Jak się dostać????? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lewar, oczywiście że jesteś członkiem... jak każdy ze statusem (jakimś).
po prostu jako niepłacący, nie masz pewnych praw związanych z klubem. ale wciąż jesteś mile widziany i na forum i na zlotach. jak każdy zresztą.
pozdroofka
  
 
poradzi ktos jestem tu nowy - dlaczego nie wyswietla mi sie zaden status- sympatyk czy tym podobne - gdzie to mozna ustawic??
  
 
A wysłałeś zgłoszenie ? Na górze masz "dołącz do klubu".
  
 
kliknij tutaj
przeczytaj regulamin, napisz uzasadnienie checi wstapienia i dolacz do nas
  
 
a jak jestem sympatykiem jak widac zreszta i a w prawach w regulaminie jest napisane ze mam dostep do materiałów na stronie. a tu psikus nie mam dostepu ;/ musze skladke placic?
  
 
Cytat:
2005-09-21 20:32:41, adam_p1 pisze:
a jak jestem sympatykiem jak widac zreszta i a w prawach w regulaminie jest napisane ze mam dostep do materiałów na stronie. a tu psikus nie mam dostepu ;/ musze skladke placic?


W regulaminie chodzi o Klubowiczów i Przyjaciół LKP czyli osoby płacące składki.
Tak ma być przynajmnie bo na razie strona jeszcze nie funkcjonuje tak jak trzeba i jeszcze nie ma na niej strefy klubowej.
Co do zmiany Twojego statusu na Klubowicza to niestety nie wystarczy opłata składki. W regulaminie wyrażnie pisze jakie warunki trzeba spełnić żeby zostać "pełnym" klubowiczem LKP
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
czy zasluzylem na sympatyka?
  
 
spokojnie, nic w pzyrodzie nie ginie
  
 
Możeby tak zmiana mojego statusu na "sympatyk"

Tak jakoś ładniej brzmi!
  
 
Prosimy o chwilkę cierpliwości!
  
 
a czy jako sympatyk moge dokonac opłaty składki członkowskiej ?
nadmieniam że byłem juz klubowiczem ale z powodu zaniedbywania moich obowiazkow wobec klubu zostałem sympatykiem ( z czym w 100% się zgadzam ) i chciałbym odzyskać status klubowicza o co będę się bardzo starał
  
 
kolega przeczyta regulamin klubu, tam jest wszystko napisane : zwrocic uwage na podrozdzial wymagania stawiane klubowiczom (czy jakos tak)
  
 
Cytat:
2005-12-02 13:21:11, ksyniu3 pisze:
a czy jako sympatyk moge dokonac opłaty składki członkowskiej ? nadmieniam że byłem juz klubowiczem ale z powodu zaniedbywania moich obowiazkow wobec klubu zostałem sympatykiem ( z czym w 100% się zgadzam ) i chciałbym odzyskać status klubowicza o co będę się bardzo starał




KSyniu, napisz do rady. opisz problem, wytłumasz się, uderz w pierś, a wtedy: kto wie...

a poważnie:
wszystko jest do załatwienia.
  
 
Panowie co jeszcze trzeba zrobic zeby awansowac na klubowicza...... Chce oplacac skladki spotow lokalnych z kolba mielismy juz mnostwo, regionalny tylko jeden (tak wyszlo - lodz) ale jest coraz lepiej


[ wiadomość edytowana przez: maciekk dnia 2006-07-08 12:56:21 ]
  
 
Skłądka opłacona!!!
Czekam na zmianę statusu!!! :: ::
No cisza!!!!!!!!!


[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2006-09-08 13:03:28 ]
  
 
Cytat:
2006-09-06 08:56:18, arii82 pisze:
Skłądka opłacona!!! Czekam na zmianę statusu!!! :: ::



ja tak samo czekam
i mamy nadzieje z arii'm ze zdazymy wziasc udzial w wyborach
  
 
sparky7
LKP
Klubowicz
arii82
LKP
Klubowicz a na co czekacie podziekujcie ładnie panom moderatorom za zmiane
  
 
Mam informację, że jestem 465 dni na liście oczekujących. Moje PW albo nie doszło, albo jeszcze nie zostało przetrawione, dlatego piszę tutaj. Proszę mi powiedzieć ile potrwa jeszcze weryfikacja, bo chciałbym w końcu zostać członkiem LKP i zapłacić składkę członkowską.

Dziękuję i pozdrawiam
Wawrzyniec Wichrowski
  
 
Składek nie ma, bo działalność klubu jest "zawieszona".
  
 
jak to zawieszona? ktoś tu w ogóle jeszcze jest moderatorem i pilnuje tego bałaganu?