Jak się dostać????? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podbijam - jak to zawieszona? Nie da się odwiesić?
  
 
Czy nie widzicie że klub łady już dawno przestał istnieć? Zostało forum do wymiany poglądów.
  
 
Cytat:
2011-10-02 20:27:13, janisz pisze:
Czy nie widzicie że klub łady już dawno przestał istnieć? Zostało forum do wymiany poglądów.



Ja tego nie widze. Spotykam sie z ludzmi ktorzy maja pasje i moze jest nas niewielu, ale jednak spotykamy sie i dzialamy.
  
 
I tak samo mysle ja, nie jest wazny moderator, tylko my. To my tworzymy klub, i najwazniejsze jest to, ze to kochamy. Moze jest nas nie wiele, ale takie juz realia. A to ze nie mozemy organizowac zlot LKP, takie juz czasy, kazdy liczy grosz i nie kazdy ma czas.
  
 
To nie tak, wczesniej czyli 8-9 lat temu tez bylo ciezko, tyle ze ludziom sie chcialo. I bylo komu zlot zorganizowac i ludzie chcieli na te zloty przyjezdzac. A teraz powtorze to co pisalem nieraz - kazdy patrzy zeby kto inny cos zorganizowal i to na poziomie z full wypas atrakcjami, oczywiscie najlepiej za darmo. I moze wtedy laskawie sie wybierze, jak zlot bedzie 10 km od niego, no i jak w terminie nie wypadnie inna opcja jak imieniny cioci czy mecz w TV


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2011-10-03 10:59:02 ]
  
 
Cytat:
2011-10-01 22:08:50, Konriii pisze:
jak to zawieszona? ktoś tu w ogóle jeszcze jest moderatorem i pilnuje tego bałaganu?


Moderator jest i pilnuje.
Co do LKP. To tak jak napisał janisz. Już jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że nie zbieramy składek. Jedyne co, to były zbierane pieniądze na stronę i serwer.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
A ja napiszę tak. Formalnie działalność Klubu jest zawieszona. Z tym się chyba każdy zgodzi. Niestety sporo starych Klubowiczów sprzedało swoje Łady, innym odeszły chęci. Ale od kilku miesięcy, może od roku obserwuję pewien trend na LKP - idzie młode, poszczególne oddziały (jeśli mogę tego słowa) użyć integrują się np. my - region północno-wschodni, Śląsk itd. To cieszy i dobrze rokuje na przyszłość.

Bądźmy optymistami. Małymi kroczkami ale znowu rozkręcimy LKP.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Czy ktoś może napisać, co wchodzi w zakres działania LKP?

I z drugiej strony - niech każdy obecnie "pojawiający się" na tym forum napisze swoje oczekiwania wobec takieg ciała.

Jak chciałem dołączyć, to nie dostałem żadnej odpowiedzi, zaś dopisanie do forum "załatwiłem" dopiero po spotkaniu (z okazji zupełnie innej okazji) "face2face" z osobą, która może tego dokonać.

Przy okazji można przenieść to do innego wątku.

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2011-10-04 19:30:42, sebioza pisze:
Moderator jest i pilnuje.

Słabo pilnuje to raz, a dwa - ja nawet nieregulaminowego posta czy wątku zgłosić nie mogę, bo wyskakuje mi "Funkcja klubowa. Nie masz uprawnień".

Jednym słowem: ha ha ha
  
 
Cytat:
2011-10-09 09:03:07, wejlantf pisze:
Słabo pilnuje to raz, a dwa - ja nawet nieregulaminowego posta czy wątku zgłosić nie mogę, bo wyskakuje mi "Funkcja klubowa. Nie masz uprawnień". Jednym słowem: ha ha ha



Wlasnie, zgadzam sie w 100% z kolega. Smietnik sie robi na forum.
  
