Zegary od poldka do dfa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A po co mam jakies fochy strzelac ?? za co za to ze niektórym sie nie podoba to co mi phehe ja mam swój gust i swoje upodobania mi sie tak podoba i tak bedzie i nikt mojej decyzji nie zmieni a ci co chca po mnie jechac niech sobie jada czy mi to cos robi chyba nie.

A post zupelnie zboczyl na inna droge, ale chyba mam juz roziwazanie i moze jutro bede mial juz zegarki podpiete w 100%

pozdro

[ wiadomość edytowana przez: zmp3 dnia 2005-11-20 18:56:05 ]
  
 
Obstawiam niekompatybilność wiązki elektrycznej z DF-a oraz zegarów polonezowskich
  
 
Trzeba niestety wszystko po kolei przejrzeć i popodłączać. Sprawdź m.in. czy masę dobrze podłączyłeś. To musi działać. Widziałem 125p z deską z Plusa i z Caro, a sam miałem w swoim zegary od Borewicza i też wszystko chodziło z wyjątkiem wskaźnika poziomu paliwa.
  
 
Aha juz sprawdzałem i raczej dobrze a macie moze rozpiske do jakiej kostki od poldka z zegarów 94 wychodizl do czego kabel ?? i tak samo z dfa z roku 87 mialem najpierw zegary te z paskiem jak tam w kostkach bylo romieszczone ??
  
 
TU jest trochę i na stronie PTK chyba jest wszystko kabelek po kabelku opisane
  
 
Poczytaj też tu i tu
  
 
Tu masz rozpiskę styków w zegarach MR93
  
 
Wielkie dzieki wszytkim rozpiska mi napewno pomoze jutro zaczne walczyc z tym dzieki wszytkim dam znac jutro
  
 
No i nie wiem co juz robic poprostu mam dosc, macie moze wyjscia z kostek z dfa jakis shemat bo sam robilem ale mi wsiakl wczoraj i dzisiaj podpinalem i dalej jakos nie tak to chodzi
  
 
Cytat:
2005-11-20 14:45:41, zmp3 pisze:
No i nie wiem co juz robic poprostu mam dosc, macie moze wyjscia z kostek z dfa jakis shemat bo sam robilem ale mi wsiakl wczoraj i dzisiaj podpinalem i dalej jakos nie tak to chodzi


Zajrzyj do działu "Warto Wiedzieć" na stronie głównej - tam są schematy i Poloneza i 125p.
  
 
Wujek-Kajtek, wiesz mozesz pomnie jechac ile ci wejdzie ale slowa ludz mi zadnej krzywny nie wyrzadzaja ! Co zrobilem przy nim to moja sprawa bo ja nim jezdze nie ty !! Nie pasuje to wypad !!

Kazdy robi tak jak mu sie podoba a moj kant jak go kupilem to byl zlom, a zreszt po co bede pisal ile wpakowale kasy w blache i reszte nie wazne !

na stronie w warszatcie szukalem i zabardzo nie widze tego.
  
 
Cytat:
2005-11-20 15:35:40, zmp3 pisze:
na stronie w warszatcie szukalem i zabardzo nie widze tego.


Masz: Schemat 125p

A tu 2 kawałki Poloneza:

  
 
Dzieki to mi sie napewno przyda dam znac co bedzie po mojej walce z tymi zegarami
  
 
No jak zrobiłeś blachę, to szacuneczek
Ale niestety zawsze będę się czepiał takich przeróbek. No niereformowalny jezdem
A może kiedyś wrócisz do oryginalnego wyglądu...
  
 
A co do tych przeróbek to mam prawie 19 lat i od pol roku prawko i to jest moje pierwsze autko, i uwierz ze ludzie tacy jak ja nie mysla o stylizacji pelnej old, tylku lubia miec cos bajeranckiego zeby sie popisac przed kumplami, albo zeby cos im udowodnic. Ta deska jest po to zeby udowdnic kumplom i gosciowi od elektroniki ze bedzie ladnie wygladac i bedzie dzialac. Zreszta tak samo jak ze wszystkim, a auto robilem 2 miesiace mojich wakacji

pozdro i jutro po szkole musze podlaczyc wkoncu te zegary pozadnie
  
 
A nie lepiej popisać sie wypicowanym klasykiem, tudzież autkiem przerobionymn w duchu epoki w której powstawało? Na plastix&siatex, lecą tylko drechy i temu podobne istoty, koneserzy (jak Wujek-Kajtek ) na takie dziwadło nawet nie spluną mimo szacunku do roboty wykonanej przy samochodzie
  
 
Tak właśnie Hose
  
 
Cytat:
2005-11-20 16:38:05, zmp3 pisze:
A co do tych przeróbek to mam prawie 19 lat i od pol roku prawko i to jest moje pierwsze autko, i uwierz ze ludzie tacy jak ja nie mysla o stylizacji pelnej old, tylku lubia miec cos bajeranckiego zeby sie popisac przed kumplami, albo zeby cos im udowodnic. Ta deska jest po to zeby udowdnic kumplom i gosciowi od elektroniki ze bedzie ladnie wygladac i bedzie dzialac. Zreszta tak samo jak ze wszystkim, a auto robilem 2 miesiace mojich wakacji pozdro i jutro po szkole musze podlaczyc wkoncu te zegary pozadnie


A ja mam prawie 20 i jakos mnie plastiki nie bawia i rok temu bylo tak samo. Wiec pasuje pod "ludzie tacy jak ja" wiekowo, a co do poglądów zdecydowanie sie z Toba nie zgadzam. Popisać się? Ledwo 19 lat a już sobie autem przedlużasz wiadomo co? I to Fiatem? To żle wróży na przyszłość
Nie traktuj tego postu tak calkiem serio
  
 
Cytat:
2005-11-20 16:38:05, zmp3 pisze:
miec cos bajeranckiego zeby sie popisac przed kumplami, albo zeby cos im udowodnic



to zalezy na ktorej wsi sie mieszka.
i pozatym to chyba pomyliles auta i klub. zapraszam na www.bmw-klub.pl
  
 
Cytat:
2005-11-20 16:58:43, k1cyprys pisze:
to zalezy na ktorej wsi sie mieszka. i pozatym to chyba pomyliles auta i klub. zapraszam na www.bmw-klub.pl


Następny kurczę. Wrrrr!! Ja ze wsi nie pochodzę, a jak byłem młodszy to też miałem przerobione auto - kombi w 3 kolorach, ze spoilerami z przodu i tyłu, tapicerką zmienioną na brązową, drewnopodobnymi wykończeniami wewnątrz, przestylizowanym przodem, bocznymi postojowymi jak w autach z USA itd itp. Trochę tolerancji koledzy!!!