DZIAŁ ---- REKORD C D E

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.
  
 
Nio to mam swoj dział,
szukam RPM znaczy sie obrotomierza do swojego rekorda 78-82 jak sie komus wala chetnie przyjme,
pytanie czy w rekordach byla skóra kiedyS?? albo od czego pasuje
przedewszystkim fotele
no i skrzynia 5 biegowa moze byc bez obudowy tarczy sprzegła
  
 
Joł men !!!!!!! mój dział
a obrotomierza to ja też szukam... bo mam tylko zegareczek taki gustowny... ale muszę jeszcze zajrzeć, czy mam go pod co podłączyć
  
 
Panowie i Panie !!
Poszukuję info, od czego mogę wziąć kierownicę... bo ta od autobusu jest dla mnie za duża - mam już spodnie powycierane (mam długie nogi).
Wiem już tyle, że nie pasuje od Ascony i Vectry...
Tzn. pasuje wieloklin, ale system sygnału i wyłącznika kierunków u nas jest na kierownicy, a tam na wieloklinie....

Poza tym - od czego mogę wziąć dokładkę pod przedni zderzak (ewentualnie cały zderzak) ? Od Kadetta? Od Omegi?
  
 
JASNY GW..... eee..... przepraszam: ciemna śrubka !!!
Rekordy do wpisywania się tutaj MARSZ !!!!

  
 
Obrotomierz chyba pasuje od manty , dzis to sprawdze
kierownica zmierz średnice obecnej 39?? czy 37 ?
hhmm a propos spojlerka pod zderzak, to ja szukam czegos takiego mi sie podoba
oto link:
http://www.saunalahti.fi/~nirtsu/ealku.htm
potem wez photos i masz ladniejsze zdjecia
  
 
Posiadam pewien szkopół nie wiem czym spowodowany,
jak włącze wycieraczki bardzo mocno mi przenosi sie dzwięk na przednia szybe , jest okropny , nie jest jak w innych samochodach u mnie poprostu wycieraczki slychac u was tez tak jesT??
  
 
U mnie wycieraczki pracują cichutko
Ale co hałasuje? silniczki, czy guma o szybę?

A co do tego linka ze zdjęciami... BOSHE !!!! już się zakochałem... pięknie zrobione autko - po prostu bajer... i ten silnik 3.0

Teraz pytanie - od czego będą pasowały elementy dla nas?
  
 
"It has Irmsher body parts and Mattig Lotus Omega rear spoiler copy. "

i Juz wszystko jasne skad to wziąść teraz pytanie o cene , moze wart ow tym kierunku zapytac kogos z LOS ??

u mnie halasuje silnik jakby wycieraczka przenosila ten dzwiek, no nic mam inne moze przełoze w chwili wolnego czasu.
3.0l silnik fajna rzecz , a ja chcialbym tylko skrzynie 5 biegowa do rekorda ;-(
  
 
skrzynię mam, ale nie oddam
  
 
ok, kto zna fiński ?

Rekord E
Lexmaul pakoputkisto 2" täydellinen (CIH) 6110100 425eur
Lexmaul Pakoputkisto 2" täydellinen Caravan (CIH) 6210200 425eur
Etupyöränlaakerisarja 5307 17eur
Etupyöränlaakerisarja 5316 (Diesel) 29eur
Takapyöränlaakerisarja 5308 41eur
Takapyöränlaakerisarja 5309 61eur

Sutii Oy, Laitamaantie 2, 02820 Espoo, Finland,
Phone (Orders) +358-9-855 88 55
Fax (Orders) +358-9-855 88 66
Contact Marko Haverinen (marko@sutii.com)

  
 
poszlo do tlumacza jutro bede znal tresc
skrzynia 5 dobra rzecz
  
 
Cytat:
2003-11-27 23:23:34, odlocik pisze:
"It has Irmsher body parts and Mattig Lotus Omega rear spoiler copy. "

i Juz wszystko jasne skad to wziąść teraz pytanie o cene , moze wart ow tym kierunku zapytac kogos z LOS ??



hahaha...
zderzak Mattig Lotus Omega
cena zaledwie 409 euro

kompletny zderzak z Irmschera to jedyne 800 euro... paranoja, z czego oni to robią



[ wiadomość edytowana przez: utak3r dnia 2003-11-28 01:07:16 ]
  
 
Witam Panowie
Gdzieś mi sie szwendaja zegary od 4 cyl z pełną opcją tzn wszystkimi wskaźnikami i obrotomierzem jak ktos chce to zaraszam na priva

Z partyjnym pozdrowieniem
Dugazz
Kraków
  
 
Witam
Ja kupiłem deskę z obrotkiem na szrocie i całe podłączenie polegało na odpięciu zasilania zegara a podpięciu dwóch przewodów które "wisiały" sobie na boku, podejrzewam że kiedyś był tam obrotek.Tylko czy wszystkie wersje tak mają tego nie wiem
utak3r ja miałem zmienić kierownicę w swoim reksiu(mam dwuramienną-odwrócone V) i z fabrycznych znalazłem tylko taką jak Twoja- jesli będziesz kiedyś zmieniał to będę reflektował...
  
 
Siemka!!!!

Czy w Rekordzie 2.3D był montowany obrotomierz, bo mam pod konsolą jakies 2 wiszące kabelki(czarny i czerwony), ale jak sprawdzałem miernikiem to obydwa są chyba połączone z masą. Czy możliwe ze to kabelki od obrotka?????
  
 
hmmmm....
U mnie za deską to wisi chyba z pięć luźnych przewodów
Co do podłączenia obrotomierza, to o ile się rozczytałem z tego wspaniałego języka naszych sąsiadów, zasilanie idzie na + na czarnym, na - na brązowym i impulsy na zielonym kablu.
Czerwony? Strzelam teraz z pamięci, ale wydaje mi się, że czerwony wchodzi do zegarka.... albo na lampki.
  
 
Cytat:
2003-11-28 16:11:14, krisC pisze:
utak3r ja miałem zmienić kierownicę w swoim reksiu(mam dwuramienną-odwrócone V) i z fabrycznych znalazłem tylko taką jak Twoja- jesli będziesz kiedyś zmieniał to będę reflektował...



Nie ma problemu, jak już uporam się z tym problemem (chyba będę musiał pomajsterkować trochę... ) to dam Ci znać.
  
 
to prawda czerowny to zegarek,
zielony?? anie zielono - czarny ??
nie czytalem tej ksiazki ale chyba zielono - czarny
w kazdym razie musi isc to z cewki
  
 
No cóż, trzeba by tam zajrzeć.
A co do mierzenia kabli - ManDragon, przewód z cewki wchodzący do obrotomierza w warunkach normalnych będzie miał poziom masy, więc... Dopiero będąc pod gazem coś wykaże, a i tak nie jestem pewien, czy to nie będzie przypadkiem prąd zmienny...

Ja mam za to inną zagwozdkę - chcę dorobić do oświetlenia kabiny cholerny wyłącznik z ręki - a nie tylko w drzwiach. W lampce oprócz dwóch przewodów podłączonych do lampki jest jeszcze jeden przewód, który zakręca z powrotem Czy na nim jest może permanentne zasilanie? mógłbym wtedy na niego założyć wyłącznik i voila jeszcze tylko prościutki układzik powolnego ściemniania i jest bajer.