Amortyzatorki tylnej klapy....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

mam pytanko, jakiej firmy kupic amortyzatorki tylnej klapy ? bylem w sklepie i pan mi wymienil z 10 firm.. ceny wachaja sie od 50 do 150 zl za szt. ktora polecacie ? tak zeby na pel nie spadal przez najblizsze dwa lata
  
 
Ja kupiłem używane za 35 zł na allegro i przez ponad rok działały bez problemu (gościu wciąż sprzedaje - aukcja 35364681). Potem sprzedałem samochód, więc nie wiem co dalej.
  
 
Jest pewien patent na to :
wystarczy kupic jeden od fiesty (fiesta ma oryginalnie tylko jeden wiec jest mocny) i na bank bedzie Ci trzymac ( u mnie trzyma nawet z tym (nie)malym skrzydelkiem
  
 
Zakupiłem polskie Delphi za 60 sł/szt jakieś 3 miesiące temu. Na początku musiałem się wieszać na klapie coby ją zamknąć i uciekać z twarzą po lekkim uchyleniu Teraz już jest trochę lepiej, znaczy osłabły lekko. Mam nadzieję że te 2 lata wytrzymają.. Tylko że oryginał wytrzymał 8 lat...
  
 
u mnie sa oryginaly od 91 roku ale czasami musze uwarzac bo nie podnosi sie klapa do konca i czasami epkiem wale w zamek
  
 
Cytat:
2004-11-26 22:22:22, Kadam pisze:
Zakupiłem polskie Delphi za 60 sł/szt jakieś 3 miesiące temu. Na początku musiałem się wieszać na klapie coby ją zamknąć i uciekać z twarzą po lekkim uchyleniu Teraz już jest trochę lepiej, znaczy osłabły lekko. Mam nadzieję że te 2 lata wytrzymają.. Tylko że oryginał wytrzymał 8 lat...



tez mam polskie za jakies 50 zł sztuka z pol roku, jak narazie bardzo mocne, a osłabły Ci pewnie lekko bo jest trochę chłodniej, mi w zime zawsze klapa lzej chodzila niz w lato
  
 
jedz na jakis szrot wybierz coś z nowszego auta i bedziesz jeżdził jeszcze kilka lat.