OPOLE - spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-11-28 20:13:22, ciekma pisze:
WITAM KOLEGÓW NA FORUM. PONIEWAŻ OD 4 DNI JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM 1.6 GLI 95R A STRONKĘ PRZEGLĄDAM CODZIENNIE TO ZASTANAWIAŁEM SIE CZY MÓGŁ BYM SIE DOŁĄCZYĆ A NADMIENIĘ JESZCZE ,ŻĘ WYSŁAŁEM ZGŁOSZENIE DO FSO AK.


no ba. pewnie. śmiało. pod warunkiem że wyłączysz Caps Lock'a
  
 
Co prawda oficjalnego zgłoszenia poprzez link ZAPISZ SIĘ nie otrzymałem od kolegi ciekma, ale cieszę się że za sprawą psemcia region opolski zaczyna działać - oby tak dalej
  
 
Witam wszystkich, dziękuję najmocniej za zaproszenie, bardzo chciałbym się zjawić na spocie w Opolu, postaram się być, nie wiem tylko jak to będzie ze szkołą, no i czy w poldku się coś (odpukać) nie zepsuje
  
 
witam kolegów ,oczywiście jak widc wyłaczyłem caps locka
dzięki za zaproszenie a co do zapisz się to pewnie cos poknoiłem ale zaraz to naprawię.
  
 
bedziem, bedziem.

i jeszcze pare osob zalatwim.
tylko musze placyk obejrzec
bo niektorzy chca sobie pojezdzic przy okazji.
  
 
Ja tez "powinienem" się pojawić o ile nie bede mial tego dnia jakiegos zaliczenia lub kolokwium Ale mam nadzieje ze przed swietami dadza nam wiecej luzu
  
 
Tez mam szkole ale powinienem sie pojawic.
  
 
Jak juz mniej wiecej wiadomo kto bedzie to moze pomyslimy cos o jakims papu czyli grillu lub czyms podobnym.
tylko to juz chyba organizator na maile. co

[ wiadomość edytowana przez: flowerman dnia 2004-12-01 17:36:05 ]
  
 
witam ponownie!
w sobote z Kiejstutem jedziemy obczajać miejsca na spot i generalnie postaramy sie obmyślić wszystko.
co do "papu" to raczej do jakiegoś lokalu trzeba będzie wbić i przy okazji sie ogrzać, chyba żeby warunki były by sprzyjające to grill jak najbardziej. wtedy wcześniej damy znać, co by sie przygotować.
gdyby ktoś z miejscowych chciał sie przyłączyć do organizacyjnego "spotkania na szczycie" w tą sobote (t.j. 4.12) to prosze sie zgłosić na priv do mnie

[ wiadomość edytowana przez: psemcio dnia 2004-12-01 22:35:18 ]
  
 
Hejka Wszystkim
PSEMCIO, pytanko: Czemu na priv'a ?? - Proponuje tu się odezwać
Pozdro. Kiejstut
  
 
ustalenia co do spotu:

- 18 grudnia sobota, godz. 10:00
- spotykamy sie na parkingu pod MAKRO (ul. Partyzancka, przy obwodnicy)
- ok. 10:45 jedziemy na PO obejrzeć Beskida
- jedziemy na placyk
(Prawdopodobnie ten na wrocławskiej chyba że ktoś zaproponuje coś lepszego. Kiejstut proponuje jechac do Turawy. Piszcie co Wy wolelibyście, niech demokracja zadecyduje )
- jak już będziemy głodni i zmarznięci to wbijamy do jakiegoś lokalu niezbyt drogiego i gdzie można zaparkować
(coś sie wymyśli)

co więcej to sie okaże 18ego...

ps. nie cytujcie tego postu bo jak coś sie zmieni to będe go modyfikował!

[ wiadomość edytowana przez: psemcio dnia 2004-12-17 14:25:32 ]
  
 
W ten dzien mam szkole i jeszcze nie wiem o ktorej, ale chodze tylko na jedne zajecia wiec cos sie wymysli. Do turawy nie wiem czy jest sens, ale sie zobaczy. Jezeli placyk na wroclawskiej nie bedzie pasowal to zawsze mozna podjechac na parking pod stadionem kolejarza. Jest juz sprawdzony
  
 
będę na pewno tylko że wcześniej była mowa 0 11.00 i załatwiłem
sobie ze wyjde z pracy wcześniej ale kto wie może urlop bo beskida widziałem moze z raz w rzyciu chociaz jestem z opola a poztym padł mi dzisiaj silnik krokowy i mam pełne wkórwienie,a może któryś z szanownych kolegów wybiera się jutro na giełde do gliwic
  
 
WITAM!!!! ja juz w zasadzie moge zlozyc oswiadczenie iz bede w tym terminie w Opolu co za tym idzie pisze sie na spotkanie od 2 dni nikt sie tutaj nie dopisuje mam nadzieje ze znajdzie sie duzo chetnych i wszystko wypali. Jezeli potrzebna jest jakakolwiek pomoc przy organizacji dajcie znac a zrobie co w mojej mocy pozdrawiam serdecznie!!!!
  
 
A ja dopiero cos kolo 14 XII bede wiedzial czy bede czy nie.
  
 
meldujemy sie na miejscu.
jeszcze postaram sie chlopakow a Krapkowic sciagnac.
  
 
Ja proponuje zrobic liste kto deklaruje ze bedzie na bank.Z tego co wiem bedzie na bank:
1. Psemcio
2. Kiejstut
3. Flowerman
4. Ciekma
5. Borysirl- dzieki za priva
6.Alan28
7.Kamila85


Ja jak mowilem chce bardzo ale nie wiem co bedzie na uczelni...

[ wiadomość edytowana przez: vistula dnia 2004-12-08 11:29:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: vistula dnia 2004-12-09 15:35:56 ]
  
 
i mamy już oficjalną liste uczestników
kto chce siebie dodać niech śle privy do Vistuli, będzie dopisany.

na stronie FSOAK rozpadał się śnieg i tak myśle, że fajnie byłoby gdyby przed naszym spotem też tak popadało. nie???
  
 
Ja proponuje jeszcze umieścić w osobnym temacie zaproszenie na wzór INFO które teraz sie znajdują i frekwencja będzie gwarantowana oczywiscie stosowny baner pojawi sie na stronie głównej a zapowiedź w aktualnościach

btw: psemcio - zapraszam do stania się naszym memberem, takich ludzi nam trzeba
  
 
Poprawki w liście'' pewniaków'' będą stale uaktualniane .


Psemciu - ty to masz fajnie ''Prezes" cię zauważył