Radio a centralny zamek ???????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich serdecznie. Mam następujący problem: od kilku dni jak włączam radio takie z CD I MP3 to niby wszystko jest ok świeci miga działa RDS ale nic nie słychać i dopiero jak nacisnę przycisk zamykania drzwi od wewnątrz to zaczynaja grać głosniki, a do tego dzisiaj jak wyłaczałem radio to mi zadziałał centralny zamek POMOCY co z tym samochodem czy gdzieś jest jakieś zwarcie może ktoś potrafi mi coś doradzić co mam sprawdzić i gdzie bo ten samochód mam dopiero 1mc Z góry bardzo dziękuję za pomoc
  
 
jak widzę nikt nie miał podobnego przypadku. Udało mi się już ograniczyć usterkę do drzwi kierowcy, to własnie głosnik z tych drzwi powoduje przywieranie z centralnym zamkiem tylko jeszcze nie znalazłem miejsca i teraz znowu mam pytanie: czy ktoś wie gdzie mogą się stykać te dwie instalacje tj od głośnika drzwi kierowcy i centralnego zamka, w którym miejscu znajduje sie kostka łącząca instalację do drzwi czy w drzwiach (jeśli tak to w którym miejscu bo mam jeszcze oryginalną folię) czy jeszcze wewnątrz auta
  
 
Szczegółów nie znam, ale z praktyki to zwarcie na 90% jest tam gdzie się coś zgina i rusza. Czyli przepust z karoserii do drzwi. Spróbuj tam poszukać.
Pzdr.