Kto zrobi rozpórki?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy zancie moze jakis warsztat, który zajmuje sie robieniem na zamówienie ropzórek kolumn przedniego zawieszenia????
Takich jak w tej samarce z poprzedniego postu(super samarka).
Może znalazłoby sie paru chętnych do zakupu i hurtem wyszłoby taniej, tylko szukam warsztatu
 
 
No więc jest firma , która zrobi nam rozpórki. Radekz Wawy, który pisał do mnie sprawie spręzyn, zalazł również producenta rozpórek! Robi je na zamówienie firma Michael, i podobnie jak w przypadku spręzyn możiwe ,że zrobia je taniej jeśli będzie więcej chętnych.
Paweł
 
 
a ile kosztuje nie taniej?
bo chciałbym mieć jakiś pkt. odniesienia.
  
 
Jeszcze nie wiem
 
 
Niestety ja też nie wiem ile kosztują rozpórki.
Ale bez względu na cene jestem chętny na zakup.
pozdr.Michał
  
 
Jeśłi Radek określi ile to kosztuje to trzeba będzie zebrać chętnych , zamówić odpowiednią ilość.Będzie na pewno mozliwość negocjacji
Przypominam,ze chodzi o samarę . Nie wiem jak z klasykami.
Pawel
 
 
Ja się piszę, koszt rozpórki w Łodzi to w zależności od jakości od 800 do 1500 zł. Jak będzie w granicach 300 zł to mogę łyknąć.
  
 
Strasznie drogo tam u Was! powiem Ci Bartek ,ze chyba sie pomyliłes. Rozpórki sa zwyle duzo tańsze. zobacz chocby stronkęTytuł strony: portal rajdowy
Chyba ceny nowych rozpórek są tam niższe. Ja licze na cenę poniżej 300PLN.
 
 
Witam.
Szczerze powiedziawszy też mnie zdziwiła cena jaką podał Bartek, zwłaszcza że wcześniej napisałem że bez względu na cene jestem chętny na zakup. O ile pamiętam gdy przeglądałem "Auto dziś i jutro" a wnim opis samochodów po tuningu to ceny rozpórek wahały się od ok.150-chyba max.350zł. a nie 800-1500zł. Zreszą to było by trochę bez sensu żeby rozpórka była droższa od np. sprężyn.
Pozdrawiam Michał.
  
 
Przepraszam wszystkich że tak piszę na raty ale właśnie wszedłem na stronę firmy Wojtmar, co prawda nie oferują oni rozpórek do łady ale przykładowe ceny to np. do fiatów wszelkiej maści od 135-445zł. Są to rozpórki firmy OMP.
  
 
Zeby było wszystko na swoim miejscu- o rozpórkach pisze tu
Wiec rozpórki beda w cenie ok. 250PLN. Nie ma jeszcze bardziej konkretnych informacji, ale RAdek pisał , ze cena zależy od tego czy będa regupowane, czy nie!
Jeśłi chodzi o zamawianie to podbnie jak w przypadku spręzyn będziemy chyba to załatwiać w marcu!
Paweł
 
 
Ja osobiście o rozpórki się nigdzie nie pytałem, takie ceny podał mi kolega (grupa łódzka go zna), który ma Samarke i chciał taką rozpórke sobie założyć, nie założył ze względu na koszty. Ja też jak usłyszałem to sobie dałem spokój bo taką kase to wole zainwestować w dobre amorki i sprężyny. Jeżeli macie te rozpórki w granicach 300 zł to ja się pisze na 100%.