Club assistance - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzieki za odpowiedzi i wylapanie bledu Oczywiscie wlasciwy link jest tutaj
  
 
powiększyłem grono "Lada club assistance"
  
 
trzeba to wogóle "odswierzyć"
  
 
zglaszam taki myk:
otoz kiedys zapisalem w assistance, ze jestem gotow do pomocy - i tak jest nadal.
ale czemu nie moge wejsc do watku? To troche nie fair...
  
 
do jakiego wątku? Adaś, ty masz takie same uprawniena na forum jak każdy Klubowicz. jeśli nie masz gdzieś dostępu, szukaj albo w swoim kompie, albo zgłaszaj do Deamona
  
 
Cytat:
2006-09-19 15:47:39, Góral pisze:
do jakiego wątku? Adaś, ty masz takie same uprawniena na forum jak każdy Klubowicz. jeśli nie masz gdzieś dostępu, szukaj albo w swoim kompie, albo zgłaszaj do Deamona

nie do konca góralu tam nie wystepuje nigdzie w kwestionariuszu pomocy słowo "przyjaciel " sa klubowicze i sympatyczy i choc adasco bedzie miał 2 stopien na forum moze zostac "obciety" trzeba sprawdzic z innym przyjacielem
  
 
tym sposobem i ja byłbym odcięty, bo mam inny status niż klubowicz. nie mógłby tam wejść ani moderator, ani skarbnik...

  
 
no niby ze masz racje
  
 
Goral, to nie jest pierwszy watek, do ktorego nie mam dostepu. Ktos tu w gumy wali.
Wchodzilem z dwoch roznych kompow, przegladarek, systemow - i jest ciagle takoz samo.... wiec?
  
 
więc nie wiem. zadzwoń do Administratora motonews.
o ile pamiętam, to od samego początku naszej bytności na tym forum, ciągle coś ci się dzieje, ciągle gdzieś nie możesz się dostać, zalogować, przeczytać...

  
 
zejdz ze mnie. To problem motonews, nie moj.
czemu jakos inne fora dzialaja mi bezblednie?
a sorry, nie bede wracal do IE dla przyjemnosci admina motonews.
Zreszta - sam do niego sproboj cokolwiek napisac... albo cos bezczelnie odszczeknie, albo nie odpisze wcale.

i wolalbym zebys zmienil ton. Bo ja zlgaszam problem, a nie stawiam ci zarzuty..... dziwne, ze odnierzasz to w taki sposob.
A to, ze motonews jest do dupy, to wybacz - ale moje zdanie i nie zabronisz mi go miec.


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2006-09-19 18:39:27 ]
  
 
Cytat:
2006-09-19 18:32:02, adasco pisze:
a sorry, nie bede wracal do IE dla przyjemnosci admina motonews.

sieknij sobie IE SQL SERVER sp2 i dasz rade na motoniusa wystarcza poblokuj w ustawieniech co chcesz powyłaczaj javy i innye animacje i dzwieki flasch i masz lepiej niez w O czy FF i innych mozillach jesli chodzi o obrazki
  
 
tak rsen tak
  
 
Cytat:
2006-09-19 18:48:18, sparky7 pisze:
tak rsen tak


cokolwiek by to nie było
  
 
Cytat:
2006-09-19 18:32:02, adasco pisze:
zejdz ze mnie. To problem motonews, nie moj.



wręcz przeciwnie, to twój problem.

Cytat:
czemu jakos inne fora dzialaja mi bezblednie?



nie wiem, nie znam się na tym.

Cytat:
a sorry, nie bede wracal do IE dla przyjemnosci admina motonews.



IE nie jest konieczny. motonews bzbłęnie działa mi i na firefox, i na operze.

Cytat:
Zreszta - sam do niego sproboj cokolwiek napisac... albo cos bezczelnie odszczeknie, albo nie odpisze wcale.



dziwne, ostatnio zadałem pytanie na temat grupowych privów i następnego dnia miałem konkretną odpowiedź. może powinieneś inaczej zadawać pytania...

Cytat:
i wolalbym zebys zmienil ton. Bo ja zlgaszam problem, a nie stawiam ci zarzuty.....



zgłaszasz problem... tia...
Cytat:
Goral, to nie jest pierwszy watek, do ktorego nie mam dostepu. Ktos tu w gumy wali.


masz bardzo subtelny sposób "zgłaszania problemu"...
i wcale nie sugerujesz że ktoś cię ogranicza...

Cytat:
A to, ze motonews jest do dupy, to wybacz - ale moje zdanie i nie zabronisz mi go miec.



po pierwsze, to ja ci niczego nie zabraniam.
a po drugie do niczego nie zmuszam. do pisania na motonews również...


buziaki Misiu...
  
 
Cytat:
2006-09-19 18:44:21, arsen pisze:
sieknij sobie IE SQL SERVER sp2 i dasz rade na motoniusa wystarcza poblokuj w ustawieniech co chcesz powyłaczaj javy i innye animacje i dzwieki flasch i masz lepiej niez w O czy FF i innych mozillach jesli chodzi o obrazki




a wolnosc przekonan?
tkwisz w sidlach monopolu...
wystarczy, ze windozy z przyzwyczajnienia uzywam
  
 
idzcie na priva lub chat'a wymieniac swoje racje etc !

a nie zasmiecacie watek club assistance
o


np TU




[ wiadomość edytowana przez: sparky7 dnia 2006-09-19 19:24:35 ]
  
 
jakie OT? ja zglosilem problem z assistance, a paskud wywleka jakies pierdoly
  
 
Cytat:
2006-09-19 20:33:26, adasco pisze:
ja zglosilem problem z assistance, a paskud wywleka jakies pierdoly




zieeeeeeeeeeeeeewww.....
  
 
CZYŚĆ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘŹ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1