OPOLE - spoty - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-04-13 11:32:48, flowerman pisze:
zaczal sie zacza. czas pomylec o spotkanku. tym razem moze juz nad Turawa.


ja jestem za!
ostatnio spotkałem na mieście Borysa i on też sie dopytywał o spota (zaje..dwabiste ma fele ).
teraz pytanie do Kiejstuta o miejscówke w Turawie, no i jakiś termin trzeba wymyślić. (może w długi majowy weekend?)
generalnie to ja jestem za jakimś grillo-ogniskiem z piwem itp. czyli nocleg na miejscu

odzywajcie sie wszyscy! koniec snu zimowego!
  
 
Cytat:
2005-04-18 22:09:52, psemcio pisze:
(może w długi majowy weekend?)


Nie no w długi weekend zapraszam na zlot rocznicowy
  
 
Cytat:
2005-04-18 22:11:51, GDA pisze:
Nie no w długi weekend zapraszam na zlot rocznicowy


dzięki, dzięki! chętnie bym zawitał ponownie na zlocie ogólnopolskim, ale raczej nie dam rady

a wybiera się ktoś z opolskiego?
  
 
Cytat:
2005-04-18 22:20:59, psemcio pisze:
dzięki, dzięki! chętnie bym zawitał ponownie na zlocie ogólnopolskim, ale raczej nie dam rady a wybiera się ktoś z opolskiego?

Ja jestem coraz bliżej zrealizowania wyjazdu na rocznicowy.P.oki co nie jade.
  
 
Cytat:
2005-04-20 22:11:38, vistula pisze:
Ja jestem coraz bliżej zrealizowania wyjazdu na rocznicowy.P.oki co nie jade.


vistula, widzę że obsługujesz aż trzy frakcje: Opolską, KrAK I SB.
Pamiętaj, stres szkodzi
  
 
Cytat:
2005-04-20 22:44:27, MARKHEIM pisze:
vistula, widzę że obsługujesz aż trzy frakcje: Opolską, KrAK I SB. Pamiętaj, stres szkodzi



a to są jakieś frakcje??

chłopak się stara, no co
  
 
Cytat:
2005-04-20 22:44:27, MARKHEIM pisze:
vistula, widzę że obsługujesz aż trzy frakcje: Opolską, KrAK I SB. Pamiętaj, stres szkodzi

Wiesz powiem ci tak.Ja pół życie spedziłem w autach róznych.Ale przynajmniej już poznałem kolege Psemcia z czego bardzo sie ciesze.Natomiast zbliza sie sesja wiec znowu nici ze spotkania.Ale jak polece znowu do kraka to mam taką nadzieje tym razem mnie tak całkiem nie oleją panowie klubowicze....
  
 
Panowie i Panie z rejonu Opola.Co się z Wami dzieje!! Czas leci!!
  
 
No dobra tylko jeden człowiek sie odezwał.Ali en nie ma juz polduta.Fajnie frakcja Opole siada ....Dobra przynajmniej sie starałem....
  
 
Opole....umarło.Wyciagam trupa z szafy.Może ktos sie obudzi...
  
 
nikt tu vistula nie umarł a wiele sie pozmieniało
ja na przykład mam 2 polda ,kiejstut ma aż 3
z psemciem sie ostatnio widzielismy
także jak widzisz nikt nie umarł i dalej krzewimy miłość do FSO
  
 
Cytat:
2006-01-09 17:57:59, ciekma pisze:
nikt tu vistula nie umarł a wiele sie pozmieniało ja na przykład mam 2 polda ,kiejstut ma aż 3 z psemciem sie ostatnio widzielismy także jak widzisz nikt nie umarł i dalej krzewimy miłość do FSO

No to panowie!!! Teraz rozumiem mamy wszyscy sesje badź inne obowiązki które nie czekają zwłoki.Ale może by tak na poczatku marca zorganizować jakis mały spocik??