KRAKUSY !!!!!!!!!!! a możeby tak,,,,, - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Riko, w tym roku może być trudnym się spotkać, bo dni do końca 2004 pozostało bardzoooooo niewiele. Poza tym jeśli by się skrzyknęli ludzie z naszego regionu to zapewne dwa góra trzy wozy. Noooooooooo chyba, że Kolega Riko ma ochotę spotkać się osobiście ze mną (face to face) to nie widzę kłopotu.
A na marginesie Słoneczko , Łobuz??? kurczę zdecyduj się jak mnie nazywać bo już mi się wszyćko pląta
NIe wiem co Wiekli Mod JACO Ci rzekł o mnie, ale jestem ładogniutka



[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2004-12-29 08:09:33 ]
  
 

Hm... z piątkiem moze byc problem, bo to sylwester, obiecalem kuzynowi, ze bede robil za transport i prawdopodobnie juz od jutra bedziemy z Makro wzozić Esperakiem różne rzeczy na impreze - a w zamian za to bede robil za DJ-a na sylwestrze

Sobota to dzien po sylwestrze, wiec sa tu wieksze szanse, no chyba ze ktos bedzie sie leczył, a tacy moga się znaleźć w najblizszym otoczeniu

Niedziela... mysle ze jest OK! Ustalmy tylko godzine o ile innym pasuje i moze byc (byle nie za wczesnie, bo ja ostatnio mam cos rozregulowany zegar biologiczny i chodze spac i wstaje o troche dziwnych porach )

Tak wiec jestem otwarty na propozycje

PS
Kurna... musze na Arge podskoczyc i umyc Esperaka
  
 
Podpisuję się pod tym, że niedzielato dobry dzień na spotkanie tuż po starym roku a już w NOWYM ROKU 2005. Miło będzie go przywitać w towarzystwie Braci esperakowej
Więc Kolego Riko czekamy na Twój głos teraz.
P.S.
A możeby tak łaskawie i pozostali krakowiacy się wypowiedzieli i dali znać.
  
 
Cytat:
2004-12-29 12:37:10, Kiniusia pisze:
Podpisuję się pod tym, że niedzielato dobry dzień na spotkanie tuż po starym roku a już w NOWYM ROKU 2005. Miło będzie go przywitać w towarzystwie Braci esperakowej Więc Kolego Riko czekamy na Twój głos teraz. P.S. A możeby tak łaskawie i pozostali krakowiacy się wypowiedzieli i dali znać.


no cóż słowo się rzekło i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że się zjawie a do tego jak się będe do Ciebie zwracał to musze sobie wyrobić własne zdanie SŁONECZKO ty moje ŁOBUZERSKIE a co się tyczy spotkania face to face, lub body to body jestem jak najbardziej za no cóż ktoś musi bronić honoru facetów i nie cykorzyć przed KOBIETKĄ

pozdrawiam klubowiczów krakowskich
a tylko i wyłącznie dla Ciebie i wielka BUŹKA
  
 
Witaj Riko
Jak się będziesz do mnie zwracał to jedynie bedziesz mógł powiedzieć kiedy mnie obaczysz
Mnie się bać???,,,,bez przesadyzmu,,,,choć czasami,,,,,hihihihi.
Czas najwyższy ustalić miejsce i godzinę spotkania.
Dziękuję za uściski i buźkę, tak mnie to rozgrzało, że co nieco z garderoby porzucić musiałam
Buźka od Kinguśka
  
 

Wow!

Niezłe hasełka tu lecą
Co do mnie - to tak jak deklarowalem, niedziela wchodzi w gre. Została rzucona propozycja godziny 14:00, tak by nie było jeszcze "zbyt ciemno" (bo kolo 16:00 robi sie wieczór).
Miejsce jest wlasnie w trakcie dogrywania

Ja na razie wracam do obowiązków i przygotowań imprezy
Pozdrawiam!
Mihty
  
 
Cytat:
2004-12-30 08:38:59, Kiniusia pisze:
Witaj Riko Jak się będziesz do mnie zwracał to jedynie bedziesz mógł powiedzieć kiedy mnie obaczysz Mnie się bać???,,,,bez przesadyzmu,,,,choć czasami,,,,,hihihihi. Czas najwyższy ustalić miejsce i godzinę spotkania. Dziękuję za uściski i buźkę, tak mnie to rozgrzało, że co nieco z garderoby porzucić musiałam Buźka od Kinguśka


no to gdzie i o której?
i prosze o jakieś łatwe miejsce bo nie znam krakowa
buźka i narka
  
 
Czyli godzinę już mamy 14.00 w niedzielę 2 stycznie 2005 (już). Zależy z której strony będziesz wjeżdżał do Krakowa tam się skrzykniemy w dogodnym miejscu.
Cytat:
2004-12-31 12:53:24, riko pisze:
no to gdzie i o której? i prosze o jakieś łatwe miejsce bo nie znam krakowa buźka i narka

  
 
jakbym miał kase to chetnie bym sie zjawił... ale jeszcze nic nie przesądzone dam jeszcze znac
  
 
Czrek_Rej jak tylko czasem dysponował będziesz to zaglądnij do Krakófffffka na zlocik. Kasa przyjdzie spoko.

