aku juz przecieka albo na łaczeniu podłogi ze sciana grodziowa juz tez jest dziurka lub podszybie ale najpwniejsze to jest dziurka pod aku
  
 
a moze to nagrzewnica pekla?
  
 
Nagrzewnice diabli wzieli.Trzeba ją wymienić i po problemie
  
 
Pod nogami tzn pod dywanikiem...Dach mam w 100% dobry,myśle że to od aku się wlewa...
Musze to dokładnie zaobserwować...
  
 
zobacz czy nie masz dziurki od strony nadkola. nie wiem dokladnie jak to sie nazywa ale jak sie konczy dol nadkola i tam jest przymocowany wachacz to troche dalej mialem dziurke i musialem łatac. mam mkV
  
 
Mam to samo. Niestety podstawa aku zszamana przez rdze i tamtendy cieknie na 100%. Pokrylem to zywica i narazie jest ok.
  
 
U mnie oprucz podstawy aku jeszcze podloga byla przezarta przy nadkolach i pod czas jazdy chlopalo z kul ale po remoncie mam suchutko
  
 
O ile samochod nie byl bity to czesto sie zdaza ze odprowadzenie wody z podszybia (polaczenie podszybia z metalowa rurka) rdzewieje i woda wlewa sie wlasnie pod dywaniki - z tego co wiem na podszybiu sa dwa takie odprowadzenia z prawej i z lewej