 
A ty kolego do tego się przyczyniasz. W każdym temacie musisz dodać swoje trzy grosze.
Klub przestał funkcjonować nie dla tego, bo ktoś tak zadecydował, tylko dla tego, ze wszyscy mieli to gdzieś.
Kiedy był zorganizowany jakiś zlot?
Co poniektórzy nawet nie czytali regulaminu, a chcą się dostać do klubu. W regulaminie jest napisane co i jak. I jeśli ktoś uważa, że spełnił te warunki, to zapraszam. Zmienię mu status. A do tej pory proszę się zastanowić zanim coś się napisze.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
ja też chce do klubu, też chce! ale na zlot nie przyjadę, bo za dużo dziur
  
 
sebioza -
Cytat:
Klub przestał funkcjonować nie dla tego, bo ktoś tak zadecydował, tylko dla tego, ze wszyscy mieli to gdzieś.

Może warto spróbować reaktywować? Czemu inne kluby nie mają takich problemów? Spoty i zloty organizowane są na bieżąco i frekwencja jest - kręci się jakoś. Ale to tylko takie moje spostrzeżenie ogólne, nie znam szczegółów, przypuszczam, że sprawa z klubem jest bardziej skomplikowana.
Cytat:
Kiedy był zorganizowany jakiś zlot?

Zajrzyj do wątku łomżyńskiego. Jest fajna grupa młodych ludzi, którzy mają pasję, a jedyne czego im brakuje to zrzeszyć się pod wspólnym logo.
Cytat:
Co poniektórzy nawet nie czytali regulaminu, a chcą się dostać do klubu. W regulaminie jest napisane co i jak.

Nie wiem czy to do mnie czy nie, ale napiszę tylko, że na moje PW do Ciebie nawet nie odpisałeś...
Cytat:
A do tej pory proszę się zastanowić zanim coś się napisze.


Ja dopiero raczkuję jeśli chodzi o stare auto jakim mam przyjemność czasem się poruszać. Uważam, że to forum jest bardzo potrzebne. Dla mnie osobiście to źródło cennej wiedzy i możliwość nawiązania nowych znajomości. Dobrze byłoby, żeby funkcjonowało zgodnie z regulaminem i szeroko pojętą netykietą. Nie rozumiem po prostu czemu link "zgłoś post" jest zablokowany...? Nie rozumiem czemu tylko klubowicz może pomagać moderacji...? Przecież to ma być narzędzie ułatwiające Wam pracę... Nie różni się to przecież niczym od PW. Z drugiej strony - jeśli będę słał zgłoszenia na PW to mogę zostać posądzony o spamowanie skrzynek...

Pozdrawiam
Wawrzyniec
  
 
Wejlantf, nie wiem czemu inne kluby nie maja takich problemów. Pewnie nikt tego do końca nie wie. Może dla tego, że duża część ludzi ma tylko Ładę do czasu, aż uzbiera na coś lepszego. Reaktywować możecie tylko wy, bo to że ja tak zadecyduje, to nic nie zmieni.
Fajnie, że w Łomży coś się dzieje, ale jak tylko trzeba będzie coś zorganizować, to nagle każdy będzie miał coś ważniejszego do roboty. Może się mylę, ale tak jest z reguły.

A tu proszę wycinek z regulaminu:

*Klubowicz*= osoba posiadająca samochód marki Łada, która spełniła poniższe kryteria:

1) Opłata składki członkowskiej (nie ma składek)
oraz
2) Udział w Zlocie Ogólnopolskim zwanym inaczej krajowym (nie było takiego od dłuższego czasu)
lub
3) Udział w 2 Spotach Regionalnych
lub
4) Udział w trzech spotkaniach lokalnych
lub
5) Pomoc w tworzeniu strony klubowej (napisanie artykułu lub relacji z Ładą w roli głównej.)
lub
6) Inny rodzaj działalności klubowej, który w szczególnych przypadkach może zastąpić powyższe (podlega ocenie Rady LKP)

Jeśli spełniłeś (albo ktoś inny spełnił) te wymagania, to mi to zgłoś. Ja nie jestem na każdym spocie (a tym bardziej w innym mieście).

