KRAKUSY !!!!!!!!!!! a możeby tak,,,,, - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ojoj Riko bez przesady z tym pomszczeniem ,,,,hahahaha.
  
 
Cytat:
2005-01-02 20:45:05, Marespero pisze:
Dzięki za fotki wykonane na zlocie. Szkoda, że nie mogłem uczestniczyć razem z Wami. Ale obiecuje, że na wiosne na 100% będę na Zlocie z Wami. Co powiecie o Zakopanem? To moja propozycja. Przepraszam, że nie mogłem przybyć na swój pierwszy w życiu zlot, ale mam nadzieje że to nadrobię. PS. musiałem dziś być w Warszawie, ale co powiecie o Zakopanem na wiosne? Co o tym sądzicie? Please!!!


To może zrobimy Zlocik w Zakopanem jak będzie Puchar w skokach?
Jeśli nie teraz w styczniu, to może na wakacjach jak Adaś będzie skakał na igielicie??

A zlocik udany. Szkoda, że jakoś przeoczyłem ten wątek.
A calutką niedzielę wynudziłem się w domciu
  
 

PROSZĘ BARDZO ! - obiecane fotki "by Mihty"



1). Czekając na Czarka - troszkę nam się nudziło





2). Pstrykaliśmy fotki itp... oto np. panorama Carrefour`owska





3). I nadal czekamy... (wymachując upolowanymi gałęziami) ...





4). W końcu zebral sie komplet - wszystkie Esperaki razem.





5). Idziemy do Carrefour`a...





6). Jeszcze tylko szybkie spojrzenie do tyłu na nasze auta...





7). I juz w kawiarni przy stoliczku...





8 ). Reszta naszej wspaniałej Grupy





9.) A oto Beatka, która pomagała Kierownikowi konsumować jakże pyszne jedzonko z KFC





10). Po mile spędzonym czasie nadeszła pora, by wracać na parking do samochodów i do domów...





11). Nocne fotki na parkingu...





12). I kolejna...





13). ...następna...





14). ... i następna...





15). Kiniusia i Czarek w pełnej okazałości





16). Ostatnie pogawędki przed odjazdem...





17). Palenie wozów...





18 ). Pożegnanie ... (w trybie nocnym - bez statywu, co widać
).





19). Ostatnia grupóweczka przed rozstaniem...





20). Esperak Riko na tle supermarketu (prawda, że piękny widok?? aż się łezka w oku kręci )





21). No i wskoczyliśmy do naszych bryczek i odjechaliśmy z godnością



---------
Pozdrawiam!
Mihty
  
 
Świetne fotosy Mihty, na moje jak to zwykle bywa czas będzie jeszcze poczekac
  
 
Pewność Twojej ręki Michał mię zadziwia!...Uwaga Klubowe Zboki!! - mówię oczywiście WYŁĄCZNIE o pewnym dzierżeniu aparatu fotograficznego...po ciemoku fotki a takie łostre ....Super!

he he he...byle do maja!...wreszcie zobaczymy fotki Kiniusi
  
 
buuu a mnie nie było Podziwiałam tylko jedno Espero w niemieckim mieście Essen.
Widać że zlot fajnisty.Będę na następnym
  
 
Piękne dzięki za miłe słowa moi Drodzy!

PS
Oby ten maj byl jak najszybciej!
  
 
Mihty, zdjatka pierwsza klasa a zwłaszcza mojego zasyfionego esperaka no cóż tak się wygląda jak sie jeździ po polskich "autostradach" prostych czystych bez tirów no ale na dzień dzisiejszy jest już czyściutki i założyłem kołpaki. Wygląda dużo lepiej
pozdrawiam MASTER'a of DIGITAL CAMRA
  
 
Hej.
Zlot faktycznie wygląda na udany.... szkoda, że beze mnie
Dowiedziałem się jeden dzień po
Ale Kinga i Michał wiedzą już - mam nadzieję - że trzeba napisać co Matrixa smska, żeby się dowiedział i się zjawił
Buziaczki dla pięknych kobiet obecnych na zlociku
  
 
Ujmę to tak Plumpik. Z całym szacuneczkiem, ale czasem wypada wskoczyć na forum by zobaczyć szybciorem co się gdzie kroi i co gdzie piszczy.
Kobietki dziękują za buziaczku
Pozdrawiam sąsiada
  
 
Z całym szaczunkiem Kiniusiu, ale ciekawe jak mam to zrobić jak nie mam dostępu do netu, a Wy się akurat wtedy umawiacie?!!!!
Myślałem, że wiesz, że mam tylko internet w pracy, czyli przez dwa tygodnie, a potem tydzień jak jestem w domu to niestety nie Mam nawet modem w domowym kompie, ale linia telefoniczna jest tzw radiowa i jest dupa z podłączeniem się do sieci...
A jak jesteś zła bo "wisi w powietrzu burza" to nie musisz być nie miła dla mnie.... jest mi przykro i tyle
  
 
Kolego miły, żeby Ci dziecinko nie powiedzieć(tylko się nie obraź ). Ciekawe, że tak moje opisy na gg bierzesz nagle do Siebie,,,,WSTYDŹ SIĘ !!!!!
Poza tym złości nawet jeśli je mam nie wyrzucam na forum, a raczej na woku treningowym w klubie
I bynajmniej nie byłam w poniższym poście nie miła a jedynie bardzooooooooooooo grzecznie ujęłam to co chciałam powiedzieć. Poza tym nie chodzę za Tobą by mieć rozeznanie w Twoim grafiku pracy.
Więc skoro daliśmy sobie po razie to ten wątek miłej rozmowy można uznać za zakończony
Pozdrawiam miło Sąsiada
Cytat:
2005-01-10 20:06:47, plump pisze:
Z całym szaczunkiem Kiniusiu, ale ciekawe jak mam to zrobić jak nie mam dostępu do netu, a Wy się akurat wtedy umawiacie?!!!! Myślałem, że wiesz, że mam tylko internet w pracy, czyli przez dwa tygodnie, a potem tydzień jak jestem w domu to niestety nie Mam nawet modem w domowym kompie, ale linia telefoniczna jest tzw radiowa i jest dupa z podłączeniem się do sieci... A jak jesteś zła bo "wisi w powietrzu burza" to nie musisz być nie miła dla mnie.... jest mi przykro i tyle




[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-10 22:02:55 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-10 22:24:38 ]
  
 
... i jeszcze bardziej mi się zrobiło przykro, trudno
Myślałem... a, nie ważne, idę spać
  
 
I jeszcze ja sie dorzucę z fotkami ze zlotu styczniowego już za kilka chwil