Zmieniam zawieszenie na niższe i twardsze... Pomóżcie! - Strona 2

  szukane wyrażenia:   zawieszenie
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lee ja po prstu wiem jak mozna szybko zrobic niewielka ilosc pieniedzy w necie
a swoja droga mam szczescie do pieniedzy pod warunkiem ze szybko je wydam

dzieki za info chlopaki

tylko jeszcze powiedzciegdzie tkaie tanie amorki kupic?

moj przedni spojler pojdzie do garazu
  
 

ja zmieniałem sprężyny w moim porzednim aucie za 40 zł wszystkich 4 szt tyle mnie kosztowały ściągacze do sprężyn

i trzeba liczyć 30-45 min na koło w zależności czy są komplikacje (śruby które nie chcą sie odkręcić) .
potem tylko trzeba ustawić zbierzność !
  
 
Cytat:
2003-05-28 13:59:54, Lasombra pisze:
Lee ja po prstu wiem jak mozna szybko zrobic niewielka ilosc pieniedzy w necie

dzieki za info chlopaki

tylko jeszcze powiedzciegdzie tkaie tanie amorki kupic?




A co Robisz ?

Co do amorków. Kama
  
 
uśmialibyście sie jak byscie wiedzieli ile moznazarobic na malych matalowych rzeczach ktore bardzo mlodzi i naiwni sprzeda za bezcen a starzy wyjadacze placa majatek

hehe nie bede mowil bo sie ze mnie nabijac bedziecie
a tak wogole to o pieniadzach sie nei rozmawia - to tak na marginesie mam nadzieje ze urwalem leb temu tematowi

ok a gdzie moge kupic tanio sprezyny Ventury? i czy na pewno sa w zestawach 4 sztuki ?
ok to ja sie teraz rozgladam za dwiem rzeczami zawieszeniem do moejgo epsraka i nowymi siedzeniami


a i jeszcze jedno bede musail sprzedac przedni spojler
  
 
W Poznaniu to nie ma problemu - jedynie Prince - ale czy mają tanio? Kiedys znajomy tam pracujacy polecił mi Eibachy - to była cena rzedu 600 zł, natomiast mieli je do natychmiastowego odbioru.

Własnie mam takie żółciutkie Al-ko
  
 

niewiem za ile ale napewno na kruczej 17 warszawa
bo tam kupowałem ventury do poprzedniej fury
  
 
Cytat:
2003-05-28 14:31:50, Maciej75 pisze:
W Poznaniu to nie ma problemu - jedynie Prince - ale czy mają tanio? Kiedys znajomy tam pracujacy polecił mi Eibachy - to była cena rzedu 600 zł, natomiast mieli je do natychmiastowego odbioru.

Własnie mam takie żółciutkie Al-ko



A czemu koniecznie Ventury ?

Lepsze będą Eibachy Cena podobna...

Sprzedajesz żołnierzyki ?
  
 
Eibach jest lepszy? ja obstawiam tansze a tansze sa chyba Ventury


Zoltar prawie, prawie
  
 

na kruczej 17

ventury kosztują 614 zł ale dopiero za 3 tyg będą mieli
a eibach to wydatek rzędu ponad 900 zł
  
 
no wlasnie dlatego wole Ventury
  
 
Eibach
H&R
Lesjofors
OMP


Do wyboru, do koloru
  
 
lepiej mi pokaz Ventury
  
 
Ten post jest bardzo stary i zaczołem go kiedy miałem uzbieraną kasę na zawiechę - niestety uzbierane pieniążki szybko rozesżły się na nie przewidziane usterki i zawiechy do tej pory nie wymieniłem...

A co do Ventur to sprzedawane są w komplecie 4 sztuki razem za cenę około 550pln
na ulicy: Ostroroga 24B w Warszawie
tel: (22) 632-94-15
  
 
HE


Ja mialem tak - przez 3 lata seria i mniej wiecej 2 lata temu (to juz razem 5 lat mam espero zaszalalem i razem z MackiemGT zmieniliśmy zawieszenie... KOmplecik 4*Ventura, 2*sachs touring, 2*sachs advantage (czy jakos tak) - zestawik całość ok 1000-1100 zł.... dodatkowo zamontowalem dystanse 2cm na koło... efekt - tak fajnie w zakrety jeszcze mi sie nigdy nie wchodziło na slimakach (zjazdy z autostrad itp) prawie chcialem wyprzedzac innych - oni lusterkami szorowali po asfalcie a ja jeszcze bardziej przyspieszalem scinajac jeszcze bardziej zakret - czyli efekt super - problemem jedynie jest wieksza wrażliwość mojej d.py na dziury w asfalcie. Ostatnio jednak jedna ze spręzyn z tyłu chciała pęknąć i to zrobiła...musialem na szybko cos zalozyc - i w miejsce tylnych wlozylem serie !! efekt - dalej moge szybko wchodzc w zakrety a komfort lepszy - dodatkowo przy venturach jest problem jak macie gazzzzzz w bagażniku - MaciekGT nie czytaj - po 2 latach znowu robi sie rakieta - przód wyżej od tyłu
  
 
Szkoda, że nie dodałes jaki przebieg wytrzymała ta sprężynka Ventury?
  
 
u mnie 2 lata to 70 tys
  
 
To niestety niewiele, ale wartosci zblizone do serii , czy własciwosci "twardość' została zachowana do jej konca, czy sukcesywnie spadała?
  
 
powiem wiecej - zwiekszala sie za sprawą większego ugięcia - czyli tył auta bliżej asfaltu a przez to spręzyny musialy byc bardziej sciśniete...
  
 
gdyby nie gas....... to bys OloW miał Ventr cztery a nie trzy..

A tak poważnie to zastanawiam się nad alko na tył, sachsy niestety są za miękkie dla mnie i potrzebuję usztywnienia... Kayaby są jednak drogie więc myśle intensywnie nad takim wyjściem..

  
 
Zdecydowalem sie na Ventruy, komplet 4 sztuk
teraz szukam taniego miejsca


pomoc mozna Ventruy zlaozyc na seryjne amorki zobaczymy