Pomocy - FSO Warszawa 1970

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludzie BŁAGAM pomóżcie! Posiadam Warszawke z 70 roku jestem właśnie w trakcie remontu i mam baaaaaaaardzo duży problem nie moge nigdzie dostać żadnych materiałów na temat zamontowania innego silnika do wawy. Jeżeli macie takie materiały lub znacie kogoś kto posiada jakąkolwiek wiedze na ten temat błagam pomóżcie. Chciałbym bardzo wyjechać na wakacje ale nie wiem czy dam rade. Jestem już tak zdesperowany że mogę zapłacić! POMÓŻCIE!!!!!!!!!!
  
 
huh jezeli chodzi o wawy to nie wiem czy szukałes kontaktu z ludzmi ktorzy stworzyli strone o wawie z trojmiasta - poszukam linak to podeśle o ile OK kojarze to tam byla wawa z układem kierowniczym z fiata jakiegos wiec i wspomaganiem poza tym sporo osob mających wiedze na temat znajdziesz zapewne na www.autko.com A moim zdaniem zostaw silnik S21 w sumie to moze nie jest cacko ale wawa to zabytek
p.s. widze ze strona nie istnieje

[ wiadomość edytowana przez: rdt dnia 2003-01-03 12:27:30 ]
  
 
O wreszcie widze że na forum ruszyła rozmowa o poważnym i pięknym autku. Zapuszczam szperacze w necie i popytam znajomych. Jak coś sie dowiem to napisze
.
Ps. Proponował bym jednak odrestaurować i jeździć na orginale.

  
 
Odrestaurować to by było coś, ale wtedy MooN napewno nie pojedzie na wakacje, wiecie jak trudno znaleść teraz dobre części do Wawy. Nawet na złomach nie ma tego autka, jedyne co to po giełdach, ale to i tak mały asortyment. Może także po stodołach poszukać jakichś złomów, których właścicielowi nawet wywieść tego się nie chce.
  
 
A czy do Warszawki nie pasują czasem części od Żuków oraz Nys?
  
 
Popytaj naszego kolegę SIEDEM, on też się bawi w Warszawki
  
 
MooN: jesli chodzi o silnik to niewiele Ci pomoge. Ale moj dziadek mial kiedys Wawe kombi. Zobacze, czy ostaly sie jeszcze jakies czesci.
  
 
Jakby ktoś chciał, to w Łodzi na zlomowisku przy ulicy Szpinakowej stoi Warszawa na chodzie za chyba 2,5 tyś zł.
  
 
Cytat:
2003-01-03 13:58:06, Grzech pisze:
A czy do Warszawki nie pasują czasem części od Żuków oraz Nys?



No tak, ale pytanie czy on chce ją odrestaurować czy poprostu uruchomić? Bo jeśli to drugie to radze kupić jakiś inny silnik np. słyszałem, że dosyć dobrze pasuje od Forda Sierry ale czy to prawda to nie jestem pewien.