Cytat:
2004-12-31 15:37:11, Czarek_Rej pisze:
jakbym miał kase to chetnie bym sie zjawił... ale jeszcze nic nie przesądzone dam jeszcze znac

  
 
Cytat:
2004-12-31 13:35:10, Kiniusia pisze:
Czyli godzinę już mamy 14.00 w niedzielę 2 stycznie 2005 (już). Zależy z której strony będziesz wjeżdżał do Krakowa tam się skrzykniemy w dogodnym miejscu.



a ode limanowy bede wjezdzoł Kobito
  
 
Od Limanowej , ok, wyskoczysz na Zakopiance, tak?
Jeśli tak, to wjedziesz do Krakowa własnie Zakopianką, po jakimś czasie po prawej stronie będzie Carrefour. Proponuję byś pod niego zjechał i tam spotkamy się na parkingu.
Pozdrawiam miło i,,,,,,czekamy na Ciebie w Krakowie.
Kiniusia


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-01 03:23:44 ]
  
 
Cytat:
2005-01-01 03:15:59, Kiniusia pisze:
Od Limanowej , ok, wyskoczysz na Zakopiance, tak? Jeśli tak, to wjedziesz do Krakowa własnie Zakopianką, po jakimś czasie po prawej stronie będzie Carrefour. Proponuję byś pod niego zjechał i tam spotkamy się na parkingu. Pozdrawiam miło i,,,,,,czekamy na Ciebie w Krakowie. Kiniusia [ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-01 03:23:44 ]



oki to jutro o 14 pod Carrefurem będe bankowo
a przy okazji wszystjiego dobrego w NOWYM ROKU
buźka
  
 
Dobrze, więc czekamy na Ciebie. Do zobaczenia.
twój esperak jaki ma lakierek?


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-01 13:10:37 ]
  
 
Hej ludziska.. jak cos to gdzie ten zlottt sie odbedzie?????? prosze o dokładne instrukcje lopatologiczne... ja Kjakofa nie znam prafie fcale...
  
 
Czarek, jeśli będziesz leciał autostradką to zjeżdzasz zaraz po zjeździe na Zakopane zjazdem na Centrum. Wylatujesz ślimakiem w górę na ulicę Zakopiańską i lecisz cały czas prosto główną drogą. Po kilku światłach po prawej stronie zobaczysz długiiiiiiiiiiii budynek biały z kolorowym napisem Carrefour i na następnych światłach skręcisz w prawo i dojedziesz do parkingu. A w miedzyczasie się zdzwonimy by się odnaleźć na placu
Czekamy na Ciebie.


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-01 15:32:06 ]
  
 
Cytat:
2004-12-31 13:35:10, Kiniusia pisze:
Czyli godzinę już mamy 14.00 w niedzielę 2 stycznie 2005 (już). Zależy z której strony będziesz wjeżdżał do Krakowa tam się skrzykniemy w dogodnym miejscu.



SZKODA TYLKO ŻE JA NIE BĘDĘ MÓGŁ PRZYBYĆ, NIESTETY A TAK STRAAAAAAASZNIE CHCIAŁEM BYĆ NO CÓŻ. BĘDZIE JESZCZE OKAZJA TAK SĄDZE. PLEASE ZRÓBCIE FOTKI, JA GDYBYM BYŁ TO ZROBIŁBYM FOTOREPORTAŻ, NO TRUDNO
  
 
Oki, a więc o 14.00 pod Carrefour`em

Pzdr!
Mihty
  
 
Krakowiaki i górale!...dajcie znać Maćkowi na GG !!.....ja nie znam jego nambera..

Kurdeeee..... próbowałem po cichu wykombinować wyjazd do Was ale sprawa okazała się praktycznie nierealna dla mnie
  
 
Bede nieco po 14.... jakos tam do was trafie.. najwyzej zadzwonie do Kingi.. jak cos bedzie sie działo... Do zobaczenia!!


[ wiadomość edytowana przez: Czarek_Rej dnia 2005-01-02 11:17:29 ]