OPOLE - spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A tam katastrofa! Jakos trafiles
  
 
No cóż , studia (zachciało mi się) prawdopodobnie uniemożliwią mi dojazd na spota...Ale jak mi się uda to jakoś załatwić to dam znać ...18 XII -postaram się być.
  
 
Cytat:
2004-11-25 11:09:21, vistula pisze:
No cóż , studia (zachciało mi się) prawdopodobnie uniemożliwią mi dojazd na spota...Ale jak mi się uda to jakoś załatwić to dam znać ...18 XII -postaram się być.


kto to widział w sobote sie uczyć
  
 
Cytat:
2004-11-25 12:37:51, psemcio pisze:
kto to widział w sobote sie uczyć

A piatek, sobota i niedziela??
  
 
Jestem na zaocznych , ale jak każdy prawdziwy Polak coś postaram się wykombinować
  
 
szkoda ze w opolu jak bedziecie organizowac zlot w okolicach walbrzycha lub jeleniej góry to nie odmówie
  
 
rozesłałem info według listy którą przysłał mi GDA. najgorzej było z tymi którzy nie podali maila tylko GG. musiłem wklepywać ręcznie, do listy kontaktów - masakra
ciekawe czy będzie jakiś odzew
  
 
Witam!
Dzięki za zaproszenie.
Muj 125 2.0ie nie jest jeszcze gotowy (pozostała instl. elektryczna, szpachl & lakier), a z 125 1500 wstyd mi przyjechać (ledwo co się toczy i dziury na wylot).
Miejsce soptu jest ok, ja pracuje za mostem i tam też jest duzy plac w kształcie ronda.
Pozdrowionka.

[ wiadomość edytowana przez: kondziol dnia 2004-11-26 09:34:38 ]
  
 
Wazne zeby byli ludzie. To najwazniejsze.
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: ZoMo dnia 2004-11-27 13:37:50 ]
  
 
Witam, nareszcie coś się będzie działo w tym Opolu bo wybaczcie ale Golf i Kadett klubów ci u nas dostatek... a jak wpadne na spot w opolu z ramienia FSO MTP to sie łobrazicie? PZDR... dzięki za info via mail
  
 
Cytat:
2004-11-26 09:33:10, kondziol pisze:
Witam! Dzięki za zaproszenie. Muj 125 2.0ie nie jest jeszcze gotowy (pozostała instl. elektryczna, szpachl & lakier), a z 125 1500 wstyd mi przyjechać (ledwo co się toczy i dziury na wylot). Miejsce soptu jest ok, ja pracuje za mostem i tam też jest duzy plac w kształcie ronda. Pozdrowionka. [ wiadomość edytowana przez: kondziol dnia 2004-11-26 09:34:38 ]

Bastek nie sciemniaj fura smiga a ze bez bebechow to co? mi 18 pasuje
  
 
Cytat:
2004-11-27 13:36:59, ZoMo pisze:
Witam, nareszcie coś się będzie działo w tym Opolu bo wybaczcie ale Golf i Kadett klubów ci u nas dostatek... a jak wpadne na spot w opolu z ramienia FSO MTP to sie łobrazicie? PZDR... dzięki za info via mail

Nikt sie nie obrazi. To juz bedzie brakowalo tylko kogos z PTK i wszystkie kluby FSO beda w komplecie
  
 
WITAM!!!!!!!!!! dzieki za informacje i zaproszenie do wziecia udzialu w spociku obiecuje pojawic sie jesli nie opuszcze kraju tuz przed swietami... Plan jest jak najbardziej dobry mi odpowiada, okolo 10 grudnia bede wiedzial na bank czy bede na miejscu czy nie... jesli bede, moge pomoc w jakiejs drobnej organizacji badz chocby odebrac potencjalnych zlotowiczow z poza Opola ktorzy nie bardzo znaja to nasze male miasteczko Pozdrawiam wszystkich i sle wyrazy uznania za inicjatywe!!!!! tak trzymac
  
 
Cytat:
2004-11-28 13:27:30, borysirl pisze:
WITAM!!!!!!!!!! dzieki za informacje i zaproszenie do wziecia udzialu w spociku obiecuje pojawic sie jesli nie opuszcze kraju tuz przed swietami... Plan jest jak najbardziej dobry mi odpowiada, okolo 10 grudnia bede wiedzial na bank czy bede na miejscu czy nie... jesli bede, moge pomoc w jakiejs drobnej organizacji badz chocby odebrac potencjalnych zlotowiczow z poza Opola ktorzy nie bardzo znaja to nasze male miasteczko Pozdrawiam wszystkich i sle wyrazy uznania za inicjatywe!!!!! tak trzymac


nie ma za co.
a po co będziesz opuszczał, może nie ogłoszą stanu wojennego
  
 
chodzi o to ze moja mama mieszka we wloszech i jest na swieta sama i zastanawiam sie czy nie pojechac do niej zebysmy razem mogli poczuc atmosfere rodzinna a z tym stanem wojennym to i tak nigdy nic nie wiadomo
  
 
WITAM KOLEGÓW NA FORUM. PONIEWAŻ OD 4 DNI JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM 1.6 GLI 95R A STRONKĘ PRZEGLĄDAM CODZIENNIE TO ZASTANAWIAŁEM SIE CZY MÓGŁ BYM SIE DOŁĄCZYĆ A NADMIENIĘ JESZCZE ,ŻĘ WYSŁAŁEM ZGŁOSZENIE DO FSO AK.
  
 
Fajnie widziec, ze na Opolszczyznie/Dolnym Slasku cos sie ruszylo. Trzymam kciuki za Wasz spot

Pozdrawiam
Adamus
  
 
To ja jeszcze tak dla formalnosci podam opolskie forum www.tuning.opole.pl. Forum dziala od niedawna, ale powinno sie szybko rozwinac. Pierwsze spotkanie wlasnie sie skonczylo.
  
 
No ja napewno sie zjawie na tym spocie wkońcu bliżej być nie może!! Autka z FSO już może nie mam ale szanuje tą marke bo wiele dzieki niej przeżyłem i duzo sie nauczyłem!!