3zeR_MDS, ty sprzedajesz Ładę, wiec po co chcesz do klubu?

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Rozumiem, że składek nie ma w ogóle, bo klub jako taki nie istnieje tak?
I czym się różni spot lokalny od regionalnego? Jeśli goniłem ponad 100km w jedną stronę na spot to jest już regionalny czy jeszcze lokalny?
  
 
Cytat:
2011-10-11 11:43:21, sebioza pisze:
Wejlantf, nie wiem czemu inne kluby nie maja takich problemów. Pewnie nikt tego do końca nie wie. Może dla tego, że duża część ludzi ma tylko Ładę do czasu, aż uzbiera na coś lepszego. Reaktywować możecie tylko wy, bo to że ja tak zadecyduje, to nic nie zmieni. Fajnie, że w Łomży coś się dzieje, ale jak tylko trzeba będzie coś zorganizować, to nagle każdy będzie miał coś ważniejszego do roboty. Może się mylę, ale tak jest z reguły. A tu proszę wycinek z regulaminu: *Klubowicz*= osoba posiadająca samochód marki Łada, która spełniła poniższe kryteria: 1) Opłata składki członkowskiej (nie ma składek) oraz 2) Udział w Zlocie Ogólnopolskim zwanym inaczej krajowym (nie było takiego od dłuższego czasu) lub 3) Udział w 2 Spotach Regionalnych lub 4) Udział w trzech spotkaniach lokalnych lub 5) Pomoc w tworzeniu strony klubowej (napisanie artykułu lub relacji z Ładą w roli głównej.) lub 6) Inny rodzaj działalności klubowej, który w szczególnych przypadkach może zastąpić powyższe (podlega ocenie Rady LKP) Jeśli spełniłeś (albo ktoś inny spełnił) te wymagania, to mi to zgłoś. Ja nie jestem na każdym spocie (a tym bardziej w innym mieście). 3zeR_MDS, ty sprzedajesz Ładę, wiec po co chcesz do klubu?



Dlatego też poprosiłem wyżej, aby każdy napisał swoje przemyślenia - czego potrzebuje od klubu itd.. Powyższe kryteria może miały rację bytu z 10 lat temu, ale obecnie... Jakie 3 spotkania lokalne? Ja osobiście próbowałem zorganizować w Warszawie kilka (czasami na spółę z Igorem), udało się jeden raz - 3 auta. Resztę spotykałem się z Igorem lub kimś spoza LKP. Swoją drogą, Ciebie nie widziałem na żadnym, ani też odpowiedzi "będę / nie będę").

I co to znaczy "mi to zgłoś"? Jak nowa osoba, która dopiero co trafiła na strony tego klubu, ma wiedzieć komu i co zgłaszać? Tak jak kolega wyżej, ja też napisałem "do Rady LKP" i w zamian dostałem zero odpowiedzi, zupełna cisza.
Czy można prosić o info kto obecnie jest w radzie LKP?

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2011-10-11 18:46:58, alex76 pisze:
Dlatego też poprosiłem wyżej, aby każdy napisał swoje przemyślenia - czego potrzebuje od klubu itd.. Powyższe kryteria może miały rację bytu z 10 lat temu, ale obecnie... Jakie 3 spotkania lokalne? Ja osobiście próbowałem zorganizować w Warszawie kilka (czasami na spółę z Igorem), udało się jeden raz - 3 auta. Resztę spotykałem się z Igorem lub kimś spoza LKP. Swoją drogą, Ciebie nie widziałem na żadnym, ani też odpowiedzi "będę / nie będę"). I co to znaczy "mi to zgłoś"? Jak nowa osoba, która dopiero co trafiła na strony tego klubu, ma wiedzieć komu i co zgłaszać? Tak jak kolega wyżej, ja też napisałem "do Rady LKP" i w zamian dostałem zero odpowiedzi, zupełna cisza. Pozdrawiam, @lex



