Co powiecie na temat fiata 128 panorama???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
moj sąsiad posiada wlasnie takiego fiacika, tylko cos mowi ze w Polsce jest ich tyle ze mozna policzyc na palcach jednej reki...
a samo autko jest normalnie w stanie +bdb jest chyba z ktoregos 60 roku tak cos mowil a wyglada prawie jak z fabryki dba o nie na maxa... zapodam wam fotki jak mu zrobie
  
 
A ja ostanio w wwa pierwszy raz w zyciu widzialem 127 kombi i tez bardzo ladnie zachowane.
  
 
no no.... to widze ze nawet kombiaki uchowaly sie .... ze jedna panorama jest to wiedzialem , bo widzialem fotki takowej czerwonej tylko ze rocznikowo juz nowasza bo przod jak u McQueen'a... chetnie zobaczyl bym ta z 60roku

czerwona panorama przód
czerwona panorama tył

czekam na fotecki

POZDRAWIAM



[ wiadomość edytowana przez: _dOMAN dnia 2004-12-01 15:35:45 ]
  
 
Jeżeli ta z fotek stału u Piotrka koło Wa-wy to ma 1,4 turbo i świetną kiere z Abartha.



Rekin to ta??
  
 
a kto to jest piotrek z kolo wawy (moze nazywa sie Bany czy jakos tak?)bo 100m ode mnie mieszkaja takie wariaty ktorzy rajcuja sie starymi fiatami rajdami i maja pare cieniasow delte w barwach martini(nie wiem czy jeszcze)cos ala dino kiedys mieli i teraz stoii u nich na podworku czerwone 128 panorama
  
 
Cytat:
2004-12-01 22:00:11, kabul pisze:
..... takie wariaty ktorzy rajcuja sie starymi fiatami rajdami i maja pare cieniasow delte w barwach martini(nie wiem czy jeszcze)cos ala dino kiedys mieli i teraz stoii u nich na podworku czerwone 128 panorama



czemu odrazu wariaty, qrde sam kcialbym byc w posiadaniu takich rodzyneckow

No i jak z tymi foteckami..??

POZDRAWIAM
  
 
wariaty w pozytywnym tego slowa znaczeniu
  
 
a moj kumpel pocioł jedna panorame... chyba mu nigdy tego nie wybacze
  
 
tak Bany-ma seja ćwikła i sam niewiem co jeszcze!! wiem że zna sie chłop na DOHC ,złożył już kilka do integralek .
  
 
jaki ten swiat maly toz to prawie moj sasiad
w prawdzie go nie znam ale juz pare lat temu jak nie mialem jeszcze fury to latal 127 oklejonym valvolinem tych lanci tez mial w pyte...znajomemu cc 900 ztunowal to szlo jak burza a pozniej jak go zakatowal to odkupil od niegi i zrobil rajdowke(taki czarny w jakies trojkaty)bialy sej jego stoi na podwurku-mieli tego w pyte...konkret zajwake maja typy
a tego 128 combi to nawet dzis widzialem stoi juz trcohe czasu w jednym miejscu
  
 

cykłem mu dziś fotkę-troche nie wyraźna bo jakurat jechalem a nie chcialem tak na bezczela ale dowod ze mozna to auto jednak spotkac
  
 
Qrde no ty to masz fajnie przynajmniej sobie na niego popatrzysz za plota .... a ja nigdy nie widzialem 128 i to jeszcze panorame!!

jak kiedys (za 5lat, kiedy sie dorobie )bedzie kcial ja sprzedzac to daj cynka

POZDRAWIAM
  
 
Witam Panów,
Tutaj macie ładniejsze fotki.
A, i nie 1,4, a 1,3 turbo

  
 
Witam kolegów.
Na wstępie chciałbym zdementować pogloski jakoby stało u mnie Dino.Co do rajdów to też nie prawda, gdyż dwa sezony startuje w WSMP i ostatni w DSMP.Na rajdach tylko serwisowałem.Panorama należy do mojego kolegi ,który w poprzednim poście wysłał Wam foto.Autko czeka na chwile wolnego czasu żeby je ukończyć.Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to niech napisze, jak znajde chwile to odpowiem.Proszę o odrobine prywatniści(bez nazwisk i adresów).
Pozdrowienia.