Wawa + ostatnia Niedziela = ZLOT ? :) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
na prawym - od strony pasazera. Pochrzanilo mi sie


eee..... z takim wgnieceniem już kupił to espero jak dobrze pamiętam... i już z 2 lata z tym jeździ...
  
 
nie kupil nie kupil tylko 2 dni po kupnie sasiad deskami mi go tak doprawil skurwiel.

Panowie mielismy wczoraj jechac wolniutko do tego pubu a zapierdalalismy tak ze ja w zakrety z piskiem wchodzilem Tomus byl przedemna i cholera zmieniajac biegi do konca nieudalo mi sie go dojsc
  
 
No własnie... przed wyjazdem do pubu powiedziałem: jedźmy tak żebyśmy się nie pogubili...
Ale już pod sam koniec trasy do pubu takie tępo narzuciliście
że na ostatnim łuku przed pubem postawiło mnie bokiem z piskiem dosłownie milimerty od krawężnika...

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2004-11-30 18:06:55 ]
  
 
Nie chcę mówić, kto tempo narzucił

Klubowicz, który uparł się na naklejenie naklejki klubowej na zlocie

Fakt musimy jeździć ostrożniej w grupie, bo będzie przykro jak ktoś bedzie wracał ze zlotu na lawecie


[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2004-11-30 18:27:22 ]
  
 
Cytat:
2004-11-30 18:26:11, -JACO- pisze:
Nie chcę mówić, kto tempo narzucił Klubowicz, który uparł się na naklejenie naklejki klubowej na zlocie



Fajnie się z nim jechało
 
 
Cytat:
2004-11-30 19:06:29, Norbert84 pisze:
Fajnie się z nim jechało



No mówię fajnie, fajnie, ale jak ktoś będzię musiał zrezygnować ze zniżek OC, to już nie będzię fajnie
  
 
I bedziemy miec nie tylko klubowy zlot, ale jeszcze i karambol...
  
 
Chodzi przede wszystkim o to, że osoby jadące z tyłu kolumny nie znają okolic na tyle dobrze
na ile zna je osoba prowadząca pozostałe samochody, i jak jeden zdąży na światłach a drugi już nie,
no to może sobie potem szukać pozostałych..... z mapą w ręku i telefonem.....

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2004-11-30 21:46:59 ]
  
 
No tak bylo jak jechalismy sie kiedys scigac gdzies tam na zadupie jakies. Polowa na swiatlach zostala i potem sie zjezdzali... Ciekawiej wyglada jak samochody wolno jada, mozna sie nawet pokusic o blokowanie wszyskich pasow
  
 
Cytat:
Ciekawiej wyglada jak samochody wolno jada, mozna sie nawet pokusic o blokowanie wszyskich pasow


NO! Ja własnie zawsze razem z Bartkiem tak robie jak jedziemy razem na Zlot! Normalnie pełna kompetentura na drodze
- jadą dwa wiśniowe esperaki na wypasie tępem patrolowym - fajny widok z daleka musi być...

no ok.... jeden na większym wypasie, drugi na trochę mniejszym

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2004-11-30 22:11:58 ]
  
 
Cytat:
2004-11-30 16:34:45, Bartek1112 pisze:
nie kupil nie kupil tylko 2 dni po kupnie sasiad deskami mi go tak doprawil skurwiel. Panowie mielismy wczoraj jechac wolniutko do tego pubu a zapierdalalismy tak ze ja w zakrety z piskiem wchodzilem Tomus byl przedemna i cholera zmieniajac biegi do konca nieudalo mi sie go dojsc



ja jechałem powoli - tzn patrzyłem aby spalanie nie przkraczało 20 litrów
  
 
dlatego ja jechałem zaraz za prowadzacym bo jak bym sie tam zgubił to odrazu bym do domu zawracał bo tak naprawde to niewiedziałem dokad docelowo zmierzamy
  
 
Cytat:
NO! Ja własnie zawsze razem z Bartkiem tak robie jak jedziemy razem na Zlot! Normalnie pełna kompetentura na drodze
- jadą dwa wiśniowe esperaki na wypasie tępem patrolowym - fajny widok z daleka musi być...

no ok.... jeden na większym wypasie, drugi na trochę mniejszym




Ja bardzo lubie z Lukaszme jezdzic blokujac 2 pasy a jak by bylo nas wiedzej bylo by jeszcze fajniej. A co do tego wypasu to moj wyglada jak szmelcor na tych kolach ale zime trzeba ptrzetrwac
  
 
To kiedy teraz następny zlocik ??
Z samochodami czy jak proponował -JACO- bez autek ??
 
 
Fajne te wsze zloty zwlaszcza gratuluje atmoswery i frekfencji ciekawe kiedy na podkarpaciu tak bedzie
Drujcie koledzy ale sadzac po zdjeciach to jak tak dalej pujdzie to bedzie tzeba zminic nazwe klubu