Brutalne, ale prawdziwe

a co do wypowiedzi typu:
Cytat:
A ty kolego do tego się przyczyniasz. W każdym temacie musisz dodać swoje trzy grosze.



to po prostu żałosne , wywnioskować z tej wypowiedzi można tylko tyle, że ktoś kto uważa, że jeśli ktoś się intensywnie udziela na forum i w dodatku pisze pożyteczne rzeczy na temat, robi śmietnik z forum, to albo nie wie co mówi, albo kompletnie nie wie co się na tym forum dzieje, albo nie wie do czego służy takie forum.

Pozdrawiam.
  
 
Nie uważam, żeby te kryteria były trudne do spełnienia. Ani 10 lat temu, ani teraz.

Składek nie ma z dwóch powodów:
1) Mało kto opłacał.
2) Tak zostało zadecydowane jeszcze zanim część z was zaczęła tu zaglądać.
Co do tego komu zgłaszać. Ludzie należy się chyba zapoznać z forum. Są odpowiednie działy oraz regulamin, z którymi trzeba się zapoznać, zanim się wyraziło chęć przystąpienia do LKP.
Żeby nie robić nie którym problemów, przypomnę, Góral i mwarchalowski są w radzie oraz są moderatorami, a ja czyli Sebioza jestem tylko moderatorem. Jest jeszcze skarbnik.

Co do moich obecności na spotach, to proszę sobie poczytać co napisałem. Na ostatni o którym wiedziałem, nie przyjechałem bo ukradli mi obie tablice rejestracyjne.

Nie wiem czego wy oczekujecie. Oprócz "wejlantf" nikt do mnie nie pisał w sprawie chęci dołączenia do klubu. Od ciebie Alex76 nie dostałem, żadnej wiadomości.



-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Dzięki Brabus, ja tez tak uważam. To, ze ktoś dodaje swoje trzy grosze robi z nas zespól, prowadzimy wirtualna rozmowę, gdzie czasami trzeba przytaknąć, a czasami i opierniczyć. I od tego się nie robi śmietnik na forum. Śmietnik powstaje jak moderator nie poprawi jakiś post, lub nie zamieści go w odpowiednim dziale. A dobrze wiemy, ze ostatnio dawno nikt nie sprzątał na forum.
  
 
Cytat:
2011-10-11 21:57:31, SzokoLada pisze:
Dzięki Brabus, ja tez tak uważam. To, ze ktoś dodaje swoje trzy grosze robi z nas zespól, prowadzimy wirtualna rozmowę, gdzie czasami trzeba przytaknąć, a czasami i opierniczyć. I od tego się nie robi śmietnik na forum. Śmietnik powstaje jak moderator nie poprawi jakiś post, lub nie zamieści go w odpowiednim dziale. A dobrze wiemy, ze ostatnio dawno nikt nie sprzątał na forum.



Proszę podać przykłady. Pisałem Ci na priv, że jest sprzątane. Nie ma tylko kar. Bo za łamanie regulaminu powinny być.
Tygodniowo kasuje około trzech, czterech tematów. A co do postów, to może i masz racje. Nie zaglądam do każdego tematu.

Jedyne co cieszy mnie w tej całej dyskusji, to to że pojawiło się sporo nowych osób. Niestety większość z nich nie zapoznała się z forum i robią bałagan.

SzokoLada chodzi mi bardziej o twoje wypowiedzi w temacie typu" BMW przestało jeździć". Jak widzisz taki temat to napisz do moderatora, a nie się tam wypowiadasz. Jak Ci już pisałem, tu nie ma licznika postów.


[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2011-10-11 22:24:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2011-10-11 22:25:24 ]