KRAKUSY !!!!!!!!!!! a możeby tak,,,,, - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bogdan1 Maciek został powiadomiony, ale odzewu z tego co mi wiadomo nie bylo
Szkoda, że CIę(przepraszam WAS) nie bedzie, ale przecież to nie pierwszy i nie ostatni raz jest zlot.
Cytat:
2005-01-01 23:31:41, bogdan1 pisze:
Krakowiaki i górale!...dajcie znać Maćkowi na GG !!.....ja nie znam jego nambera.. Kurdeeee..... próbowałem po cichu wykombinować wyjazd do Was ale sprawa okazała się praktycznie nierealna dla mnie

  
 
Bogus.. chyba ze sie zabeirzecie ze mna.. mam puste auto... i duzy bagznik... zmiescimy sie wszyscy Daj znac jak cos...
  
 
Jak to ??? przeciez Ty Krakus jesteś. NA godzinkę się choć wyrwij.
Cytat:
2005-01-01 21:48:29, Marespero pisze:
SZKODA TYLKO ŻE JA NIE BĘDĘ MÓGŁ PRZYBYĆ, NIESTETY A TAK STRAAAAAAASZNIE CHCIAŁEM BYĆ NO CÓŻ. BĘDZIE JESZCZE OKAZJA TAK SĄDZE. PLEASE ZRÓBCIE FOTKI, JA GDYBYM BYŁ TO ZROBIŁBYM FOTOREPORTAŻ, NO TRUDNO

  
 
Czarek sugeruję bys Bogusiowi puścił smsa z Twoją propozycją.
Cytat:
2005-01-02 11:19:02, Czarek_Rej pisze:
Bogus.. chyba ze sie zabeirzecie ze mna.. mam puste auto... i duzy bagznik... zmiescimy sie wszyscy Daj znac jak cos...




[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-02 11:22:22 ]
  
 
sesemes posłany... Ciekawe co odpisze....
  
 
Więc czekamy na reakcję Kolegi Bogdana1
  
 
No to z mini-zlotu robi nam się większe spotkanie... całkiem nieźle
  
 
taaaaa....Czaruś mi posłał sesemesa ale pewnie na stary, nieaktualny numer ...(sorki ale to moja wina-za szybko mi się zmieniło i nie zdążyłem zaktualizować )

Dziękuję Wam za starania ale rzecz nie w braku samochodu (gdzieś na forum pisałem,że udało mi się odebrać z warsztatu w "Sylwka" o godz.19.00) ...wyszedły inne problemy czasowo-służbowe i mnie upier...ły w Katowicach
  
 
Cytat:
2005-01-02 11:57:57, Mihty pisze:
No to z mini-zlotu robi nam się większe spotkanie... całkiem nieźle


A Ty Michałku sooooo.....znowu piłeś ?? ...jak widzę prawie nikt się nie odzywa ..też się zaimprezowali ??...
  
 
QRdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Bogus!! własnie posłałem drugi raz smska na nowy jak posłałem opeiro przeczytałem twój post Wiec jade sam
  
 
Cytat:
2005-01-02 12:03:37, Czarek_Rej pisze:
QRdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Bogus!! własnie posłałem drugi raz smska na nowy jak posłałem opeiro przeczytałem twój post Wiec jade sam


Mom!

Qrdeeeee......szkodaaaaa ....

A f końcu to jaka grupa się organizuje ??
  
 
Sląsk jedzie w jednym aucie.. tylko ja!! Nikt sie nie odzywa.. gadałem z Hen-Basem ale nie ma odzewu z jego strony... moze jeszcze nie doszedł do siebie
  
 
Boguś! NIe wiem czy wiesz, a jak nie wiesz, to już teraz bedziesz wiedzial, ale ... ja abstynent jezdem

Byłem współ-organizatorem Sylwestra i chodzilem prawie caly wieczor w garniaku i fartuszku (ale był wypas!) i miałem w kieszeni klucz do balkonu, ktory funkcjonowal jako lodówka na "napoje". Pelnilew ważną funkcje, poza tym bylem tam Esperakiem, wiec jedynym trunkiem o wiekszej zawartosci alkoholu niz kawa byl kubeczek szampana o polnocy
  
 
Patrzcie jakim to wspaniałym kucharzem i szefem byłem



  
 
Mihty Wyglądałes przebosko
No, no jestem pod warażeniem Twojego melonika
  
 
Cytat:
2005-01-02 12:10:19, Mihty pisze:
..."NIe wiem czy wiesz, a jak nie wiesz, to już teraz bedziesz wiedzial, ale ... ja abstynent jezdem..."


.....Wiedzieć nie wiedziałem bo i skąd mogłem wiedzieć ale tera się dowiedziałem i już wiem !....
  
 
Mihty.. bosss w kazdym calu... nikt nie podskoczy!!!
  
 
Kiniusiu, Czarku - Dzięki!

Boguś! - może i fakt...nigdy jakos o tym nie gadaliśmy, ale to właśnie stąd było tyle różnych aluzji do maślanki

[ wiadomość edytowana przez: Mihty dnia 2005-01-02 12:23:20 ]
  
 
Cytat:
2005-01-02 12:15:58, Mihty pisze:
"....Patrzcie jakim to wspaniałym kucharzem i szefem byłem"...



Taaa...Rewelacja!! pozycja szefa kuchni jest namber łan no i jak widzę, dzięi temu dorobiłeś się "pomocy kuchennej"

P.S.
....a ssoooo to jest "garniak" ?
  
 
Kurczę deszczem się puściło, niedobrze